Teściowa

Mieszkam razem z teściami. Och, jacy oni wspaniali, kochani teście, do rany przyłóż! Przed wszystkimi udają kochającą rodzinkę z synową. Kurwa! A jak jest w rzeczywistości? Ja z domu, a oni wio do mnie na górę. Przeszukują, poszukują, grzebią i kopią… czego? Cholera go wie, może skarbu zakopanego i złotej rybki! Kurwa, a czy obiad ugotowany czy może zupka chińska ze sklepu, a czy syn ma koszule wyprane i wyprasowane. Tak kurwa w koło Macieju!

62
62

Komentarze do "Teściowa"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Oj zróbcie wszystko, żeby się od nich wynieść. A mężuś po czyjej stronie?

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Wyprowadź się, ludzi nie zmienisz.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. a to fakt, popieram i zgadzam się z tym w 100%, szpieg nr 1

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Porozkładaj tam jakieś kondomy zużyte, fikuśne majtki, wszystko co mogłoby zbulwersować staruchów. Albo forsę, zobaczysz czy zajebali. Albo połóż kryminał pt. Jak wykończyć teściów.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Zamontuj zamek do drzwi. Na pytanie po co, odpowiedz prawde- żeby juz nigdy nikt wiecej nie przeszukiwał moich rzeczy!

  0

  0
  Odpowiedz
 7. tylko że ja zamka w drzwiach nie mam 🙁

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Kurwa ostre z nich czyblisy. ja to takich bym z domu wywalił. nikt prócz mnie nie miałby prawa grzebać w moich rzeczach, chyba ze poproszę to wtedy wiadomo..

  0

  0
  Odpowiedz
 9. no to jak nie masz to zamontuj!!! a jak coś nie odpowiada to się wyprowadzi ja pierdole nie rozumiem takich osób może jeszcze do pracy dupy nie chce ci się ruszyć i na utrzymaniu mężusia. On powie tak a ty lecisz…żal

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Jolka? Ale przecież Ty już dawno porzuciłaś to pogięte towarzystwo!?

  0

  0
  Odpowiedz
 11. gdybym idiotko (bez krzty rozumu) nie chodziła do pracy to siedziałabym w domu no nie? a na logikę biorąc, wtedy by nie przychodzili. Jasne?!
  kwoli Twojej informacji to choćbym chciała to w drzwiach nie można zamka zamontować, łosiu!

  0

  0
  Odpowiedz