Test IQ

Leże sobie w łóżku i nie mogę zasnąć. No i tak sobie pomyślałem że rozwiąże sobie test IQ i w końcu się dowiem czy mam coś w tej głowie czy jednak nie. Rozwiązuje sobie i rozwiązuje i wreszcie daje „wynik” i co kurwa? oczywiście wyślij smsa, no zajebiście. Dobra rozwiąże inny „darmowy” no i wpisałem w googlach darmowy test IQ i mam….. .. .. no, jest! nareszcie! rozwiązałem, już mi sie mieni od tych jebanych figurek, daje „wynik”. No kurwa wy ździercy znowu chcecie 20pln za pierdolony wynik, wiedzieli że rozwiązywałem wcześniej inny płatny i potem dopiero wstukałem w googlach ten ich pseudo darmowy i w desperacji zapłace skurwysynom 20zeta za wynik. Takiego wała!

Tak na marginesie to czasem chyba dobrze pozostać w niewiedzy;P

28
52

Komentarze do "Test IQ"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. co gorsza niektórzy ludzie z własnej niewiedzy wysyłają te smsy po 20 zeta ;p

  0

  0
  Odpowiedz
 3. rozumiem Cię doskonale, znam gorycz tej chujni :/ też kiedyś sobie rozwiązywałem, potem pyk, cyk, a tu mi w mordę jeża każą sms’a słać :/ a taki CHUJ! i Ty też nie daj zdziercom fałszywym zarobić.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Zróbcie sobie w Mensie darmowy czy tam za grosze…ale profesjonalny…zresztą jaka to inteligencja dopasować figurki…te testy są strasznie monotematyczne i nie tyle na inteligencję co kojarzenie a to nie do końca to samo:)

  0

  0
  Odpowiedz
 5. No ja żem raz kurwa wysłał piątaka to mi kod nie działał. Także nie wysyłajcie bo was oszukają tak jak mnie:)

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Skoro nie wysłałeś to już nie rób innych testów. Jesteś inteligentny:)).

  0

  0
  Odpowiedz
 7. no właha, zrobiłam kiedyś taki test i wysłałam, bo było napisane że za piątaka. i kurde zżarło mi 12 zł, a potem jeszcze kazali sobie dosyłać jednego!
  najgorsze było to, że jak wysyłałam pierwszego to kurwa pomyliłam jedną literkę i musiałam drugi raz wysłać. czyli straciłam 24 zł. Jebańcy.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. No właśnie- sms to ostatnia część testu! Jeśli go nie wyślesz, to znaczy, że twoje IQ jest tak wysokie, że brakuję im skali, więc po co Ci wynik.

  0

  0
  Odpowiedz