Tłusty czwartek

Z okazji tłustego czwartku chuj w dupę wszystkim płaczącym, że pączek jest taki tłusty i ma tyle kalorii i co oni nie muszą zrobić, żeby go spalić. Od rana słucham w radiu pomysłów radiosłuchaczy jak przetrwać tłusty czwartek, żeby przypadkiem nie przytyć 10 gramów. Nie chcecie to nie wpierdalajcie tych durnych pączków i przestańcie wkurwiać ludzi, którzy mają większe problemy. Kurwa, luty się jeszcze nie skończył, a ja już zużyłem zapas maści na ból dupy na następny miesiąc, śrut!

143
53

Komentarze do "Tłusty czwartek"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. To ja mam lepszy pomysł,jak cie wkurwia audycja radiowa to nie słuchaj radia!.Boże raz w roku Polaczki kupują pączki i wpierdalają na potęge,naprawdę nie trudno to przetrwać,mnie też wkurwia to święto.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Bo laski są popierdolone i myślą, że jak są chude to są atrakcyjne. Nie wiedzą biedne co czynią…

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Mnie też to wkurza. Niech nie jedzą tych pączków jeśli sie boją,że utyją i problem z głowy.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Zajebiście powiedziane, dokładnie. W ogóle nie rozumiem fenomenu obżerania sie bo tak każe Ci jakiś Tłusty czwartek. Nagel ludzie zachowują sie tak jakby jutro miało zabraknąć tych pączków. Nawpierdalają sie a póżniej narzekają.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Masz rację, albo jeszcze niedawno płakali, że zimno itd. Zeszło kilka tygodni i biadolili, że śniegu nie ma. Polska jest afryką Europy!

  0

  0
  Odpowiedz
 7. O czymś muszą gadać w tym radiu, od tego ono jest, albo nawijka, albo muza, innego wyjścia nie ma, taka jest główna idea istnienia tego urządzenia od stu iluś tam lat, a że akurat jest tłusty czwartek, to temat nasuwa się sam.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. dokladnie. wlasnie wczoraj o tym pomyslalem ze dzisiaj zaczna pierdolic o tym jak to jeden pączysław niszczy ich zdrowe i najchetniej rojwaliliby go z bazuki. zastanawiajace jest to ze dawniej ludzie nie mieli takich problemow.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Ja sobie wczoraj kupiłem makrelę wędzoną. A co, lubię, to jem. Pączka sobie zjem w weekend.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. A weź sperdalaj z takimi problemami na kozaczek czy inny syf.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. @1 Jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to nie odpowiadaj. Gdzie jest napisane, że wkurwia go tłusty czwartek? Wkurwia go wpierdalanie i narzekanie, że się utyje. Jak już żresz to nie pierdol, bo nikt cię do niczego nie zmusza. Proste?

  0

  0
  Odpowiedz
 12. jeden pączek na godzinę nikomu jeszczy nie zaszkodziuł…

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Oto chodzi żeby dużo żreć a potem farmaceuci i pseudo naukowcy robią kasę na tabletkach odchudzających, interes się kręci a najbardziej wkręcają się ci co chcą zrzucić kilogramy.
  Ruszajcie dupy i pobiegajcie trochę.
  Tak samo z tym magnezem w tabletkach to totalna ściema, weźta se łyżeczke kakao albo czekolady gorzkiej sie nażryjta. Bo magnez z tabletek to mit!!

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Do (1) A kim był lub jest święty Pączek?

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Ja tam nie słucham tych debilnych radiostacji bo nie oferują nic ciekawego. Faktów nie oglądam, internet służy mi wyłącznie do muzyki, seriali, flmów i chujni (kolejność losowa). Mam wyjebane, pączki wpierdalam, nie tyje mam wyjebane. Radzę wszystkim to samo, człowiek czuje się normalny.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Idę kupić pączki. Kurwa znowu będę musiał walić konia 3h bez przerwy żeby to spalić i znowu chuj będzie bolał 🙁 Szkoda że samo wysranie się nie wystarczy i trzeba jakieś spalanie robić.

  0

  0
  Odpowiedz