To powróci

Nie oszukujmy się Panie i Panowie.

Gdy już wybory w Polsce, wybory do PE i wojna się skończą to temat wirusów i szczepionek powróci kuchennymi drzwiami.

I tym razem nie będą się z wami szczypać, tylko bardziej brutalnie przymuszać, żebyście dali sobie to gówno wstrzyknąć.

Koncerny muszą zainkasować kolejne zyski i wykręcić lepszy wynik niż poprzednio, bo tylko wtedy kursy ich akcji będą mogły iść do góry.

W ostateczności jeżeli okaże się, że presja psychologiczna i szykany się nie sprawdzą i nie dość osób przyjmie to gówno to wprowadzą takie prawo, że wam będą wjazdy na chatę robić, powalać siłą na ziemię i wstrzykiwać to gówno.

Ja już trenuję, żeby tanio skóry nie sprzedać.

No, bo przecież musicie potem jeszcze kupić leki na przewlekłe problemy, na które zapadniecie dzięki ich wspaniałym preparatom.

No, a jakbyście przypadkiem zeszli po tym gównie jak wiele osób to sprawę zamiecie się pod dywan i przyklepie, że to „long Covid” i koincydencja, bo pamiętajcie, że ci wszyscy co zaraz po preparatach się wymeldowali to tylko zbieg okoliczności, przypadek i „nie można udowodnić związku”.

Na pocieszenie te zgony to tylko wypadek przy pracy, bo im nie zależy na waszych zgonach, ale działali na szybko, bo tak nie mogli się doczekać aż zrobią wam z życia gówno, więc preparat wprawdzie zrobiony na odpierdol, ale nie ma na celu was wymeldować ze świata tylko na szczęście zrobić wam z układu hormonalnego, nerwowego i krążenia gówno, żebyście musieli brać potem do końca życia pełno innych preparatów, na których skutki uboczne też będziecie brać preparaty.

No, ale luz. Wydacie na to jedynie połowę przysługującej wam puli waluty cyfrowej miesięcznie, na którą będziecie musieli zapierdalać w koncernach.

11
4

Komentarze do "To powróci"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Kurwa = osoba, która dla relatywnie sporej korzyści robi to, czego raczej nie lubi i woli robić frajerów w przysłowiowego chuja.
  Superkurwa = osoba, która dla mizernej korzyści pisze to, w co sama nie wierzy ale woli pisać frajerom bzdury wyssane z palca.

  Reasumując: wypierdalaj z mojego internetu, pojebana superkurwo, pierdolnij się o sosnę swoim tępym łbem i nie bełkocz już więcej.

  0

  3
  Odpowiedz
  1. Hiperkurwa=osoba, która jest ślepa na otaczającą ją rzeczywistość i w dodatku posiadająca pusty, zakuty łeb, nie przyjmującą do siebie niczego innego, oprócz obowiązującej, jedynie słusznej narracji.
   Reasumując:jak wyżej tylko zalecam pierdolnięcie o betonową ścianę swoim pustym łbem, bo szkoda sosny, a ponadto jest bardziej skuteczne.

   3

   0
   Odpowiedz
  2. Pisz juz testament DEBILU kowidianinie : dales sobie uszkodzic dna poprzez „szczepionke na covid”, internet nie jest twoj, za to twoj czas tutaj sie konczy bo ten kolo madrze napisal ! To wroci… plan nwo.

   Modl sie o lepsze nastepne zycie, to sie juz konczy dla Ciebie bo ulegles propagandzie strachu i smierci…

   0

   0
   Odpowiedz
 3. Wjazdy na chatę? Nie przesadzaj. Gdy wprowadzimy CBDC, social score i UBI, to sam karnie zaprowadzisz swoje dzieci do punktu szczepień i poprosisz dla nich o pakiet wszystkich zaległych boosterów na covid. Taki będziesz osrany, żeby ci nie zniknęła siła nabywcza, prawo do wychodzenia z domu i prawo do relacji z ludźmi. Klaus Schwab.

  1

  1
  Odpowiedz
 4. BARDZO dobry wpis, pozdro kolego !

  Niektorzy moi znajomi tez mysleli ze bedzie przymus, ale NIE BEDZIE :

  za gleboko wchodzisz w negatyw, matrix takze z Ciebie ssie energie w ten sposob bo swiadomi tez sie boja i nakrecaja niestety.

  Rodzina ciemnosci nie jest wszechmocna, przymusy szczypawki na „wirusa” to moze w Czajnie beda, ale nie tu !

  Ufaj bardziej Bogu/Wszechswiatowi niz wlasnym strachom i mnegatywnym mysloksztaltom , bo system upada, mimo wszystko…

  Pozdr.

  0

  0
  Odpowiedz