To się wyprowadź

Przeszkadza ci dziecko biegające u dołu tak, ze tynk i cegły odpadają ze scian? A może wyjący dwieście godzin na dobę pies którego pysk nigdy sie nie zamyka? A może masz już dosyć słuchania gry na pianinie czy całodobowego burowania w ścianę, na które nie ma sposobu? To sie wyprowadź mówi internet. Ale kurwa dokąd, jak nigdzie nie dają gwarancji, ze będzie lepiej. Ci ktorzy udzielają takich porad mają jak u pana boga za piecem, mieszkaja w willach z basenem i na milion procent nie wiedzą co to znaczy mieć złośliwego sąsiada, na ktorego nie ma chuj rady! Gdyby tak sami pomieszkali w bloku to by dziady zaczęli inaczej krakać!

24
4

Komentarze do "To się wyprowadź"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  1
  Odpowiedz
  1. Co prawda komentarze takie jak ten już irytują, to jednak teraz pasuje on idealnie

   0

   0
   Odpowiedz
 3. No wiesz, właśnie dlatego płacisz za swoją klitę w mrówkowcu, jak to by mesiu powiedział, 300 tys zł, a nie 2 bańki. Chcesz mieć luksus i ciszę, to dopłać 1700 tys do willi. Tylko że jak teraz masz kredyt na 30 lat, to byś musiał dostać na 10 x dłużej, czyli na 300 lat albo i 600, biorąc pod uwagę, że i odsetki większe. Nie widziałem takich ofert. Ciesz się, że dupa ci nie marznie. Przeprowadziłeś się od przodków z jaskini albo lasu do ogrzewanego m. Taki masz upgrade. Nie można mieć wszystkiego. Bloki są dla plebsu, wille dla elity.

  4

  0
  Odpowiedz
 4. Wyprowadz się

  2

  1
  Odpowiedz
 5. A Kiedy wreszcie rząd wprowadzi bykowe dla kawalerów? Powinni płacić; panny nie, bo to mężczyzna ma inicjatywę. Demografia kuleje, więc niech uczciwie płacą na 500+ dla tych, co chcą mieć dzieci. A kto na emerytury tych singli zarobi?!

  1

  5
  Odpowiedz