Toporny Taniec

Poznałem świetną i sympatyczna dziewczynę. Problem w tym, że świetnie tańczy i to kocha. Ja niestety ruszam się na parkiecie jak gówno w betoniarce, nogi ciężkie, każdy ruch w inną stronę, 0 synchronizacji – czarna magia to dla mnie. Ona cały czas wychodzi na tańce i tańczy z jakimiś lalusiami, a ja jestem na parkiecie bezbronny, strasznie mnie to wqurwia. Zjebane życie, bo nogi mam jak kłody.

22
60

Komentarze do "Toporny Taniec"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. „Zjebane życie, bo nogi mam jak kłody.” To twoja jedyna przyczyna zjebanego żcyia? Jeśli tak, to na twoim miejscu był bym najszcześliwszym człowiekiem na świecie. Chyba z powodu tego ze nie umiesz tanczyc Cie nie oleje. A jeśli tak, to wyrażny znak o jej marnej wartosći i ze trzeba jej pokakać w jakikm jest błędzie. Nie jedną jeszcze spotkasz i w niejednej sie zabujasz. Wygląd to nie wszystko kolego, pamiętaj !!!

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Też mam ten problem.Kompletnie nie umiem tańczyć, ale tylko w obecności innych ludzi np. na dyskotece.Nie wiem skąd bierze się ten paraliż, ale jak tylko pomyślę o tym, że ludzie zobaczą moje nieudolne ruchy wyśmieją mnie… Trzeba poprostu zapomnieć o innych i dać porwać się muzyce !

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Też mam taki problem ;//

  0

  0
  Odpowiedz
 5. też miałem, dyskoteka ? stary chodzi o głupie dzikie banse i zrobienie z tego żartu i będzie zajebiście ;]

  0

  0
  Odpowiedz
 6. anal za karę po powrocie do chaty za każdego lalusia i gitara

  0

  0
  Odpowiedz