Toporny Taniec ;/

Poznałem świetną i sympatyczna dziewczynę. Problem w tym, że świetnie tańczy i to kocha. Ja niestety ruszam się na parkiecie jak gówno w betoniarce, nogi ciężkie, każdy ruch w inną stronę, 0 synchronizacji – czarna magia to dla mnie. Ona cały czas wychodzi na tańce i tańczy z jakimiś lalusiami, a ja jestem na parkiecie bezbronny, strasznie mnie to wqurwia. Zjebane życie, bo nogi mam jak kłody.

82
93

Komentarze do "Toporny Taniec ;/"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. to wzruszajaca historia. plena bolu I cierpienia. trzymam za ciebie kciuki.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. O jeny, no ale kurwa, jakbyś chciał, naprawdę chciał to byś też mógł się nauczyć tańca. Może mistrzem byś nie był, ale przynajmniej byś to jakoś tak przyzwoicie ogarnął. Zresztą można odnieść wrażenie, że za dużo o tym myślisz, zaczynasz się stresować i dlatego Ci jeszcze bardziej nie wychodzi. Pozdro

  0

  1
  Odpowiedz
 4. swoją wypowiedzią udowodniłeś, że jesteś z PIS-u…

  0

  0
  Odpowiedz
 5. A co to za qrwa co na dyskoteki chodzi? Pamiętajcie, lachon z dyskoteki, to taki, który był już używany, a im więcej w klubie, tym więcej używany.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Jesteś grubym leniem bez większych ambicji – myślałeś, że zgrabna i młoda dziewczyna – baletnica – da ci dupy – bo zapisałeś się na kurs tańca?
  Ona nie dla Ciebie przeznaczona; wykosi Ją ktoś zgrabniejszy od Ciebie.
  Może zwróć uwagę na tzw. KASZALOTY, a nie na baletowe tancerki. Wtedy będziesz miał większe szanse – na potańcówkę. I ewentualne ogarnięcie po tym ogromnego kaszalota.
  Pozdro, naiwniaku

  0

  0
  Odpowiedz
 7. to poproś, żeby nauczyła

  0

  0
  Odpowiedz
 8. zapisz się na lekcje

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Daj se spokój. Lubi tanczyc to lubi sie jebac. Zdradzi cie z pierwszym lepszym cyganem a z czarnuchem na pewno bo takie lubia czuc mięso w pochwie. Jedz wiecej sraj mniej.

  2

  0
  Odpowiedz
 10. zmień opony

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Niech Cie nauczy, proste!

  0

  0
  Odpowiedz
 12. sie ogarnij i zapisz na jakiś kurs!

  0

  1
  Odpowiedz
 13. Pierdyknij coś niecoś i nogi same będą chodziły.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Pytanie, czy im też obciąga. Jak nie, to wyluzuj. Jeśli chcesz z nią potańczyć – to zapierdalaj na kurs, a nie marudzisz. Chcesz zamoczyć, czy nie? A jeśli im obciąga, no to po chuj o tym myśleć w ogóle? Nie rozumiem problemu. Jeśli masz tylko takie rozterki to gratuluję.

  0

  1
  Odpowiedz
 15. Staraj się staraj! Po to żeby zdobyć kobietę. Później przez jej otwór wyjdzie dzieciak czyli tak jakby piłka o średnicy 20cm. Zostaniesz z wiadrem na spermę, wrzeszczącym, mającym humory i wiecznie niezadowolonym (finansowo bo o seksie możesz zapomnieć). Wrócisz do punktu wyjścia czyli znowu będziesz walił konia. Tego pragniesz od życia? Pozdrawiam, nie taki jeszcze stary kawaler.

  1

  0
  Odpowiedz
 16. Moim zdaniem możesz z nią potańczyć od czasu do czasu, trochę, jeśli Cię o to prosi, ale daj jej jasno do zrozumienia, że to nie jest Twoj ulubiony sposób spędzania czasu. Bądź pewny siebie i nie pokazuj, że czujesz się gorszy z tego powodu. Jeśli jesteś wartościowym gościem, to będzie się Ciebie trzymać bez względu na to czy umiesz i lubisz tańczyć, czy nie. Uwierz, o wiele ważniejsze jest to, czy poczuje się jak kobieta później, w łóżku.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Bierz w kichę.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Taka chujnia nie chujnia, weź idź na kurs tańca i po 2-3 lekcjach będziesz się już gibał jak murzyn

  1

  1
  Odpowiedz
 19. To staruj do innej kłody, a tym lalusiom to możesz ssać

  0

  0
  Odpowiedz
 20. pisz uwerturę…

  0

  0
  Odpowiedz
 21. To namów ją żeby udzieliła Ci kilku lekcji w chacie, zanim pójdziecie na parkiety. To nie fair że laska wychodzi z Tobą np do klubu i tańczy z innymi. Piszę to jako kobieta.

  1

  0
  Odpowiedz
 22. Pohuj ci taka lala. Bawi się tobą, a jak już ta zabawa się znudzi, znajdzie następnego leszcza. Taniec jest dla miękkich faj.

  2

  0
  Odpowiedz
 23. to faktycznie straszna tragedia.

  0

  0
  Odpowiedz
 24. Jak kocha to to zrozumie ! Nie każdy musi być mistrzem parkietu.

  0

  0
  Odpowiedz
 25. To jak ty ją ruchasz w łóżku?

  0

  1
  Odpowiedz
 26. Bring back Mesio!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 27. Zamocz nogi w wodzie, same będą Cię niosły.

  0

  0
  Odpowiedz
 28. Apro-poo…Ostatnio kolega mi „naporaił” ;)) panią co właśnie takie dwie dziewczynki wozi na tzw.”Tańce” Czekam,czekam a tu wskakuje ML 6.3L brabus…
  tak myśle,myślę…

  Ale tym nowym Brabusem nie jechałem,Amg tak…
  a kiece też podgiełła hehehe… :))) pzdr.
  Stanisław LEM
  ps. „ach te nowoczesne Mamy ” .

  0

  0
  Odpowiedz
 29. JP2 GMD 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 30. Dam ci dobra rade – ruchaj ją poki daje bo i tak w końcu pójdzie z innym. Pamiętaj bez gumy i lej do środka.

  0

  0
  Odpowiedz
 31. wypierdalaj frajerze z tym gdzies indziej to tyle.

  0

  0
  Odpowiedz
 32. niech zgadne gimbus ok 15 lat?co ty wiesz o zyciu i problemach

  0

  0
  Odpowiedz
 33. Rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 34. Połam giry będziesz bardziej gibki i się tej kurwie spodobasz może.

  1

  0
  Odpowiedz
 35. Fobia społeczna (nerwica społeczna, zaburzenie lęku społecznego) — zaburzenie lękowe z grupy zaburzeń nerwicowych, często mylone z nadmierną nieśmiałością, w którym chory odczuwa lęk wobec wszystkich lub niektórych sytuacji społecznych[1]. Lęk dotyczący kontaktów z innymi ludźmi powoduje znaczne ograniczenia życiowe u osób z tym zaburzeniem. Fobia społeczna jest jednym z najczęściej diagnozowanych zaburzeń psychicznych[2][3]. Przez niektórych naukowców uznawana za chorobę cywilizacyjną[2].

  W populacji ogólnej fobia społeczna występuje u 7-9%[4] społeczeństwa. Jej pierwsze objawy pojawiają się z reguły w okresie dojrzewania, w grupie wiekowej od 17. do 30. roku życia[5]. W ciągu całego życia fobia społeczna pojawia się wśród kobiet i mężczyzn z częstością w stosunku 3:2[6][7]. Jako przyczyny tego zaburzenia podaje się czynniki genetyczne, psychologiczne, społeczno-kulturowe i neurobiologiczne. Najbardziej typowymi objawami fobii społecznej są uporczywy lęk (obawa przed nienormalnym zachowaniem się wśród ludzi, ośmieszeniem lub kompromitacją), czerwienienie się, drżenie rąk i mięśni, przyspieszone bicie serca[8], nadpotliwość, duszności.
  Prowadzi ona zwykle do znacznego wycofania z relacji społecznych.
  Fobię społeczną leczy się terapią poznawczo-behawioralną[2] oraz farmakologicznie, głównie lekami przeciwdepresyjnymi.

  0

  0
  Odpowiedz
 36. @15 wbrew pozorom cipa nie zmienia się po porodzie, jest w pełni funkcjonalna, nawet po urodzeniu dwójki dzieci, więc nie wypowiadaj się na temat, o którym nie masz pojęcia – wracaj do swoich zabaw i nie doradzaj innym.

  0

  0
  Odpowiedz
 37. Zajebiste masz problemy. Jeśli dziewczyna ma cie polubić naprawdę to polubi takiego jakim jesteś, nawet gdy na parkiecie jesteś ‚gównem w betoniarce’ a ona jest świetną tancerką.

  0

  0
  Odpowiedz
 38. a zebyc chuju polamal te nogi i jezdzil na wozku inwalidzkim a potem jak bedziesz wyprzedzal tym wozkiem inwalidzkim na oblodzonej drodze zima na podwojnej ciaglem wpadniesz w pislizg i rozjebiesz sie na slupie

  0

  0
  Odpowiedz
 39. Zruchaj ją ale tak konkretnie, do oporu, zalej jej formę i po sprawie. Na Twoim miejscu pakował bym, póki z Tobą jest, no chyba, że targają jej futro żelowane cioty z parkietu, zwane tancerzami. Być może dawała dupy jakiemuś kolesiowi…

  0

  0
  Odpowiedz
 40. O kurwa stary. Już jesteś z góry przegrany. Skoro pizda lubi tańczyć i to jak zaważyłeś z różnymi lalusiami. To już nie jest cichą, spokojną i ułożoną laską. Jej klimatem są przeróżne imprezy, gdzie jest taniec, a co za tym idzie alkohol i kurewstwo. Nie z jednego pieca już chleb jadła, innymi słowy nie jednego kutasa ssała. I niestety ale tak na pewno jest. Pytanie tylko jaki ty jesteś i czego od laski oczekujesz. Natomiast jak chcesz być takiej wierny to jesteś po prostu idiotą. Pozdrawiam, singiel-indywidualista.

  1

  0
  Odpowiedz
 41. Widać, prawie same cioty tu siedzą.. ja pitole..!! Widać gej Andrzej zaliczył nie jedną tu „czarną dziurkę”. Jesteście tylko śmierdzącymi patałachami, którzy nie potrafią zdobyć dziewczyny, w sumie dla jednego i drugiego zawsze to będzie nie osiągalne.. 🙂 Tym bardziej to dziewczyna ma się starać o chłopaka,a nie on o nią.. To chyba proste i logiczne od zasrania dziejów. Jak wam tego patałachy nit nie mówił, to ja wam to mówię! i wgl zapraszamy na otwarte dni w Łudzkim Wydziale Fabrycznym!!! Moc atrakcji, i zabawy gwarantowana!! Pamiętajcie tylko o C.V i trzech stówach!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 42. Na kursy zapierdalaj a nie narzekać tu.

  0

  0
  Odpowiedz
 43. Kurwa ja tez tak mam, nie jesteś sam, trzym się. Nie umieć tańczyć to chujnia jest faktycznie.

  0

  0
  Odpowiedz
 44. Jebał to pies;) Jeśli ona jest taka fajna i cię lubi to będzie miała w nosie to jak tańczysz. A jak jej taka bzdura nie pasuje to goń lachona i cześć. Innych nie ma?:)

  0

  0
  Odpowiedz