Tupanie nóżkami

Potwornie wkurwiają mnie ludzie, którzy gdy im się odmówi, tupią nóżkami niczym dziecko, które nie dostało lizaka. Zapewne świadczy to o ich braku dojrzałości i nieumiejętności stawienia czoła faktowi, że nie wszystko w życiu jest tak, jak oni by chcieli. wszyscy trąbią dookoła, jak ważna jest asertywność i stawianie swoich granic. Ja to robię- ale za jaką cenę? Czy za każdym razem muszę wysłuchiwać tego żałosnego urągania, tego jazgotu?? Czy ludzie są naprawdę tak tępi, że nie rozumieją, że NIE znaczy NIE?!! Nie mam na coś ochoty, to tego nie robię- proste. I nie będę się uginać tylko dlatego, by spełniać zasady społeczne i być prawidłowym, bezproblemowym człowiekiem, byle by tylko mnie nie odrzucali i nikt na mnie krzywo nie spojrzał. Na palcach jednej ręki mogę policzyć, ile osób odpowie „ok, rozumiem cię”. Ale żeby drzeć ryja za nie zrobienie czegoś, bo akurat źle się czuję?? Pierdolę takich ludzi.

86
3

Komentarze do "Tupanie nóżkami"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Miód na moją duszę, bo mam takie samo zdanie, ale i określenie na to „wyrośnięte, duże dzieci” pozdrawiam

  4

  0
  Odpowiedz
 3. Nie spotkałem sie jeszcze z tupaniem nóżkami bo jak ktoś mnie poprosi o pomoc czy nawet kurwa powie zrób to zrób tamto to ja to robie bo nie jestem jebanym leniem, moge pomóc i jaram z ludźmi którym pomogłem, zbieram plusy, robie przyjaciół, ale jak leżysz kurwa chory a ktoś coś od Ciebie chce a ty nie możesz tego zrobić to tupią kurwa nóżkami to ja kurwa nie wiem czemu zadajesz sie z bobasami ty jebany pedofilu xD

  1

  4
  Odpowiedz
 4. Pewnie ojciec wchodzil ci do wanny i kazal szukac potwora z loch ness i dlatego taki zjebany jestes

  4

  4
  Odpowiedz
 5. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem. …

  3

  0
  Odpowiedz
 6. Musisz się pogodzić z tym, że większość ludzi to jebane zwierzęta. Te, z którymi masz styczność musisz sobie wytresować. Nigdy nie tłumacz powodu swojej odmowy i nie wdawaj się w żadną dyskusję na ten temat, po paru niemiłych sytuacjach dotrze do nich że nie mają na tyle mocy sprawczej by coś na tobie wymóc.

  4

  0
  Odpowiedz
 7. – asertywność
  – nie znaczy nie
  – nie będę się uginać pod zasadami społecznymi
  – „ale żeby drzeć ryja za nie zrobieni czegoś, bo akurat źle sie czuję”

  wybierz jedno, bo wygląda na to, ze olałeś gdzies sprawę, kogos zawiodłeś a teraz szukasz wymówki, zeby nie czuć się z tym źle 😀 Trochę sobie przeczysz wyżej.

  4

  1
  Odpowiedz
 8. A mnie wkurwia jak ktoś mówi „tupać nóżkami” jakby odezwała się pani ą ę psycholog z koziego wora

  3

  3
  Odpowiedz
 9. Jest git nawet Pan Jezus mówił: mówcie tak tak, nie nie. Więc mów nie i pierdol ich.

  2

  0
  Odpowiedz