Tyranie w pracy

Wykańcza mnie moja praca fizycznie, psychicznie i nerwowo. Co zrobić gdy nie ma się wyjścia i jakichkolwiek innych perspektyw na lepsze jutro ?
Zwłaszcza, że mieszkam na wsi oddalonej o 30 km od większego miasta i jestem rodzicom niemal że potrzebny każdego dnia. W pracy jestem wykorzystywany każdego dnia, najgorsze zadania są nakazywane zawsze mi, w dodatku na każde zadanie mam przeznaczoną ilość czasu, więc ze wszystkim muszę się zwijać maxymalnie szybko jak potrafię a i tak później dostaję komentarz ”WOLNO CI TO SZŁO” No ludzie przenieść samemu stertę żelastwa ciężkiego w cholerę w 5 minut ? to chyba nie możliwe, zwłaszcza że nie jestem jakimś zbudowanym gościem. Ogólnie odczuwam brak szacunku jakiegokolwiek do mojej osoby, na koniec potrafię dostać opieprz za nie wiadomo co i ogólnie częste poniżanie mnie jako współpracownika firmy itd. Mało tego wydaje mi się, że wykonuję pracę taką, którą chyba mógł by każdy wykonywać bez względu na wykształcenie, a pomimo wszystko mam wiele kwalifikacji zawodowych które powinny podnieść mi poziom mojego stanowiska pracy, a tym podobnym niestety obniżają ! Wydaje mi się, że powinien być podział w pracy na wykonywane zadania względem poziomu wykształcenia i zdobytych kwalifikacji, ale co zrobić jak Polska cała jest sprywatyzowana i kto ma władze może robić z ludźmi co chce.

66
82

Komentarze do "Tyranie w pracy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Tak ma być! Byczywąs nie oszczędza patałachów taśmowych!

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Zjedz kebaba to nabierze sił fizycznych , a humor Ci się polepszy, nerwy ukoją.
  /Kupując Araba, osiedlasz kebaba.

  0

  1
  Odpowiedz
 4. Dokładnie kurwa tak jak piszesz! Wszyscy by chcieli byśmy jebali jak beduin, a na końcu i tak jesteś poniżany i zajechany jak koń szmaciarza. Jębac ten polski syf!

  0

  0
  Odpowiedz
 5. jak sobie dajesz.. ja już ostatnio miałem wygarnąć mojemu szefowi co nie co, ale jakoś mi przeszło.

  0

  1
  Odpowiedz
 6. Rzucić to w pizdu to jedyne wyjście. Jeszcze podejrzewam że dostajesz tam grosze to już w ogóle bym się nie zastanawiał. Masz się dawać wyzyskiwać? Właśnie większość się na takie traktowanie godzi i jak tu się dziwić że taka jest sytuacja w PL. Po co płacić dużo, wystarczy mało bo i tak ktoś przyjdzie zapierdalać.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Widać,że porządny z Ciebie gość,pracowity i oddany innym,aż za bardzo.Staraj się nie zwracać na innych uwagę.Pozdro,dobra chujnia.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. A trzeba było wynieść te żelastwo w chuj na złom, a nie kłaść z kupki na kupkę, przynajmniej dodatkowa kasa by była.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. TAK DZIAŁA WOLNY RYNEK YEEEEEAAAAHHHH!

  0

  0
  Odpowiedz
 10. W USA to samo, tymbardziej jak jest sie emigrantem. Nie pomagaja studia itp kwalifikacje i tylko najgorsze prace sa nam pisane. Szkoda.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Tez tak mialem. Zalozylem swoja firme i po roku prosperuje dobrze. Skladaj kase i idz na swoje 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Jesteś idiotą.

  0

  1
  Odpowiedz
 13. Miałem tak samo jak ty, tyrałem i to za złamany grosz i co? Rzuciłem to po prostu. Musisz być twardy i zdecydowany bo inaczej dalej będziesz tkwił w tym gównie. Jednak dużo zależy od tego ile ci tam płacą a tego nie napisałeś.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Nie oszukuj się nic nie potrafisz!!!!! Może obróbka skrawaniem programowanie C++ Może lotnictwo, może transport międzynarodowy i dwa języki obce? Znasz może księgowość i program Symfonia? Może elektryka i masz uprawnienia. No kurwa co potrafisz na rynku pracy autem kierować czy placki robić? Idź w politykę.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Weź tego szefa w ryj zdziel, niech Cię zapamięta. A Ty się zwolnij, wyjedź stopem na wakacje do Hiszpanii, trzaśnij trzy wina i dwa blanty i PIERDOL TO.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Odpowiedź użytkownika spod 14 wydaje się być najbardziej rozsądna dla Ciebie. Nie ma co czekać na cud.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Oj widzę fizola, który bez wykształcenia będzie jebał do 67lat zgodnie z Ustawą. Ktoś tu ma rację nic nie potrafisz? Może liście grabić w parku?

  0

  1
  Odpowiedz
 18. Musisz się wydostać z zaklętego kręgu myślenia w kategoriach pańszczyźnianego chłopa.Inaczej będziesz tam gnił do końca świata i taki sam los zgotujesz swojemu synowi.Nic nie jesteś winien swoim starym.Kompletnie nic.Dopóki tego nie zrozumiesz ,nigdy nie będziesz wolny.Kurwa,co to za kraj pojebany..

  0

  1
  Odpowiedz
 19. Mam to samo jeszcze do tego wszystkiego chuje płacą te nędzne 1200 na 3 raty. Co za pojebany kraj.

  0

  0
  Odpowiedz