Udało się!!!

Wyhodować bezmyślne bydło. Nas.
Kupa ludzi jest wkurwiona na to co się dzieje, ale nie wiedzą co się dzieje. I nie chcą wiedzieć. Czasem mam ochotę powkurwiać się zbiorowo i zadaję pytania typu: Wiesz skąd się biorą i jak są wprowadzane do obiegu pieniądze? Słyszałeś co powiedział o Tusku Nigel Farage? Dlaczego państwowa firma nie może zatrudnić dobrego prezia i generować zyski? Itp.
Widzę te szeroko otwarte oczy, szczęki na poziomie pasa i natychmiast jestem unormalniany gadkami o dupach, walce Najmana z kajmanem i tańcach z pizdami na lodzie.
To wielki sukces możnych tego świata.
Za tzw. komuny znałem zadymiarzy ulicznych czyli zbrojne ramię solidarności. To były głównie matoły i w nowej Wolsce ulokowali się pomiędzy kibolem i gangsterem. I dopóki 95% ludzkości zajmuje się idealnym słodzeniem herbaty – tak pizdo! – i oglądaniem foci na facebookach, będziemy jebani w dupę równo.
Na szczęście idą święta i mogę pogrążyć się w alkoholowej mgle. Pogadam z ziomami o dupach, Najmanach, posłodzę idealnie herbatę i będę czekać na kopa w dupę, który wyniesie mnie na ulicę. Spalę kilka opon, rzucę kamieniem w samochód i sprawdzę aktywność znajomych na NK.

52
55

Komentarze do "Udało się!!!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Heloł! Czy ty dopiero się obudziłeś? Tępe bydło było jest i będzie. Nic się w tej dziedzinie nie zmieniło od czasów średniowiecza.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. i pomyśleć ze takie osoby jeszcze istnieją…miej dlaej otwarte oczy i nie dawaj sie otumanić.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. tak trzymać he he

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Sam chuja wiesz. Jeśli nawet wiesz więcej, i tak sam przyznałeś że nie zamierzasz nic z tym robić. Dlaczego? Bo chuja możesz. Chyba jednak lepiej nie wiedzieć. Usuń naszą klasę i idź walczyć z politykami i z kryzysem. Powodzenia wesołych świąt i miłego wkurwiania się.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. do 4. A pewnie, że chuja mogę. Na tym polega tragizm sytuacji. Edukacja/kultura skutecznie zabiły rozum. Bez świadomości nie będzie rewolucji. Pierdolę jak Marks, wiem.
  Popracuję nad masą lepiej.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. @5 Nad jaką masą? Mięśnie?

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Jeśli będzie coraz gorzej (a będzie) za kilka.. kilkanaście lat wydarzy się rewolucja, wydarzy się na pewno bo ludzie dziś wierzą w jej skuteczność, tylko czy nie będzie za późno?

  0

  0
  Odpowiedz
 9. @6 Nie. Mózg qrva!

  0

  0
  Odpowiedz