Udolny system edukacji-czyli hodowla pracującego bydła

Dlaczego szkoły nie uczą tego jak stworzyć komputer, dom jak budować różne rzeczy, jak wytwarzać żywność, gdzie pozyskiwać minerały i materiały do budowy ? Uczyć matematyki i fizyki, biologii od najmłodszych lat a nie ortografii(ortografia nic nie wnosi, język polski powinien być uproszczony), religii albo odpytywać z nudnej lektury wartą podtarcia tyłka po sraniu oraz kodować informacje które są w większości nieprzydatne oprócz liczenia,czytania i pisania. Nie wiecie ? Bo burżują nie chodzi o to żeby człowiek się usamodzielnił tylko żeby pracował, płacił daninę, przykładał cegiełkę do własnego zniewolenia utrzymując wojsko i nie miał własnego zdania a w zamian dostaje trochę niewolniczej zadłużonej w innych krajach waluty niemającej pokrycia w niczym i spaczony obraz szczęścia w tv. Jeśli to się nie zmieni i następne pokolenia nie będą wolne od tego prania mózgu to zacznę porywać polityków dla okupu albo napadać na banki ! Co mi szkodzi…
Ale to dopiero prolog gorzkiej prawdy

Niewolnictwo nie zdało egzaminu bo niewolnicy buntowali się, trzeba było, zapewnić im dach nad głową i żywność. Teraz dajesz niewolnikom trochę kasy i sami muszą sobie to zapewnić we własnym zakresie… Może nawet trochę zostanie na jakieś hobby żeby niewolnik nie popadł w depresje,nie stracił sensu życia i jak chomik dalej zapierdalał w kole napędzając industrialną machine która przysłania widok na to co jest naprawdę wartościowe i potrzebne dla człowieka. Kiedy widzę reklamy w tv to myślę czy naprawdę ktoś jest takim debilem żeby to oglądać a jak nie to czemu jeszcze nie roztrzelali tych ludzi gotujących nam ten zbrodniczy obraz, za spisek przeciwko ludowi i zniewagę gatunku ludzkiego, to jest zbrodnia gorsza aniżeli zamordowanie kogoś z premedytacją !

110
20

Komentarze do "Udolny system edukacji-czyli hodowla pracującego bydła"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nie chciało się nosić teczki to trzeba nosić woreczki 🙂 A tak na poważnie to szkoła (każda)ma za zadanie kształcić pracowników, a jak ty te wiedzę wykorzystasz to twoja sprawa. Powtóre inną sprawą jest okoliczność , że osoby uczące np elektroniki nigdy w zawodzie nie pracowały bo od zawsze uczyli. Ja na przykład pamietam że nauczyciel matematy w liceum na pytanie o zastosowanie całek w pracy zawodowej odpowiadał ze ma ja one zastosowanie zawsze i wszędzie ale o konkretny przykład już było trudniej. Pozatym pytanie czy się uczysz bo kochasz wiedzę czyli z ciekawości czy poprostu dzięki dyplomom chcesz trzepać kapuche. Bo akurat to drugie możesz robić bez ukończenia jakiejkolwiek formalnej szkoły. I ostatecznie ten cały rygor szkolny przygotowuje cię do tego, że w robocie tez masz conajmniej 8 h zadań, skupienia oraz osiągania konkretnego rezultatu. Bo $ bierze się z rezultatów pracy a nie z jej wykonywania dla wykonywania.

  5

  3
  Odpowiedz
 3. Od ortografii to ty się odpierdol

  7

  5
  Odpowiedz
 4. To wsyzstko wina żydów, poczytaj o tym. Jedyna nacja która jest znienawidzona przez każdy naród na świecie, murzyni, muzułanie, azjaci, europejczycy, każdy nienawidzi żydostwa. Tylko to jest jak rak, nie idzie sie tego pozbyć.

  18

  0
  Odpowiedz
 5. „Bo burżują”….i właśnie dlatego nie masz racji

  9

  3
  Odpowiedz
 6. Ostatnio podczas nudnego filmu gadaliśmy o różnych rzeczach i w pewnym momencie padło pytanie „z czego zrobione jest szkło?”. No i kto bez guglowania wie? 🙂

  1

  1
  Odpowiedz
  1. Z piachu. Bez googlowania. Wielka mi filozofia.

   8

   0
   Odpowiedz
 7. jakby uczyli kognitywistyki i neurologii to byś być może nie pierdolił takich głupot

  4

  3
  Odpowiedz
 8. Siema, jestem z illuminati. Tak to prawda, ale z tą ortografijom to hyba zjebałeś. Secundo to ciesz się, bo gdyby nawet 50% tego społecznego plebsu miał takie możliwości jak 1% to społeczeństwo by upadło i była by komuna bo nie byłoby komu sprz

  1

  7
  Odpowiedz
 9. Po co uczyć jak budować skoro i tak nie możesz nic postawić bez zezwoleń, bez architekta i bez kierownika budowy itd. Co najwyżej szopkę możesz postawić ale i to trzeba zgłosić. No patrz a kiedyś ludzie budowali sami sobie domki. Gdyby teraz tak było to koszt budowy poleciał by na łeb na szyję. I kto by wtedy kupował klatkę 50m2 w bloku za 300tyś?

  11

  0
  Odpowiedz
 10. Jakbyś zarabiał 17 tysi netto i jeździł mesiem tak, jak ja, to byłbyś zachwycony współczesnym systemem edukacji. W dawnych czasach niewolnikowi trzeba było zapewniać dach nad głową i wyżywienie. Oprócz tego trzeba było wyłożyć niemałą sumę na jego zakup i pilnowanie. Niewolnik nie był też zbytnio zmotywowany do pracy i trzeba było opłacać poganiaczy. Dzisiejsza edukacja, system bankowy i podatkowy dokonały natomiast cudu. Pod bramę Łódzkiego Wydziału Fabrycznego ściągają niewolnicy z własnej woli. Są gotowi zapłacić trzy stówy wpisowego za rozpatrzenie CV, aby zostać niewolnikami. Doprawdy trudno mi sobie coś takiego wyobrazić w starożytności, czy średniowieczu. Ci wybrani jebią ostro za 800 zł brutto. To wręcz poniżej kosztów utrzymania dawnego niewolnika, bo nie starcza nawet na żarcie i mieszkanie. Musi się taki robol nagłowić i nawysilać, żeby zawiązać sobie dożywotnią pętlę na szyi w postaci kredytu mieszkaniowego. Jebie taki przez 40 lat na tę napompowaną bańkę nieruchomościową, rok w rok spłacając odsetki. Zabawne, że setki lat temu, gdy nie było maszyn, koparek, tej całej automatyzacji redukującej wysiłek i koszty, mogłeś robaku postawić sobie własnymi siłami dom w miesiąc, a dziś jebiesz z uśmiechem na mordzie przez całe życie na jakąś norę, która przy ówczesnej technice to tylko kilka pierdnięć dźwigu budowlanego.

  19

  2
  Odpowiedz
  1. Puścili cie znowu z psychiatryka i znowu masz dostęp do internetu?

   5

   6
   Odpowiedz
  2. Fake. Zbyt aksamitnie, nie ma mesiowego stacatta.

   4

   0
   Odpowiedz
   1. Powinieneś jeszcze temu koleżce pałę possać żeby potwierdzić po smaku że to na pewno nie mesiowa

    1

    2
    Odpowiedz
  3. tylko 17 tysi i mesio? coś za długo ten stan rzeczy trwa.mesio sie zatrzymał.

   0

   0
   Odpowiedz
 11. Nie szukaj spisku tam gdzie go nie ma. To tylko glupota ludzka nic wiecej.

  6

  6
  Odpowiedz
 12. Ciebie to chyba ortografii nie uczyli. „Burżują” to typowy błąd młodego pokolenia. Poprawnie powinno się pisać: „burżujom”.
  Ja tv w ogóle nie oglądam od x lat, więc nie wiem co się tam dzieje.

  7

  0
  Odpowiedz
 13. Co za kurwy to minusuja. Janusze czy stare komuchy? Ich potomstwo czy trole? Trole ruskie, niemieckie czy zydowskie?

  13

  6
  Odpowiedz
 14. Z ch i h da się zrobić jedną litere tak samo jak z u i ó , rz,ż itd. skoro tak samo brzmią. Więc po chuj marnować czas na uczenie się tych bezużytecznych, niemodernistycznych cech językowych, utrudniających komunikacje, spowalniające tępo rozwoju Polski i marnujące pieniądze oraz zapał młodych ludzi do nauki. Można się skupić na bardziej pożytecznych naukach. Druga sprawa Polskiego na świecie i tak prawie nikt nie zna a prawie wszyscy znają angielski, więc pewnie Polski nie przyda wam się poza polską a raczej angielski. Język angielski króluje bo jest bardzo prosty i przejrzysty nie utrudnia porozumiewania się i mało czasu trzeba poświęcić na jego nauke, proste.

  8

  4
  Odpowiedz
  1. Bo normalnemu człowiekowi mieści się to w głowie bez terapii i problemów.

   0

   0
   Odpowiedz
 15. No zajebiście i w ogóle, miałem jakiś czas temu podobne przemyślenia. Tylko że system jest jaki jest i nic z tym nie zrobisz. To że ty dostrzegasz jego wady to jedno, ale nie dasz rady przekonać innych do swojej racji. Po prostu zbyt głęboko siedzimy już w tym wszystkim, polska mentalność nie pozwala na wyjście poza ten schemat. I co teraz zrobisz? Wyjdziesz na ulicę i zaczniesz głosić ludziom swoją prawdę? Uznają Cię za wariata. Wywołasz rewolucję? Też nie. Pomyśl chwilę i zadaj sobie pytanie, czy jesteś w stanie stworzyć system, gdzie dla każdego będzie dobrze? Tu nie chodzi o założenia, bo tak może wymieniać każdy, tylko o to jak byś te założenia realizował. Pozdrawiam.

  6

  0
  Odpowiedz
 16. Jesteś takim samym Januszem systemu edukacji, jak Janusze aktualnie go tworzący, o ile nie większym.
  System jest źle skonstruowany nie dlatego, że uczy ludzi ortografii(swoją drogą, przydałoby Ci się małe przeszkolenie), lecz dlatego, że traktuje uczniów jak jednolitą, szarą masę, nie uwzględniając słabych i mocnych stron każdego z osobna.
  Wyobraź sobie, o ile w Twoim słowniku istnieje takie słowo, że nie każdy patrzy na świat zerojedynkowo i w każdej klasie może trafić się nie tylko potencjalny fizyk, ale i pisarz.
  Jeśli Twoim zdaniem polski język, jedna z najpiękniejszych rzeczy jakie nam zostały, powinien zostać uproszczony, to jesteś umysłem tak ścisłym, że w tym zakutym łbie mózg dostaje klaustrofobii.
  Idąc Twoim tokiem myślenia: pozbądźmy się muzyki, teatru i filmu, gdyż „nic nie wnoszą”, uczmy się hodować buraki, składać komputery po to, by przetrwać i w całym tym pragmatyzmie stracić rozeznanie, czy jeszcze różnimy się od komputerów, które składamy.
  To, co teraz wysmarowałeś jest tym, czym w rzeczywistości jest godne pogardy „lewactwo”, a za zdanie z uproszczeniem języka Mickiewicz czy inny Kochanowski lutnęliby Ci w pysk, bardzo słusznie z resztą.
  Czekam na Twój wpis vol.2, o tym, że hołdowanie tradycji jest niepraktyczne. Pozdrów ode mnie Czarliego Marksa!

  7

  5
  Odpowiedz
  1. Ja myślę, szanowny Komentatorze, że nadszedł czas, aby po znojnym tygodniu pracy zaszyć się w jakimś spokojnym kącie i wziąć się za lekturę najlepszych postapokaliptycznych pozycji, bo jest ich ładnych parę. Pomogą one skupić, skoncentrować się na rzeczach egzystencjalnie ważnych i istotnych w tym zajebiście krótkim życiu, a także skierować tory Waszego myślenia na właściwą drogę. Gościu z Krakowa.

   2

   1
   Odpowiedz
   1. Szanowny komentarze komentatora, proponuję zrewidować swój pogląd dotyczący tego, że życie polega wyłącznie na przeżyciu.
    Twoje „postapokaliptyczne pozycje” nie są mi do niczego potrzebne, chyba, że po przeczytaniu „Metra” czy „Drogi” McCarthy’ego oświeci mnie nagle, że w naszym krótkim życiu ważne jest jedynie przetrwanie, czyli znalezienie sobie pożywienia, posłania i partnerki do reprodukcji.
    To się, szanowny kolego, nazywa zezwierzęceniem człowieka.
    Skąd pomysł, że moje myślenie jest niewłaściwe?
    Wywód, który komentujemy, mimo, że okryty płaszczykiem dobrej woli, jest antypolski i chyba nie ma co do tego wątpliwości.
    Ktoś wyżej napisał-„angielski jest prosty…” – proszę bardzo, możemy rozmawiać po angielsku, daję głowę, że radzę sobie z tym lepiej niż 99% użytkowników tej strony, mimo to, nie mam zamiaru wyrzekać się własnej tożsamości i języka, by zrobić z niego twór na zachodnią modłę.
    Ludzie umierali za to, bym nie musiał teraz pisać po niemiecku, a byle gnój wchodzi w internety i pierdoli farmazony o tym, jak to należy polski język uprościć.
    Czy jeśli ja nie umiem liczyć, znaczy to, że należy uprościć matematykę?
    To nie polski język należy uprościć, to autora tych farmazonów należy rozwinąć duchowo do poziomu dorównujacego przynajmniej mojemu psu.
    Niczym w życiu bardziej nie gardzę, jak ludźmi, którzy wyrzekają się człowieczeństwa w imię pragmatyzmu, kosmopolityzmu i „postępu”. Czy to jest niewłaściwy pogląd?
    W życiu nie spotkałem lotnego intelektualnie ścisłowca i mam nadzieję, że kiedyś spotkam.
    Na koniec ciekawostka, -komputer umiał liczyć na długo przed tym, jak podjął pierwsze próby imitacji stylu m.in. Dostojewskiego. Czy to o czymś nie świadczy?
    W świecie umysłów ścisłych jesteś albo Alanem Turingiem, albo gościem od czarnej roboty, trybem w machinie, który stawia podwaliny świata i pozwala żyć idei, która autor tak bardzo gardzi. Warto zdawać sobie sprawę.
    Na koniec, proponuję przyczytać co nieco z Orwella i Huxley’a 😉

    P.S. Ludzie, którzy nie zgadzają się z tym, co napisałem powyżej, powinni czym prędzej udać się do psychiatry, albo przeprowadzić test IQ, by rozwiać wątpliwości co do swojego opóźnienia 🙂

    2

    0
    Odpowiedz
  2. Kochanowski to pedał i tak samo te obesrane lekturki które musielismy czytać w szkołach i pierdolą że to wielcy narodowi pisarze, srarze a kto kurwa powieee że 90 % z nich to były pizdy i żydy kochanowski- srochanowski pluje na tego pedała

   1

   0
   Odpowiedz
 17. Jak zbierać mineraly hahah

  2

  3
  Odpowiedz
 18. BurżujoM! I nie będzie żadnego upraszczania języka polskiego.

  2

  0
  Odpowiedz
 19. W jaskini bardzo ci sie przyda zbieranie mineralow . Ale kurwa jestes prosty … Faaaaaak 🙁 . Wierze w jedno -tak dla takich jak ty szkola to strata czasu .Tuman .

  4

  5
  Odpowiedz
 20. Chyba nieudolny? I to nie wina Polski tylko lewackiej unii.

  2

  1
  Odpowiedz