Ukradziony kot

Otóż własna babka zajebała mi kota,jak to możliwe,otóż mieszkam z tą starą rurą bardaszaną i głupimi starymi w zasranym,śmierdzącym bloku na krańcach miasta.Miałam kurwa kota,to był moja jedyna radość w życiu.Taki zwykły czarny kot z ulicy. Zawsze leżał sobie u mnie w pokoju albo w kuchni.Wracam kurwa w piątek do domu a ta stara suka siedzi sobie z moim kotem u siebie w swoim jebanym pokoiku,i nie chce go kurwa wypuścić.Więc pytam matki co jest grane, a ona mi mówi,że od dzisiaj kot jest babki,bo ona ze starości fiksuje i potrzebne jej towarzystwo. No do chuja co ja mam zrobić ten stary kurwiszon trzyma kocura u siebie i wypuszcza go tylko wtedy kiedy mnie nie ma,a ja do niej nie mogę wchodzić.Starzy twierdzą,że kot się babce tej starej kurwie przyda,i nie był tak naprawdę mój,bo znalazłam go pod blokiem.Do chuja chyba żyje w jakimś zasranym matrixie,że nawet moi starzy są przeciwko mnie.Chuj z takim życiem,tylko za kotem tęsknie,drodzy chujanie.

82
68

Komentarze do "Ukradziony kot"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Rzeczywiście chujowy ten twój żywot, skoro jedyną radością był jakiś zapchlony dachowiec.

  0

  1
  Odpowiedz
 3. Widze, ze naqwet mila polska rodzinka. Gratuluje.Ty tez musisz byc niezla. Pasujesz do tego syfu rodzinnego.Bo to Polska wlasnie! A do kosciola biegacie? Jezuska w formie chrukacego platka zjadacie? No to modelem rodzinnym od standardow nie odstajecie! Napijcie sie na zgode, kotu tez polejcie!

  0

  1
  Odpowiedz
 4. nie martw się nie długo babcur umrze

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Sama jestes kurwiszon. I tez kiedyś będziesz stara i życzę ci, żeby wnuki też cię tak traktowały.

  0

  1
  Odpowiedz
 6. „Miałam kurwa kota,to był moja jedyna radość w życiu.” znajdź sobie chłopaka.

  1

  0
  Odpowiedz
 7. ale jesteś zjebana , współczuje..

  0

  1
  Odpowiedz
 8. Rozjebał mnie ten wpis :D. Proponuje iść wpierdolić starym, dojebać babce i odzyskać kota, niczym Rambo odbijał przyjaciela z rąk nieprzyjaciół. Pozdro 600

  1

  0
  Odpowiedz
 9. Szkoda kotka – widać że darzysz go uczuciem, na pewno do Ciebie wróci. Jak stara jebnie w kalendarz. Seba.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Starzy postąpili nie fair, a smutne jest że nie masz dobrych relacji z babcią..

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Nie masz szacunku do mamy, babci, więc nie wymagaj tego od nich.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Hej,strasznie Ci współczuję! A wy komentujący geniusze intelektu,empatyczni jak krokodyl,raczcie zauważyć że dziewczyna pokochała i przygarnęła niechciane przez nikogo zwierzę. A teraz najbliższe jej osoby okradły ją i zdradziły. Więc wyraża ból jak umie. Chuj,cokolwiek bym nie napisał to i tak nie dotrze do pustej przestrzeni między waszymi uszami. Do autorki-wytrwaj jakoś,może babcia w końcu trafi do psychiatry a Ty odzyskasz kocurka. Czego Ci życzę!

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Jak ich nie ma, to podkładaj babce kocie gówna i szczochy na dywan. Odechce się jej i zacznie wypuszczać kota.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Przynieś do domu drugiego czarnego kota 😉 To nie jest deficytowy towar.

  1

  0
  Odpowiedz
 15. Jejku jak Ci współczuję, też mam kotka i to też chyba jedyna a właściwie jednak z niewielu radości w życiu… Ja bym na twoim miejscu walczył o Niego z całych sił, nawet zrobił awanturę starym, jak prukwa potrzebuje towarzystwa to niech jej przyniosą chomika kurę albo gówno a nie Twoje zwierzątko!

  0

  1
  Odpowiedz