Jak długo jeszcze będziemy ukrainie wchodzić w dupę?! Na granicy z ukrainą należy postawić pomnik księcia Jeremiego Wiśniowieckiego! A tych naszych durniów, co potępili akcję Wisła, należałoby powiesić za jaja!
3
2
Jak długo jeszcze będziemy ukrainie wchodzić w dupę?! Na granicy z ukrainą należy postawić pomnik księcia Jeremiego Wiśniowieckiego! A tych naszych durniów, co potępili akcję Wisła, należałoby powiesić za jaja!
Jak to, jak długo? Tak długo, jak będzie rządzić PO, PiS albo lewica. A jeśli chodzi o Konfę, to też chuj wie, bo w opozycji to każdy mądry. Tu trzeba zmienić podejście społeczeństwa. Jeśli Polak drze mordę w miejscu publicznym, to trzeba mu powiedzieć, żeby się zamknął. Z Ukrem to samo, a nie, że mu wolno, bo u niego wojna. A jeśli drze mordę i nie zna polskiego? To niech wypierdala. Może walczyć, a nam nie jest do niczego potrzebny. Krótko i konkretnie.
PiS i PO – zło, tylko nienormalni na te partie głosują.