Umieram :)

Bez szczegółów, mój lekarz mi powiedział, że zostało mi najwyżej pół roku życia. Co najfajniejsze w całym życiu (23 lata) nie zaznałem takiej radości, jak wtedy gdy się o tym dowiedziałem :). Jestem może jebnięty, ale myśl, że tego gówna, które nazywa się życiem zostało mi już tak niewiele napełnia mnie najzwyklejszym szczęściem, aż się schlać musiałem 😀

68
54

Komentarze do "Umieram :)"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. a co Ci? rak? jeśli akurat Ci sie odmieni i chcesz się wyleczyć to tylko TERAPIA GERSONA, żadnego leczenia farmakologicznego i żadnej chemioterapii – chuja daje pozdro

  0

  0
  Odpowiedz
 3. skoro życie jest chujowe i niewiele ci zostało to gdzie tu chujnia? Sam bym chciał taką chujnie miec !!! Bo życie jest chuja warte !!!

  0

  0
  Odpowiedz
 4. zazdroszczę ci

  0

  0
  Odpowiedz
 5. @2 i autor -> to ro jazda do ogródka siać marchewkę i kalarepę. Potem soczek i zdrowie na z nut. Pożyjesz, jeszcze, pożyjesz cwaniaczku!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Zazdrościć to Ci nie zazdroszcze(bo pewnie bezboleśnie nie „zejdziesz”) ale też jak rano otwieram oczy to jedyne czego chce to żeby dzień się już skończył.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. mojemu znajomkowi lekarza powiedział – został Panu jeden miesiąc. Drań się zawziął i pociągną jeszcze 7 lat. Stawiam na jakaś chorobę genetyczną, np. chorobliwe fantazjowanie i plecenie bzdur.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. To straszne! A ty autorze tych słów cieszysz się? Że szybciej będziesz bliżej Boga, to dobrze. Ale…życie jest piękne, są w nich tylko chwile i dla nich trzeba żyć. Wiem, że choroba to straszna męczarnia. Wtedy się zdrowie docenia, jak się je straci. Lecz dam ci otuchę: niektórzy popełniają samobójstwo, a ty nie musisz, jeśli aż tak ci źle… PS: Nie ufaj lekarzom.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. No to jesteś nienormalny. Życie to dar, a umrzeć zawsze zdążysz. Każdego to czeka, więc po co się spieszyć. Współczuję i mimo wszystko zdrowia życzę.

  2

  0
  Odpowiedz
 10. rozumiem cię doskonale ja też nigdy w moim życiu nie byłem szczęśliwy i chciałem zdechnąć a jeśli żyję to tylko dlatego bo szkoda mi mojej rodziny nie chcę im robić kłopotu i zmartwień. dla mnie to nieustanna męczarnia i nic więcej nic mnie nie cieszy. nawet jak bym wygrał w lotto 10000000 zł może był bym bogaty ale jestem przekonany o tym że szczęśliwy i tak bym nie był. może jest na to jakieś lekarstwo (terapia) szczęścia chociaż bardzo w to wątpię

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Napisz za 4 miechy chujnie czy dożyłeś ^^

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Zazdroszczę, mi zostało ciut więcej ale nie mogę się już doczekać śmierci. Pozdrawiam

  0

  0
  Odpowiedz
 13. korzystaj na full jak bracia figot fagot

  współczuje 🙁

  0

  0
  Odpowiedz
 14. ja też tak chcę, mam dosc tego chujowego życia

  0

  0
  Odpowiedz
 15. @14 i inne jebane marudy – no już, na co czekacie, ciach i po krzyku. Miałczącym i stękającym mówimy NIE.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Ło rany boskie, czytam i stwierdzam że jesteście pojebani(niektótrzy). Ten co się mu żyć nie chce znalazł by sobie dziewczyne zadupcył by sobie raz i drógi to by się mu żyć zachciało:)

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Rozumiem autora. Reakcja zdrowa.
  Kiedy ostatnio mój samolot podchodził do lądowania w miejscu, gdzie aktualnie pracuję, wpadł w turbulencje i zaczęło nim ostro trzepać. Ludzie w krzyk, a ja zamknąłem oczy, uśmiechnąłem się i pomyślałem: „O! może teraz?”
  No ale nie.
  Pozdrowienia.
  Do zobaczenia po drugiej stronie.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Życie jest jakie jest każdego psychika jest inna ja też to przechodziłem miałem już pętle na szyi ale sie pozbierałem do tej pory są dni lepsze i gorsze ale powiedziałem że sie sam nie poddam korzystam z życia ile sie da

  0

  0
  Odpowiedz
 19. @18 chyba się nie do końca pozbierałeś skoro odwiedzasz chujnie

  0

  0
  Odpowiedz
 20. @16 twoja metoda nie działa. Nawet dwie naraz …

  0

  0
  Odpowiedz
 21. jeżeli zostało ci tak mało życia to zaszalej i przezyj swój wakacyjny romans. jestem chętna. . . odpisz

  0

  0
  Odpowiedz