Upał…

Siemano wszystkim. Jest coś czego nie potrafię pojąć. Sytuacja wygląda tak – mamy teraz 30 stopni na dworze, ciepło jak chuj. Wsiadasz do losowego autobusu//tramwaju i wszystkie okna pozamykane!!! Czy ludzie udają tylko, że nie odczuwają upału? Robią dobrą minę do złej gry ? Nie potrafię tego pojąć! No i apropos okien – im nowszy autobus tym mniejsze, jak uchylenie okna 2cm x 2cm ma w czymś pomóc?! Przy projektowaniu tych pożałowania godnych wehikułów zapomniano chyba o tym, że będą nim jeździć ludzie, a nie kukły, które nie potrzebują tlenu.

15
40

Komentarze do "Upał…"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. hmm.. u nas mają klime :- )

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Kurwa jakie to prawdziwe. Mój bracki ostatnio tak miał, a jak otworzył okno to wszyscy patrzyli na niego jak na jakiegoś kosmitę, ale jednak chyba mu byli wdzięczni bo ktoś jeszcze po nim otworzył okno. Morrison miał rację: people are strange.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Zgadzam się z Tobą……ostatnio jechałam autobusem w którym okna miały jakieś 1cm x0,5cm……..załamka. Pozdro;)

  0

  0
  Odpowiedz
 5. z samochodem też chujnia, zanim klima zadziała… już jesteś upieczony :/

  1

  0
  Odpowiedz
 6. u nas też mają klimę, więc otwieranie okien jest szkodliwe 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Najlepszą klimę mają stare Ikarusy-otwierasz w miarę duże okno,wystawiasz mordę na zewnątrz i jedziesz…wszelkiej maści klimatyzacje w nowszych busach i tramwajach tak naprawdę tylko zawadzają-śmiało mogę stwierdzić że na 10 przejazdów tylko w 1 przypadku na tych 10 klimatyzacja zachowywała się tak jak trzeba…w innych przypadkach albo w ogóle była wyłączona(ale okna kurwa przyblokowane)albo grzała niemiłosiernie…kurwa mać a oni chcą wypierdolić wszystkie ikarusy do 2012:(

  1

  0
  Odpowiedz