Upał

Chuj z tymi upałami po 30 stopni i wzwyż. Normalnie funkcjonować się nie da. Jeszcze jakby w okolicy był jakiś zbiornik z chłodną wodą jest ale zakaz kąpieli a najbliższy chyba 6-7km dalej a bym sie na drodze prędzej usmażył. A jeszcze tyle ludzi na tym basenie i idiotów… Fajnie by było mieć jakiś basen ogrodowy ale ni chuja nawet ogródka nie ma a jak sie gdzies za blok da to przyjdzie jakiś dres i zniszczy. Nie ma jak tylko samemu siedziec w domu i sie gotować. Kurwicy idzie dostać od tego. A jedynie co mi zostaje to lac sie woda

48
83

Komentarze do "Upał"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. A w zime bedziesz sie zalic ze zimno , jesiennia i wiosna ze pada i tak po chuju pogoda. Typowy polaczek biedaczek cebulaczek kurwa zawsze mu zle…

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Pierdol się, w Polsce mamy 8 miesięcy zimy, niech żyje upał!!

  0

  0
  Odpowiedz
 4. zwiększ masę basenu

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Kurwa chłopie jest XXl wiek, zakup klimatyzatora jeszcze nikogo nie zruinował finansowo, chcesz mieć komfort cały rok to zainwestuj w ten wynalazek.

  0

  1
  Odpowiedz
 6. do wanny z zimną wodą, browar do szklanicy i prawie jak na majorce

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Zimą będziesz narzekać, ze zimno… Polaczku Cebulaczku jeden!

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Śpij w zamrażarce albo rób doktorat z zimna

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Na upały zrób sobie loda.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Ja chodzę nago i piję wodę i czesem się leję nią z kranu ale wtedy jak starzy są na działce przez cały dzień to z chujem na wierzchu chodzę i jest git.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Dobrze ze jak bylo -15 to narzekanie ze zimno ze chodniki oblodzone ze sniego ze zawieje i chcielibyście lato. A teraz na odwrót. No polakom to kurna nigdy nie dogodzi

  0

  0
  Odpowiedz
 12. @8. „Na upały zrób sobie loda.” xD

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Moja loszka kocha upały, jest wtedy jeszcze bardziej napalona na moją potężną pałę. Prosi, bym podał jej ją do buzi, a ja nie mam sumienia odmawiać.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Polaczkowi to nawet na Wyspach Kanaryjskich byłoby źle.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. @4 – no ale prądu to nie mało ciągnie bo z tego co pamiętam to nawet taki mniejszy potrafi wpierdolić 2kW i zaiste, w tym kraju nie każdego będzie stać co nie zmienia faktu, że autor trochę marudzi. Polecam jednak tańsze rozwiązanie i inwestycję w dobry wiatrak/wiatraki. Ja mam taki pionowy z 3-stopniową regulacją obrotów i jest mi z nim całkiem dobrze.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. żałosny, biedny cebulaku!
  nic dziwnego, że nie stać cię na klimatyzacje czy basen, bo pewnie zarabiasz 1200zł miesięcznie i obciągasz gałę swojemu szefowi za kolejne 2zł podwyżki. SSij koole lemingu!

  0

  0
  Odpowiedz
 17. rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 18. allee…upał,jak chłop srał to tupał ;))

  0

  0
  Odpowiedz
 19. No to już wiadomo jakie dzieciaki są na stronie chujnia.pl

  0

  0
  Odpowiedz