Uprzejmość wbrew mojej woli

Wnerwia mnie ta uprzejmość wbrew mojej woli – przykładem jest częstowanie na siłę np. ciastkami albo jak za kimś stoję w sklepie i mam mało rzeczy, a ten ktoś przede mną ma sporo to czasem bywa tak, że pierwszy mnie przepuszcza, mówi coś w stylu „Pan przejdzie przede mnie, bo Pan ma mało rzeczy”.

A jak odpowiadam, że nie trzeba, to te osoby się dziwią. Nie raz miałem taką sytuację. Doceniam uprzejmość innych ale np. częstowanie na siłę jedzeniem innych to już przesada.

W Wyszogrodzie w Biedronce przy ulicy Mickiewicza 16 takie coś nie raz miało miejsce, że choć nie prosiłem innych to oni mnie przepuszczali. Jak nie proszę innych o to by mnie przepuszczali to po chuj mnie przepuszczają?

1
5

Komentarze do "Uprzejmość wbrew mojej woli"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Pilnie kupię wał kułakowy do EN57

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Kupię też wał nastawnika do SU45

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Tylko wprawiona ręka i solidne walenie konia czynią cuda. Musisz poznać dotyk wprawionej ręki na kutasie. Zwalić wszystkim Polakom od morza do Tatr.Walić zimną ręką.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Wal konia, pij whisky, kradnij krokodyle, tyraj u Mesia i Byczywąsa na taśmie i wal do głównego zbiornika. Trzy stówy w łapy, CV do teczki i pod bramę Łódzkiego Wydziału Fabrycznego gdzie Prezes Euromebel da ci stanowisko. Kilkanaście lat harówy i uzbierasz na własną willę, najnowszego Mesia bądź Lamborghini Aventador i będziesz w najdroższych restauracjach sączył bourbon z lodem, patałachu. Elo stuleje, ja whisky chleje a potem wchodze w kobite jak już wypite. Co, mi zazdrościta, bo konia walita ? Nie dla psa kiełbasa.

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Zlecę napisanie wtyczki do przeglądarki, żeby automatycznie wypierdalała w kosmos komentarze zawierające „trzy stówy w łapy” bo takiego nudnego gówna czytać się nie da.

   1

   1
   Odpowiedz
   1. Pij siku, nie zaglądaj do przeglądarki i wsadzaj chuja do opalarki.

    0

    0
    Odpowiedz
   2. Chyba się nie da tego…

    0

    0
    Odpowiedz
 6. Wal konia, masuj drąga i ruchaj dmuchane lale, kradnij krokodyle, obsrywaj kible, wycieraj gluty o lustro w windzie i o klamki, drap się po jajach i podawaj rękę, jeździj bez biletu, wkładaj ważne kwity do niszczarki jak nikt nie patrzy, podpierdalaj długopisy, zszywacze i taśmy klejące. I nie zapominaj o papierze do ksero i srajtaśmie. Jak postawią jakiś zapach czy odświeżacz w kiblu to też bierz. Niech cię sponsorują. Ja tak robię i stać mnie na mielonkę i litrowe mocne w PET.

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Zlecę napisanie wtyczki do przeglądarki, żeby automatycznie wypierdalała w kosmos komentarze zawierające „kradnij krokodyle” bo takiego nudnego gówna czytać się nie da.

   0

   1
   Odpowiedz
 7. Wal konia – z jękiem i chodzeniem łóżka, którym mocno, rytmicznie, obijaj o kaloryfer. Wsadzaj też chuja między żeberka kaloryfera i piłuj. Jak się zmęczysz i ci opadnie, puszczaj pornole na kolumnach przyłożonych do podłogi – kategorie screaming, loud orgasm, moaning itp.

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Zlecę napisanie wtyczki do przeglądarki, żeby automatycznie wypierdalała w kosmos komentarze zawierające „chodzeniem łóżka” bo takiego nudnego gówna czytać się nie da.

   0

   1
   Odpowiedz
   1. Tu założyciel przeglądarki: Z przykrością informuje iż wygenerowanie owej wtyczki jest niemożliwe, gdyż w naszym wydziale ŁWF nie ma patałachów zajmujących się informatyką plus zajęło by to lata świetlne. P.S Pięć stów w łapę i jutro pod bramę ŁWF gdzie dostaniesz stanowisko przy głównym zbiorniku, gdzie będziesz wraz z innymi patałachami pokroju Byczywąsa walił ostro,zawzięcie i z obijaniem o kant umywalki chuja i dodawał sos ”od siebie” do potraw i napoi oraz wmawiał potencjalnym klientom, że to aromatyczna wanilia

    3

    0
    Odpowiedz
    1. No i gitara, popieram. P.S Sprzedam siłownik wywrotu do Multicara M25.

     0

     1
     Odpowiedz
 8. Masz uszczelkę kolektora do Wołgi i sprzęgło do Tarpana ?

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Masz synchronizator 4 i 5 biegu do Kamaza ?

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Gulgaj indora

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Rozparzaj knura

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Rozkwaczaj kaczora

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Irytuj gąsiora

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Uprzejmie wal chuja

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Masz tylny most do fiata 125p ?

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Niepotrzebnie się silisz na skromność i udajesz twardego – że niby nie potrzebujesz, ty możesz się poświęcić, wyluzuj bohaterze, nie zbawisz świata stojąc dziesięć minut dłużej w Biedronce albo odmawiając kawy. Lepiej zacznij wychodzić z założenia że jeśli ktoś ci coś oferuje to znaczy że może sobie na to pozwolić, więc ty możesz to wziąć.

  2

  0
  Odpowiedz
 17. Tylko wprawiona ręka i solidne walenie konia czynią cuda. Musisz poznać dotyk wprawionej ręki na kutasie. Zwalić wszystkim Polakom od morza do Tatr.Walić zimną ręką

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Te osoby chcą zniszczyć Twoje życie i są na dobrej drodze do osiągnięcia tego celu. Samo to, że zacząłeś się nad tym zastanawiać świadczy o tym, że jesteś skłonny do zbyt wielu refleksji, czyli słaby.

  1

  2
  Odpowiedz
 19. Piłuj sosnę

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Strugaj świerka

  1

  0
  Odpowiedz
 21. Hebluj brzozę

  1

  0
  Odpowiedz
 22. Koruj topolę

  1

  0
  Odpowiedz
 23. Poleruj pastorał

  1

  0
  Odpowiedz
 24. Obrabiaj buławę

  1

  0
  Odpowiedz
 25. Wymachuj ciupagą

  1

  0
  Odpowiedz
 26. Nagradzaj zaganiacza

  1

  0
  Odpowiedz
 27. Tarmoś flaka

  0

  0
  Odpowiedz
 28. Tylko wprawiona ręka i solidne walenie konia czynią cuda. Musisz poznać dotyk wprawionej ręki na kutasie. Zwalić wszystkim Polakom od morza do Tatr. Walić zimną ręką.

  0

  0
  Odpowiedz
 29. Wal konia, pij whisky, kradnij krokodyle, tyraj u Mesia i Byczywąsa na taśmie i wal do głównego zbiornika. Trzy stówy w łapy, CV do teczki i pod bramę Łódzkiego Wydziału Fabrycznego gdzie Prezes Euromebel da ci stanowisko. Kilkanaście lat harówy i uzbierasz na własną willę, najnowszego Mesia bądź Lamborghini Aventador i będziesz w najdroższych restauracjach sączył bourbon z lodem, patałachu. Elo stuleje, ja whisky chleje a potem wchodze w kobite jak już wypite. Co, mi zazdrościta, bo konia walita ? Nie dla psa kiełbasa

  0

  0
  Odpowiedz
 30. Trząchaj pawiana

  0

  0
  Odpowiedz
 31. Rozweselaj makaka

  1

  0
  Odpowiedz
 32. Iskaj rezusa

  1

  0
  Odpowiedz
 33. Rozzłaszczaj szympansa

  0

  0
  Odpowiedz
 34. Prowokuj goryla

  1

  0
  Odpowiedz
 35. Wywyższaj żyrafę

  0

  0
  Odpowiedz
 36. Trykaj kozła

  0

  0
  Odpowiedz
 37. Rozpędzaj geparda

  0

  0
  Odpowiedz
 38. Uruchamiaj hydrant

  0

  0
  Odpowiedz
 39. Strzelaj z sikawki

  0

  0
  Odpowiedz
 40. Hartuj bosak

  0

  0
  Odpowiedz
 41. Gotuj harpun

  0

  0
  Odpowiedz
 42. Spuszczaj z krzyża

  0

  0
  Odpowiedz
 43. Dokonuj eksplozji jądrowej

  0

  0
  Odpowiedz
 44. Napinaj nasieniowody

  0

  0
  Odpowiedz
 45. Wal z działa

  0

  0
  Odpowiedz
 46. Wal z działa plemnikowego

  0

  0
  Odpowiedz
 47. Podszczypuj łobuza

  0

  0
  Odpowiedz
 48. Smyraj potwora

  0

  0
  Odpowiedz
 49. Szarp bandziora

  0

  0
  Odpowiedz
 50. Krzesaj ogień

  0

  0
  Odpowiedz
 51. Rozpalaj konar

  0

  0
  Odpowiedz
 52. Rozciągaj korzeń

  0

  0
  Odpowiedz
 53. Stukaj maczugę

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Gościu, który piszesz synonimy walenia konia… jesteś mega, leję ze śmiechu jak je czytam.

   4

   1
   Odpowiedz
   1. Już kurwa nie mam pomysłów:)

    0

    0
    Odpowiedz
 54. Masz sprzęgło do żuka ?

  0

  0
  Odpowiedz
 55. Wal konia, pij whisky, kradnij krokodyle, tyraj u Mesia i Byczywąsa na taśmie i wal do głównego zbiornika. Trzy stówy w łapy, CV do teczki i pod bramę Łódzkiego Wydziału Fabrycznego gdzie Prezes Euromebel da ci stanowisko. Kilkanaście lat harówy i uzbierasz na własną willę, najnowszego Mesia bądź Lamborghini Aventador i będziesz w najdroższych restauracjach sączył bourbon z lodem, patałachu. Elo stuleje, ja whisky chleje a potem wchodze w kobite jak już wypite. Co, mi zazdrościta, bo konia walita ? Nie dla psa kiełbasa…

  0

  0
  Odpowiedz
 56. Strzelaj kolegom recepturką po jajach i mów że niechcący, kradnij krokodyle, pij ruskie szampany i prykaj, spuszczaj się do kaw i przekonuj klientów, że to śmietanka, obsrywaj porcelanę i nie używaj szczotki, jeździj Mesiem na rezerwie i tyraj u Byczywąsa, trąb na kobiety i ruszaj językiem między palcami, wciągaj wiórki kokosowe, pukaj łyżeczką w kaloryfery z całej siły i wkurwiaj sąsiadów.

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Wsadzaj chuja między rurki c.o. i piłuj

   0

   0
   Odpowiedz
 57. Targaj skórę, wciągaj wiórki kokosowe, kradnij krokodyle, szczaj na deskę w publicznych kiblach, wkładaj zapałki w napotkane psie kupy na trawnikach i podpalaj, podpierdalaj zszywacze w biurach, mleko z lodówki i kawę. Ja tak robię i stać mnie na wachę do Aventador i opłacenie OC.

  0

  0
  Odpowiedz
 58. A idżże… na zakupy do tej biedronki w wyszogrodzie;
  i nie zawracał Mi głowy sztuczną irytacją tym sklepem.

  0

  0
  Odpowiedz