Uroda

Wkurwia mnie to, że jeszcze 5-6 lat temu byłam atrakcyjna i wszyscy się do mnie lepili, miałam milion kolesi do wyboru a teraz zbrzydłam i pies z kulawą nogą się za mną nie obejrzy. Jestem sama i jest chujowo.

37
73

Komentarze do "Uroda"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nie wyciskaj pryszczy w domu przed lustrem brudnymi łapami, bo będziesz coraz większym gejzerem. Nawet najwięksi amatorzy świństwa brzydzą się ropnych wybroczyn z nosa i policzków.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Zbrzydłaś bo za dużo jesz i się opierdalasz

  0

  0
  Odpowiedz
 4. ja się obnejrzę. Tylko się pokaż:)

  0

  0
  Odpowiedz
 5. masz nk? ocenimy?

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Ja z kolei wyglądam młodo jak na swój wiek i takie księżniczki jak ty autorko obecnie mnie olewają ciepłym moczem. Za parę lat będę już nadziany i wyglądał zajebiście i młode dupy będą mi jadły z rąk. Taka karma kurwa. Jebać piękne księżniczki.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Raczej nie jest chujowo. Paluszki albo inny ekwiwalent ci pozostaje.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. To zmień to. Zadbaj o siebie. Ale tak kompleksowo – o to co na zewnątrz, ale też to, co wewnątrz. Z reguły jest tak, że wyglądasz tak, jak się czujesz, albo jak podświadomie myślisz, że powinnaś wyglądać. Zatem bierz się do dzieła!

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Nie patrz na urodę, bo czy po 5 czy po 20 latach zawsze odejdzie. Buduj swoją wartość ciężką pracą. To prosta matematyka. Na chuj komu uroda i pierdzenie w stołek, bo jest jakiś facet, co za tą urodę płaci. Zawsze się znajdzie młodsza i piękniejsza, a tego, co wypracowałam sobie przez wiele lat, nikt Ci nie odbierze. Głowa do góry i do przodu 🙂 ANCYMON

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Córko!
  Czy Pan nie rzekł, że wszystko w chuj…o pardon…w proch się obraca? Także i ty z prochu powstałaś i ktoś nosem twój proch wciągnie!
  Darzbór!

  0

  0
  Odpowiedz
 11. @5 Zauważ, że kobiecym atutem jest uroda. Tyle że po jakimś czasie brzydną i ani się obejrzy „piękna” księżniczka budzi się z ręką w nocniku. Naszym atutem są pieniądze. Jak masz łeb na karku to będziesz pomnażał kapitał. Pieniądze to władza. Jeszcze będą za tobą sikać. A ty droga chujowiczko masz jeszcze szansę, tylko przypomnij sobie który idiota latał za tobą jak pies a ty go zlewałaś non stop. Jeśli jeszcze nie żonaty to nadal masz szanse 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Dobrze Ci tak. Trzeba było korzystać póki miałaś okazję. Bawiłaś się uczuciami kolesi to teraz masz za swoje

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Podaj swoje gg, nie ważne jak wyglądasz, abyś miała fajny charakter 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Powiem Ci że ja też byłam super dupa ale przytyłam po kuracji hormonalnej, cycki mam wielkie ale nadal mam adoratorów chociaż nie są to tłumy 😀 dieta cud: seks i głód 😀 i już wracam do poprzedniego wyglądu

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Jakbyś więcej kremów przeciwzmarszczkowych stosowała, to byś się później zestarzała, a teraz to śrut!

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Miałem laskę super zajebista ładna zgrabna seksowna. Urocza. Każdy chętny do poznania bliżej. Ona również. Wszędzie z różnymi mężczyznami. Zmieniał się wiek i miejsce dziesiątek setek rycerzy. Używali kurwiszona. Nagle przyszła miłość do jedynego, który wybaczył wszystko ale kurwiszon już i tak znany dalej robiła swoje, bo na zawsze zrobiła się kurwiszonem. Miłość jej życia odeszła, bo w miłości prawdziwej jedynej nie ma przebaczeń. Piękna seksowna urocza zostaje sama. Po co na co komu taki kurwiszon. Są żony kobiety i kurwiszony znane mężczyzną bliżej. To już wiesz kim jesteś panienko najlepsza przyjaciółko mężczyzn.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. i bardzo dobrze!!! księzniczka jebana, 90% kobiet myśli że jak są ładne to mogą wszystko, przebierają i wybierają. Po latach uroda mija i zostaje sama. Życze wszystkim obecnym „księżniczką” aby skończyły jak ty.

  0

  0
  Odpowiedz