Urodzinowe żalsko

Wiem, że chuja was to obchodzi, ale zbliżają się moje urodziny. Pewnie dla większości to świetna okazja do najebania się i świętowania. Ale z czego się tu cieszyć ? Że kolejny rok przeleciał w pizdu, że chuja człowiek osiągnął, że wciąż mało siana, brak stabilizacji, tzw. stałej ‚loszki’, że coraz to bliżej mu do grobu…? Postanowiłem, że nie będę obchodził urodzin. W czasach szkolnych urodziny to impreza, chlanie, nieraz na czworaka się wracało… Ale teraz ‚super’ znajomi mają każdego innego w dupie, każdy żyje własnym nowym życiem – w sumie też wam wyjebke.. Większość kobiet traktuje cie jak dobrego kumpla (zgadzam się z chujnią, że większość woli dres-maczo, który obije mordę, na stare lata będzie szukało statecznego do wychowania bękartów). A ty tylko myślisz – na chuj te życie? Ludziom wszystko przeszkadza. Ładnie się ubierzesz w koszule i marynarkę to od razu ‚pedau’, wyjdziesz w dresiku to ‚jebany plebs’. Własna rodzina ma wyjebane, zgłaszają się jak czegoś chcą – z ojcem w ogóle nie rozmawiam. Pomyślicie – ciesz się, że wszyscy zdrowi, masz co żreć, gdzie spać. Ja pierdole takie życie – żyć żeby przeżyć. Żyć żeby innym robić ‚łaskę’ ? Nie mam żadnej radości z tego pierdolonego życia, poza codziennym sportem i słuchaniem wartościowej muzyki, czasami z nauki. Korzystając z wakacji osiągam stan „błogiego WYJEBANIA”. Studiuję na bardzo dobrej uczelni technicznej, kierunek po którym podobno jest praca.. Śrut, jak dożyje chyba zrobię doktorat ;( PS. Przyjaciele Chujanie, Mesiu, kolego od loszki i doktoratu ! możecie zapalić mi w komentarzu urodzinowego znicza [*] .

59
47

Komentarze do "Urodzinowe żalsko"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Masz, patałachu, nawet dwa [*] [*]. Sto lat. /Mesio, którego tuż przed Jego urodzinami z lekka naprawdę zdołowałeś. Ale idzie właśnie moja skośnooka Kyoko, którą przywiózł mi znajomy Japoniec pracujący w naszym Łódzkim Wydziale Fabrycznym, więc zaraz mi będzie dobrze, a nawet lepiej. Człowieku, co ona potrafi… 🙂 PS. Patałachu, pamiętaj: nie masz po co żyć, żyj na złość innym.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Nienawidzę swoich urodzin a mam 21 lat… i tak czuje się stara bo nastoletnie lata za mną, też pierdole takie życie typu wstać przeżyć i do wyra. Trzymaj sie kolego [*]

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Admin, mógłbyś zadbać o poziom tej strony. Zacznij od wyrzucenia małpy do zoo, niech tam dokazuje i robi fiki-miki.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Zanim nie zajrzałem na chujnia.pl, nie miałem pojęcia, że na świecie jest
  tylu idiotów

  0

  0
  Odpowiedz
 6. masz troche racji i dlatego podzielam Twoje zdanie. ogarnia wszystkich monotonia i z tego idace nudne pierdolando

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Stary przeczytałam Twoją chujnię i podsumowuję pełną piersią „Otóż to!”. Milordzie wspaniała chujnia. 5 gwiazdek za prawdę o rzeczywistości.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Olej ludzi! Twoje życie, rób co uważasz. Ja postanowiłem zostać milio… nie! Miliarderem! Po co? A po to! I tak nie ma czego kupować za kasę, przynajmniej ja tak mam bo po dwudziestu-kilku latach biedowania przyzwyczaiłem się do bycia minimalistą… ale przynajmniej nie będę musiał się martwić o pieniądze – już się wystarczająco zamartwiałem jak byłem dzieckiem czy rodzicom starczy na jedzenie dla nas… Przestałem grać w gry komputerowe. Teraz gram przez 100% czasu w życie, w grę zostań obrzydliwie bogaty! Pozdrawiam, 29-letni kawaler.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. kurde, wszystkie przecinki poprawnie…

  0

  0
  Odpowiedz
 10. w czasach szkolnych wracałeś z imprez na czworaka?! To już chyba wiesz dlaczego brakuje Ci radości. Trzeba było w szkole zapiedalać na swoją przyszłośc uczac się systematyczności i odpowiedzialności za własne czyny.

  0

  1
  Odpowiedz
 11. DO WSZYSTKICH CHUJAN i CHUJANEK: Jeśli coś studiujecie to to NAPISZCIE JAKIE KIERUNKI KAŻDEGO DO CIEKAWI !!!

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Moja loszka zawsze świętuje urodziny. Ja też. Najebujemy się wtedy mocno a potem uprawiamy sex. Loszka robi mi loda, a potem drze wniebogłosy jak ją rżnę. Takie to sobie dajemy kurwa prezenty.

  1

  0
  Odpowiedz
 13. A co ty chciałbyś już mieć takiego osiągniętego i z jakiej paki chcesz być przy grubej kasie, skoro jeszcze nawet studiów nie skończyłeś, nie mówiąc o doktoracie.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. zwiększ masę

  1

  0
  Odpowiedz
 15. [*] urodzinowy znicz od Klaudii ^^

  0

  0
  Odpowiedz
 16. #2 nie pierdol. mam 26 i jestem nastolatek. do 30, 35 jest MLODOSC i jak sie tak czujesz jak opisujesz to znaczy ze jebnieta jestes.. pozdro 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 17. @14. „[*] urodzinowy znicz od Klaudii ^^” Dobra, dobra, nie oszukujmy się, Klaudiuszu. 😛

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Za tą ”loszkę” – jak to kobietę nazwałeś, głupi chuju, zawsze będziesz sam.

  0

  1
  Odpowiedz
 19. Ale masz zjebane myślenie. Żyć żeby przeżyć. Masz się rozwijać. Wiesz co to znaczy? bo dla Ciebie życie to chyba tylko bieganie z kolegami na piwo, zaliczanie panienek, imprezy co sobotę… nawet mi Cię nie żal.

  0

  1
  Odpowiedz
 20. rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz