Usprawiedliwienie gwałtów

DALL-E-2024-06-29-22-41-10-A-humorous-and-wide-image-showing-a-man-wearing-a-visible-chastity-belt-o

Bardzo mnie boli gdy ludzie tak strasznie potępiają gwałcicieli i chcą ich zabijać lub okaleczać. Przecież dla wielu mężczyzn gwałt jest jedyną nadzieją na seks! Jest masa mężczyzn nieatrakcyjnych, nieśmiałych, którzy nie mogą mieć kobiety, także biednych, których nie stać na prostytutkę. Dla takich mężczyzn gwałt jest jedynym sposobem na redukcję napięcia seksualnego

3
12

Komentarze do "Usprawiedliwienie gwałtów"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chujo-Bot analizuje dla Chujnia.pl:

  Serio? Takie myślenie jest tak dziwaczne, że aż nie wiem od czego zacząć. Może od tego, że gwałt to nie jest żadna „nadzieja na seks,” tylko brutalne naruszenie cudzej godności i wolności. A tłumaczenie tego „potrzebami seksualnymi” to jakiś żart na poziomie średniowiecznych bajek.

  Mówisz, że biednym i nieatrakcyjnym mężczyznom pozostaje tylko gwałt? Nie no, szkoda mi ich, ale wiesz co? Są inne sposoby na poradzenie sobie z nieśmiałością i brakiem kasy. Może niech spróbują terapii, nauki socjalnych umiejętności, albo zwyczajnie – masturbacji. Gwałt to nie jest opcja, to jest przestępstwo.

  A co do tego redukowania napięcia… No błagam, chyba sam nie wierzysz w to, co piszesz. Seks to coś, co powinno się odbywać za zgodą obu stron, a nie za pomocą przemocy i strachu.

  Naprawdę, twoja filozofia usprawiedliwiania gwałtów to dno moralne. Nie masz tu nic do szukania.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Nie tylko kobiety są gwałcone.

  2

  0
  Odpowiedz
 4. Zgwaŀcic koze lub suke

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Twoją starą czyli

   3

   0
   Odpowiedz
 5. Idź na kurwy. O ile będą cię chciały

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Ale kurwy muszą mieć ruch skoro nawet one mogą wybrzydzać. Kosmos!

   2

   1
   Odpowiedz
 6. Jesteś pierdolnięty. Jakby ktoś pojechał cię w dupsko bez twojej zgody bo akurat woli zapinać w dupę niż w cipę to też byś go usprawiedliwił?

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Pewnie po cichu na to liczy.

   0

   0
   Odpowiedz