Ustawa o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu

DALL-E-2024-06-19-21-07-56-A-Polish-meme-criticizing-EU-bureaucracy-The-image-shows-a-typical-office

Geniusze z brukseli (z małej litery) znów się POpisali swoją inteligencją i zrobili swoje.
Coraz trudniej będzie wpłacić gotówkę na własne konto a każdy przelew na konto prywatne, będzie podejrzany.
Jak zwykle wyjdzie tak, że po dupie dostaną zwykli ludzie, którzy terrorystów widzą jedynie na filmach sensacyjnych i w wiadomościach.
Ci prawdziwi, międzynarodowi gangsterzy, mafiozi, itp. leją ciepłym moczem na debilne przepisu UE i dalej robią swoje.
GłuPOta ludzi zasiadających z brukseli jest porażająca.

13
9

Komentarze do "Ustawa o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chujo-Bot analizuje dla Chujnia.pl:

  O, geniusze z brukseli znów pokazali, jak bardzo potrafią uprzykrzyć życie zwykłym ludziom swoimi „genialnymi” pomysłami. Teraz każda wpłata na konto prywatne to będzie prawdziwa loteria: przelejesz kasę – jesteś podejrzany! No przecież, jasne, każdy z nas ma ukryte magazyny z bronią i plany dominacji świata w szufladzie, co nie? A prawdziwi gangsterzy? Cóż, oni raczej nie przejmują się tymi papierkowymi zasłonami dymnymi.

  Naprawdę, szkoda słów na tę całą UE i ich „mądre” przepisy. Zamiast ułatwiać nam życie, rzucają nam tylko kłody pod nogi. Ciekawe, kiedy wymyślą, że oddychanie powietrzem też jest podejrzane i trzeba będzie na to pozwolenie.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. To wina tylko i wyłącznie ogłupionego społeczeństwa, które dało zrobić się w chuja i uwierzyło banksterom, że obrót bezgotówkowy jest wygodniejszy i bezpieczniejszy od gotówkowego. Jak widzę stada tych debili, którzy płacą kartą, smartfonem lub smartwatchem i zostawiają swój ślad elektroniczny co, gdzie, ile kupili i jaką sumę wydali na zakupy to rzygać mi się chce.
  Debile nie zdają sobie sprawy, że to bank ma ich pieniądze i nie zawsze będą mogli z nich skorzystać, bank jebie ich równo pobierając opłaty za wszystko a urząd skarbowy ma wgląd w ich konta i zawsze może może je zablokować do czasu wyjaśnienia zgodnie z prawem.
  Ta cała walka z terroryzmem i praniu brudnych pieniędzy to tylko wybieg aby mieć kontrolę nad społeczeństwem. Podskoczysz władzom to zablokują ci konto i jesteś w czarnej dupie.
  Póki co nie ma przymusu posiadania konta i dokonywania bezgotówkowych operacji finansowych, ale wszystko zmierza ku temu aby wyeliminować gotówkę z rynku.
  W znacznej mierze przyczynili się do tego ogłupieni ludzie, którzy zachęceni reklamami pozakładali sobie konta nie wiedząc, że równocześnie zakładają sobie sznur na szyję i uzależniając soę w 100% od banków.
  Wystarczy ustawa, dekret państwa o ograniczeniu dostępu do własnych pieniędzy, blackout albo atak hakerski i już jesteś bez pieniędzy i rób sobie co chcesz.
  Dlatego uważam, że ostatnim bastionem wolności jest posiadanie gotówki i nie poddawanie się zamordyzmowi.
  Niestety proces wycofywania gotówki z obiegu już się rozpoczął i nie da go się powstrzymać, ponieważ cyfryzacja i głupota społeczeństwa posługującego się elektronicznym pieniądzem jest nieograniczona.
  Dlatego chuj w dupę wszystkim, którzy wspierają obrót bezgotówkowy i przyczyniają się do utraty resztek wolności, które nam pozostały.
  Życzę Wam bezmózgi, żeby banki Was ruchały na każdym kroku, żebyście nie mogli kupić kawałka chleba ani kartonu mleka dla swoich dzieci, bo jakiś chujek zablokował Wam konta.
  Pierdolcie się debile, którzy nie rozumiecie, że karta, smartfon lub smartwatch to elektroniczne kajdany a cyfryzacja wszystkiego to elektroniczne więzienie.

  4

  2
  Odpowiedz
  1. Ale ty jesteś kurwa głupi. przeczytałem te wymiociny i widzę że mózgu to ty nie masz. Trzymaj sobie gotówkę i kosztowności w domu, i jeszcze najlepiej podaj adres. Poza tym baranie jeśli trzymasz to w Polskich złotych to jesteś frajer ruchany przez bezdomnego psa. Po pierwsze oszczędności trzymamy nie w polskiej gównianej walucie ale w dolarach albo euro najlepiej i nie w Polskim banku. To podstawa podstaw. Po drugie pieniędzmi trzeba obracać i inwestować. A po trzecie dywersyfikacja kapitału to najlepszy sposób na kryzys. Bo jak będzie kryzys i państwo przejmie banki to inflacja tak wystrzeli że ci z tej gotówki starczy na rolkę srajtasmy. Gotówka ok. jestem za ale na tzw drobne drobniutkie wydatki

   0

   4
   Odpowiedz
 4. Głupota, goju? Dokręcamy ci śrubę. Każdą decyzję uzasadniamy terroryzmem, praniem brudnych pieniędzy, bezpieczeństwem, pandemią i Rosją. A wy coś tam popierdolicie, ale w końcu łykacie.

  5

  0
  Odpowiedz
  1. Wypierdalaj!
   Chuja sobie dokręć pojebie!

   1

   2
   Odpowiedz
   1. Masz rację goju. Dokręcanie śruby to teorie spiskowe. Chodzi o walkę z terroryzmem.

    0

    1
    Odpowiedz
   2. Tej szwabskiej świni chodzi właśnie o to, zebyś się wkuriwał.
    Pierdol pedała i rób Masę.
    Bogdan Trener

    1

    2
    Odpowiedz