Ustawianie eventów na niedzielę.

Dlaczego kurwa często jakieś fajne eventy, koncerty, premiery, debaty, imprezy, mecze, jarmarki, vlogi itd są ustawiane na niedzielę, gdy człowiek ma zjebany humor i nie może do późna oglądać, bo musi iść do roboty.

Ustawiajcie takie rzeczy na piątek lub sobotę debile, żeby człowiek mógł odpadać z bananem na ryju, a nie czuć już ból brzucha przed tyrką.

7
3

Komentarze do "Ustawianie eventów na niedzielę."

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Bo takie eventy nie są przeważnie dla kurwobiedaków, a dla arystokracji, która może iść w poniedziałek do pracy jak ma ochotę, a jak nie ma to pierdolnie sobie kwartał bez wolnego i nic się wielkiego z tego tytułu nie wydarzy. Sam widzisz, ja to piszę w środku nocy o 02.03 z gorących Suwałk, miasta seksu i biznesu, miasta wielkich możliwości i ponadczasowych wizji, geparda północy, dynama Suwalszczyzny, a jutro se pierdolnę o 11:00 do kina na „O psie, który jeździł koleją” bo grają w Cinema Lumiere, będę siedział sam na sali, wyłączę telefon i se będę wyobrażał jakie wy kurwa musicie przechodzić poniedziałkowe piekło na długiej (15 kurwa minutowej) przerwie na lancz i djaruma. Pokój! -_-

  3

  0
  Odpowiedz
 3. Na niedziele przewidziane są szczepienia. Będzie można wygrać talon na czekoladę lub steka za regularne i terminowe przyjmowanie preparatów. Klaus Schwab

  3

  1
  Odpowiedz
  1. Ten stek to chyba ze świerszczy czy innych mrówek. Pozdrawiam.
   Członek World Economic Forum

   0

   0
   Odpowiedz
   1. Za prawdziwe i przykładne posłuszeństwo będzie czasem prawdziwy stek. Do czasu, aż was tak urobimy i zdominujemy, że nie będziemy wam musieli dawać niczego. Od tej pory za posłuszeństwo będzie nagroda w postaci braku bata. Klaus Schwab.

    0

    0
    Odpowiedz
 4. „człowiek ma zjebany humor i nie może do późna oglądać, bo musi iść do roboty”

  Bezedura. Humor zjebany to ma wyłącznie kurwobiedak, bo musi zapierdalać do tyrki jebać za marne trzy i pół tysia. Tak to jest, leniwa patologio bez ambicji. Albo odprężające eventy, albo chroniczne kurwobiedactwo z bólem brzucha. Wasz zasrany wybór.

  2

  2
  Odpowiedz
 5. To zmień prace debilu. Ja tak zrobiłem i nie myśle o pracy

  0

  0
  Odpowiedz
 6. To na tych ewentach szukaj chuja do dupy numer 8.
  Obwód to 3,14 razy grubość prącia. Powinien być mniejszy niż 12 cm.

  0

  0
  Odpowiedz