Uszkodzony laptop kumpla

Witam Drogich Chujowiczów. Mam nietypowy, dość przejebany problem. Otóż pożyczyłem ostatnio lapa od kumpla. Chciałem przy kąpieli w wannie pooglądać filmy. No i stał sobie ten lap już koło wanny, a ja rozebrany schylałem się, aby odkręcić wodę. W tym momencie spierdziałem się. Nie – to nie był przypadek – byłem sam w łazience, więc sobie pierdnąłem. Ale przypadek chciał, że miałem dupę skierowaną w kierunku otwartego lapa, a był to bąk z soczystym kleksem. Reakcja moja była błyskawiczna – chwyciłem za jakiś ręcznik i starłem z monitora i klawy. Jednak coś tam spłynęło do środka. Na matrycy w roku widać było niewielką plamę, a po kwadransie lap się sam wyłączył i nie szło go już uruchomić. Oddałem go następnego dnia kumplowi i powiedziałem, że ot tak przestał działać. Kumpel go wysłał do gwaranta i czekamy na odpowiedź. Przejebany wstyd jak to wyjdzie, no i ktoś będzie musiał bulić za naprawę. Mam już wersję przygotowaną na ten wariant – że niosłem go ulicą i auto ochlapało błotem, ale później nie skojarzyłem faktów. Ale zabulić i tak będzie trzeba. Chujnia i śrut.

58
108

Komentarze do "Uszkodzony laptop kumpla"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Teraz to możesz tego laptopa tak jak i to gówno spłukać w kiblu.Bo on niestety już się nadaje do dupy.PZDR

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Te niektóre chujnie są nie do uwierzenia 😉

  3

  0
  Odpowiedz
 4. Tu serwis. Diagnoza- Brownscreeny spowodowane brązową kredką. Naprawa- wgranie softu, shitdefendera oraz asystenta antytrollowego Pana Spuszczalskiego.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. no i dobrze jak się jest taką świnią to trzeba płacić za to cenę : DDD

  0

  0
  Odpowiedz
 6. kurwa Marcina ja ci pożyczyłem laptop a ty mi go osrałeś ! Jak mogłeś ty świnio !

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Masz gościu zryty łeb. Syndrom brązowej kredki, co? Nie wysrałeś się porządnie w tym lesie iglastym i potem takie są skutki. A czy nie powbijały się przypadkiem igły z twojej dupy w matrycę?

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Pożyczyłeś, płać.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Zgłoś się z reklamacją do swoich rodziców, nie powinno tak ci się jebać we łbie.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. A w Pana Spuszczalskiego nie graliscie przypadkiem?

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Taaaa koleżko od brązowych kredek i panów spuszczalskich. Teraz zesrałeś się na laptopa. Ani to śmieszne ani ciekawe tylko żałosne.

  0

  0
  Odpowiedz