VIXA – bydło i chlew

Ostatnio stały się modne tzw. Vixy, to jest jeżdzenie do klubu, w przebraniach i zachowywanie się jak małpa. Nosz kurwa mać, jak oglądam zdjecia stamtąd i filmiki to widzę tylko bandę technomułów, z odkurzaczami na plecach i skaczaca jak orangutany pod jakieś umcy-umcy najgorszy po wiocho-polo gatunek muzyki!
Kurwa, ja nie wiem już sam, czy vixa jest przyczyną braku mózgu, czy skutkiem braku mózgu.
Znajmy jakies standardy a nie cofajmy się do poziomu małp. U mnie w warszawie to plaga w nocy na ulicach.

68
81

Komentarze do "VIXA – bydło i chlew"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. VIXA to taniec ćpunów. Normalni ludzie tego nie zrozumieją. Zresztą ja w ogóle nie rozmumiem na chuj jest taniec, chyba tylko pretekst do dotykania nieznajomych dziewczyn.

  1

  6
  Odpowiedz
  1. Wyjmij kija z dupy xddd

   0

   1
   Odpowiedz
 3. Muzyka to sprawa gustu, ja na przykład inspirację odnajduję w szumie wody w czasie spuszczania w kiblu

  6

  0
  Odpowiedz
 4. a weź sperdalaj z taka chujnia.

  2

  0
  Odpowiedz
 5. Bo to są gorzej jak małpy, małpy są tak przez bozię zaprogramowane i w związku z tym tak postępują. A ta banda przygłupów robi to z rozmysłem (o ile to tak można nazwać) i celowo. Dlatego dawidowych gwiazdek musi być sześć.

  0

  4
  Odpowiedz
 6. kurwa co to jest vixa, pierwszy raz słyszę, weź się jebnij młotem w głowę gimbusie bo już dla ciebie za późno

  2

  0
  Odpowiedz
 7. Bo wawa to duża wieś. 200 tyś Warszawiaków, 400 tyś przyjezdnych z innych miast i MILION przyjezdnych WIEŚNIAKÓW. Tak, nigdzie nie ma tyle wieśniaków co w Wawie. Masz odopowiedź.

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Warszawiaczek- buraczek. Spierdalaj

  4

  0
  Odpowiedz
 9. U mnie w Nasicznem też takie vixy na polach czasem albo i pod lasem też czasem się zdarza. My tu już przywykli my.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Vixa czy tam wiksa (albo wikser-koniobijca)? Słyszałem kiedyś to słowo w znaczeniu sperma. Być może uderza im ona do głowy dlatego tak się zachowują.

  0

  1
  Odpowiedz
 11. Następny tuman który nie odróżnia gatunków muzyki i nazywa obkrojone dance,disco,house i komercję technem, którego dziś ze święcą szukać. Co do vixy to popieram – okropność, ale to nie wina muzyki, bo to samo jest na festiwalach rocka,blues w teledyskach raperów, zwłaszcza w popie itd.
  Natomiast właściwa muzyka elektroniczna począwszy od klasycznej,filmowej, ambientu przez chillout trance (i odmiany classic, epic, po progressive, hard, acid, psychedelic) czy też house, electro, dubstep występuje w podziemiu i na specjalnych eventach, więc zanim nie zgłębisz tej wiedzy nie wypowiadaj się -punkt karny dla Ciebie.

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Pozdrawiam, w końcu ktoś ogarnięty.

   0

   0
   Odpowiedz
 12. @ 11. Wyraz „techno” się NIE odmienia.

  A co do autora: Dzisiaj nie ma vixy tylko jebana gimbazjada dzieciaków w białych rekawiczkach, które nie wiedzą po chuj ona są. Prawidziwa vixa była kiedyś np. lata 2000-2003, vixa tak jak hip-hop jest pewnego rodzaju kulrurą, rekawiczki, guma do żucia, jaskrawe rzcające sie w oczy ubrania i muzyka czyli nie zadne techno (bo prawdziweo techno to Ty nie słyszałeś) tylko tz. stupid house. buehehe matoł, usłyszał gdzieś słowo „vixa” i teraz pieprzy głupoty.

  4

  1
  Odpowiedz
 13. Vixa dzieli się na bass house fidget house i pumping w dużym skrócie. Stary w wawce tego nie znają bo taka muzyka w ocenie czy projektorem jest. Posłuchaj nawet pumping reactor na yt to się przekonasz co to Vixa. To jest ZABAWA. Bo nie wiem jakie ty masz określenie zabawy. Bawimy się póki możemy i mamy czas na to.

  2

  0
  Odpowiedz