W ilu procentach jesteś?

W ilu procentach jesteś januszem, co mówi o Tobie Twój miesiąc, kiedy urodzisz dziecko?…To jeden z niewielu przykładów nowotworu złośliwego, który ma przerzuty z Naszej Klasy na Facebooka i inne niegdyś ogarnięte portale. Zupełnie nie rozumiem dlaczego dorośli ludzie, zamiast wziąć się za robotę, czy chociażby poświęcić jakieś produktywnej i kreatywnej pasji, wolą siedzieć jak warzywa i patrzeć się w ten zasrany ekran, udostępniając to gówno. Zupełnie nie rozumiem fenomenu ani poziomu IQ osoby 24 letniej, która udostępnia publicznie post jakim rodzajem pizzy jest. No kurwa ludzie ogarnijcie się. Już nawet nie widać zdjęć znajomych. Wszędzie tylko te upośledzone memy z tymi małpami, miesiącami, cytatami z dupy i innym gównem.

62
2

Komentarze do "W ilu procentach jesteś?"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ty mi lepiej powiedz co mają w głowie laski oznaczające chłopaków pod każdym memem strony typu dziewczyna w nocy zabierająca kołdrę i podpisem „TO MY” i każdą koleżankę pod memem dieta dietą ale hamburger i lody się same nieopierdolo „TO MY” ,ewentualnie pod memem z serii piątek piąteczek piątunio dzisiaj tylko na jednego drinka „TO MY”. Częsty przypadek spierdolenia którym raczej nie zależałoby się chwalić.

  15

  0
  Odpowiedz
  1. W sedno, wyjebałem kilka takich debilek ode mnie z fejsa ale pojawiają się kolejne.

   2

   0
   Odpowiedz
 3. Sram na social media. Sraj i ty.

  11

  -1
  Odpowiedz
 4. Wal konia, masuj drąga i ruchaj dmuchane lale, kradnij krokodyle, obsrywaj kible, wycieraj gluty o lustro w windzie i o klamki, drap się po jajach i podawaj rękę, jeździj bez biletu, wkładaj ważne kwity do niszczarki jak nikt nie patrzy, podpierdalaj długopisy, zszywacze i taśmy klejące. I nie zapominaj o papierze do ksero i srajtaśmie. Jak postawią jakiś zapach czy odświeżacz w kiblu to też bierz. Niech cię sponsorują. Ja tak robię i stać mnie na mielonkę i litrowe mocne w PET.

  3

  1
  Odpowiedz
 5. Zgadzam się ze wszystkim, jedynie uważam, że to w ilu procentach jesteś „januszem”, mówi miesiąc… ale ten, kiedy Ty sam(a) się urodziłeś(aś), a nie miesiąc, w którym urodzisz dziecko, oraz sposób w jaki cię wychowała cebulowa (bądź z „elyty”) rodzina z jakiej pochodzisz.

  1

  1
  Odpowiedz
 6. lubię niszczyć ludzi – spierdalaj

  1

  0
  Odpowiedz
 7. 20-paro latek to jeszcze nic, mam wujka ponad 40-letniego, który spami tym gównem na swojej tablicy.

  0

  0
  Odpowiedz