W tym kraju ni chuja niczego nie załatwisz

Gdy przypominam sobie o czymś ważnym, najczęściej jest piątek wieczorem. W sobotę prawie żadne firmy i instytucje w tym zjebanym kraju nie pracują. Myślę: chuj, trzeba poczekać do poniedziałku. A taki chuj, bo w poniedziałek wypada święto pracy. Później jakieś jebane święto religijne, 2 dni pracujące i znowu jebany weekend. Następnie co drugi dzień to zielone świątki, matki boskiej spierdolonej i chuj wie co jeszcze. W tym spierdolonym kraju na 365 dni przypada może 100 pracujących, a jeszcze dojebali niedziele niehandlowe i założę się, że na przestrzeni lat wymyślą kolejnych 10 niepotrzebnych, utrudniających ludziom życie świąt. Wypierdolę jeszcze dzisiaj. Już bilet kupiony, z Polski.

36
52

Komentarze do "W tym kraju ni chuja niczego nie załatwisz"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. A to wypierdalaj…
  Jakim trzeba być zjebem, żeby narzekać na nadmiar wolnych dni.
  Serio, jedz do Niemca gdzie większość sklepów w niedziele jest nieczynnych, a świąt mają więcej niż my. Albo najlepiej do Włocha albo Hiszpana zastanawiać się czy już jest siesta czy nie. No debil.

  21

  2
  Odpowiedz
  1. Po co sie żalisz nie potrafisz gospodarować swoim czasem. To nie nasz prablem że nie potrafisz wykorzystać 5 dni tygodnia na zalatwienie czegoś. Te święta co podales są na rozpiętość pół roku. Więc sory ale dno den tylko narzekanie a samemu to nic nie zrobić. Typowa bezproduktywna polaczyna która ma źle w życiu. Zacznij płakać to ci pomoże. ..

   2

   2
   Odpowiedz
  2. Co synku klechow klecha wypierdolil zdzire pierdolnieta na łeb w wyniku czego powstało takie gowno z mózgiem ameby może jeszcze napisz cały rok nie pracować bo i po co nie lepiej w gownie siedzieć i się rzygami z gęby obrzucać ty spierdolona piskliwa stara kurwo niedopierdolona przez nikogo w ta swoją plugawa i śmierdząca fetorem rzygow dupę nie.

   1

   0
   Odpowiedz
   1. Slabe te twoje wypociny, buraku…

    1

    0
    Odpowiedz
 3. Bezrobotny jesteś? 🙂

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Tez mnie to wkurza. Uwazam ze jedyne swieta ktore cos znacza to Boze Narodzenie i Wielkanoc. Reszta inna to swieta „z dupy”. Wymyslone na sile. Polacy wcale nie sa pracowici. U nas stale sie swietuje, dlugie weekendy itp. Pic, grillowac i narzekac na biede.

  8

  2
  Odpowiedz
 5. Jęczysz jak stara baba jak ją w krzyżu siepie. Myślisz człowieczku, że za granicą czekają na jaśnie wielmożnego Janusza Niedoyebskiego z Polski, w urzędach podczas weekendu? To się chłopie zdziwisz. Święta też swoje mają. Jedź, mam nadzieję, że cię nauczą kultury i dobrych manier, i może jeszcze czegoś. Chwilowo potrafisz tylko bluźnić Bogu i rozumowi.
  Nie pozdrawiam.

  3

  3
  Odpowiedz
 6. wypierdalaj poganinie

  0

  3
  Odpowiedz
  1. A ty chuju katolicki

   1

   1
   Odpowiedz
 7. To wypierdalaj. I najlepiej się nie rozmnażaj.

  1

  2
  Odpowiedz
 8. Naprawdę chciałbym mieć takie problemy. Najwidoczniej nie masz ważnych spraw do załatwienia, skoro pamiętasz o nich tylko raz w tygodniu. Ale nie, najlepiej zlikwidować wolne dni, bo Ty musisz załatwiać wszystko w święta albo inne wolne dni, chociaż inni potrafili zrobić to w tygodniu i chcieliby odpocząć. Spierdalaj.

  1

  2
  Odpowiedz
 9. Jesteś chujem i kurwa debilem bez jaj i cipy, jeszcze raz napisz coś takiego, jeszcze raz to murzyński kutas będzie w twojej mordzie aż Ci się uśmiech powiększy

  1

  2
  Odpowiedz
 10. Łódzki Wydział Fabryczny i wracająca taśma czeka na ciebie patałachu 7 dni w tygodniu po 12 godzin dziennie i może zmienisz zdanie co do tego że dużo jest wolnego.

  2

  1
  Odpowiedz
 11. Trochę o polsce moimi słowami:
  Huj kurwa huj hujnia huj w dupę urzędom a w pizdę polityce.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Łódzki Wydział Fabryczny i wracająca taśma czeka na ciebie patałachu 12h 7 dni w tygodniu, po zapierdalasz tak przez trzy miesiące to inaczej będziesz gadać o dniach wolnych.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. To wypierdalaj.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. No to popracuj w firmie, która nie uznaje świąt i wszystkich wydumanych „wolnych” dni. Będziesz zapierdalał na urlopie „zdalnie”. Z dostępem po służbowego konta. Otworzą się kaprawe oczka roszczeniowego millenialsa.

  1

  0
  Odpowiedz
 15. Człowieku, w jakim Ty świecie żyjesz? teraz większość spraw można załatwić elektronicznie…

  0

  0
  Odpowiedz