W kolejce

Witam. Moja chujnia ma miejsce co miesiąc gdy żona wysyła mnie na taki targ żywności. Są stragany i pełno ludzi. Przychodzę wcześniej, staję w kolejce na przykład jako drugi i potem nagle jestem dziesiąty. Chujnia to te baby wpierdalające się bez kolejki. Mają taki system – jadzia stoi i wpuszcza przed siebie trzy inne – „ta pani stała przede mną”. No chuj mnie strzela. Psychicznie mnie to wykańcza. Na dodatek pierdolą głupoty i oglądają pół godziny towar.
Nie w moim typie jest kłótnia z przekupami o miejsce w kolejce, bo kojarzy mi się to z PRLem. Chujnia do kwadratu.

75
75

Komentarze do "W kolejce"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Stary numer kolejkowy ( z lat 80-ych). Jak staję za kobitą, to od razu pytam:
  – ile osób przed Panią ?
  Skutek murowany. A i alibi, żeby zjebać w razie czego.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Psychiczne wykończenie człowieka przez takie duperele jest gorsze niż wdepnięcie w o wiele większe gówno. Zgadzam się.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Z moją mam to samo. Mówi – idź, kup mięso na obiad. Idę. W sklepie powtarzam. – Poproszę mięso na obiad. Sklepowa patrzy na mnie jak na idiotę. Nawet nie próbuje dopytywać. – A na ile osób? – Pięć – odpowiadam. Wali z metra schabowego na wagę, pakuje, kasuje. A w domu. – Pojebało cię? Ty idioto, miałeś kupić wołowinę na gulasz, a nie schabu na kotlety.
  – A to nie jest na obiad? Pytam zdziwiony. – NIEEE!!! To jest na kotlety, a na obiad jest wołowina! – No i zrozum tu kobiety. Współczuję. Zakupowa solidarność plemników (kissmeplum).

  0

  1
  Odpowiedz
 5. kom 3 – dobre

  0

  0
  Odpowiedz