W oczekiwaniu na przelew

Od 5 dni, dzień w dzień, po kilka razy, po 12, 15, 17, 18 i dla pewności o 22, loguję się na moje konto online, a tam dalej 0,00zł. Smutna sprawa, oczekując na przelew, wypłatę, szef obiecuje, że już już, przelew tuż tuż, a na koncie cały chuj… Dziś spróbuję po 15,jak nie przyjdzie, to weekend będzie równie owocny, jak i tydzień wstecz. To moja chujnia, mam ciężko zarobione pieniądze, które jak narazie gdzieś tam są w przestrzeni i czekają na mnie, równie smutne jak i ja. Chujnia ;( no i śrut śrutek śrucik śrucików nad śrucikami.

62
67

Komentarze do "W oczekiwaniu na przelew"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Heh, lepiej ty z tej roboty spierdalaj, jeśli nie chcesz być wydymany/a na jeszcze większą kasę.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Jeśli to twoja pierwsza wypłata w robocie i już na wstępie takie problemy to możesz się pożegnać z kaską i z robotą… Chyba, że chcesz być wydymany/a na jeszcze większą sumę.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Ja wciąż czekam od 10.01 na przelew. I tak miesiąc w miesiąc…Szef pierdoli że kasę już przelewa, a później gdzieś „znika”. Pojawia się po kilku dniach i znowu ta sama gadka. Co poradzisz, taki chory system, że pracodawca jest górą. Bo chuj wie ,że pracy nie rzucę, bo o inną ciężko, a na moje miejsce i tak jest dwudziestu chętnych. Pierdolona polska rzeczywistość… Pozdrawiam

  1

  0
  Odpowiedz
 5. dokładnie tak jak kolega z @1 pisze spierdalaj jak najszybciej

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Jak dostaniesz kasę to od razu spierdalaj stamtąd… a jak nie, to tym bardziej.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. zażądaj dowodu wpłaty, wtedy przelew musi dojść do 2 dni roboczych. co ci z obiecanek na gębę bez pokrycia ? chyba nie wierzysz kapitalistycznym gnojom?

  0

  1
  Odpowiedz
 8. Jeśli są problemy z wypłatą i nawet nie dostałeś choćby części swych pieniędzy,to SPIERDALAJ STAMTĄD W PODSKOKACH!Nie chcesz chyba robić za darmo?

  0

  0
  Odpowiedz
 9. olewam system i pieniądze chce do ręki nie ma żadnego przymusu żeby robić przelewy na konto.
  najlepiej jeszcze umawiam się na dniówki. jak dniówki nie ma to nara, mała strata dla mnie.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Jakbyś zarabiał 17 tysi netto i jeździł mesiem tak, jak ja, to wiedziałbyś, jaka jest wartość przetrzymywanego kapitału i jak ją skutecznie pomnażać. Twój pracodawca pewnie kupił jakieś lukratywne akcje lub zainwestował tę kwotę w rozwój firmy. A ty na co byś wydał? Na flaszkę z biedry. I co z tego by było dobrego? Przyklej uśmiech na mordę, zdubluj wydajność przy taśmie, to i ciebie zauważą i dostaniesz wypłatę wtedy, gdy będzie ci się należała, a nie wtedy, kiedy sobie ubzdurasz. Moi robotnicy wciąż czekają na świąteczną premię. Ja zdążyłem przez ten czas podwoić ten kapitał, a oni by przepierdolili na karpie.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Wkurwia cie to ze wyjedziesz, poznasz nowych ludzi, zarobisz w chuj, poduczysz się jezyka i poszerzysz perspektywy swojego wąskotorowego łba? Pokurwiło cie? Czego tysie boisz? Korzystaj z zycia zakompleksiony cwelu.

  0

  1
  Odpowiedz
 12. Komentarz nr 9 jest mocny, prowokacyjny i daje do myślenia he he. Pozdro dla autora. Przepierdoliliby na karpie… Śmiałe m się pół godziny.

  1

  0
  Odpowiedz