Wakacje i ludzie chuje

Wkurwia mnie moja egzystencjalna chujnia. Są wakacje, odpoczynek od szkoły i co? I jajco właśnie. Nie ma co robić, zero jakiejkolwiek rozrywki. Nawet na piwo nie ma z kim wyjść, bo każdy ale to dosłownie każdy ma jakieś ważne zajęcia. Ja się pytam jakie do chuja wafla!? Zazdroszczę wszystkim, którzy mają zajęcie. Nawet roboty nie można znaleźć na wakacje! Do tego wszyscy moi znajomi, którzy uważają się wręcz za przyjaciół to jebane wyzyskiwacze. jeżeli oni cię o coś poproszą to spoko, pomagasz, robisz coś dla nich… ale jeżeli przyjdzie do tego, żeby ktoś tobie pomógł czy zrobił przysługę to nie, każdy się wykręca. No powiedzcie mi do chuja co to ma znaczyć? Człowiek pomaga i robi coś, żeby komuś było lżej ale chuj w drugą stronę zero! Ech… Chujnia moi drodzy i to do potęgi n-tej. Śrut ! (cokolwiek to znaczy)

37
71

Komentarze do "Wakacje i ludzie chuje"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. O bez kitu! Tak właśnie jest jak piszesz! Kurwa ja mam wakacje nic nie robię odpoczywam o tej jebanej uczelni i jakoś nie mogę odpocząć. Jak patrzę na rozjebane notatki po całym pokoju to niedobrze mi się robi, sesja skończyła się 3tygodnie temu a ja jeszcze nie mogę tego syfu sprzątnąć, bo mnie mdli jak tylko trzymam kserówę! No ale trochę o tematu odbiegłam… śrut jak nic!

  0

  0
  Odpowiedz
 3. no właśnie, co to ten śrut jebany

  0

  0
  Odpowiedz
 4. jestem w identycznej sytuacji, śrut jak chuj

  0

  0
  Odpowiedz
 5. śrut panowie moi znaczy według ogólnie przyjętej wykładni chujowej teorii życia ni mniej ni więcej: nic. po prostu kończąc swoją chujową wypowiedź słowem śrut zaznaczacie, że oto w kilku linijkach tekstu zawarta została cała otaczająca was chujnia. gdyby śrut nie istniał, wszystkie wasze wypowiedzi łączyłyby się w jedną, tworząc na tym wszechpotężnym portalu wielką przechujnię. a tak być nie może. zatem kończąc swoją chujową wypowiedź piszę krótko: śrut

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Parę spraw:
  -jeżeli komuś raz pomogłeś, a potem on cię wystawił to pierdol takiego człowieka. Nie pomagaj mu, każ spierdalać niech się nauczy trochę życia.
  -z ludźmi zawsze tak jest…ja np. jako swoje panaceum na chujnię jeżdżę pociągami… np. przedwczoraj poleciałem sobie do Krakowa Interregio i posiedziałem dzień… na innych nie patrz bo jeśli masz taki problem z ekipą jak ja to jak będziesz patrzył na ludzi to się w wakacje max do spożywczego ruszysz:)

  0

  0
  Odpowiedz