We to skumaj

We lepiej ogarnij swoją chujnie człeniu bo będzie tylko gorzej. Ja już sie spakowałem i wypierdalam na Syberie. No mówie Ci, to wszystko zaraz pierdolnie.

1
3

Komentarze do "We to skumaj"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ładuj kradzione krokodyle na wywrotkę u Mesia do Stara 244 i jeździj bez biletu na Syberię. Ja tak robię, i jako premię co tydzień dostaję zupkę Vifona i ćwiartkę fioletowego denaturatu.

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Nie dam ja ci rozgrzeszenia! huj ci w dupe: do widzenia.

   0

   0
   Odpowiedz
   1. Rzekł Mesio przebrany za księdza, po czym wziął cię na zakrystię i kazał robić loda.

    0

    0
    Odpowiedz
 3. Mogie ci dać dobry namiar: nazywa się Tynda. To ostatnia stanica przed granica z Kitajem. NISAK, to Nyppon Instytute Survival Astral Kolomyia. No, tak po naszemu: Japońska stacja przeżyciowa. Zamrażaja tam ochotników na co najmniej 50 lat. Ja byłem tolko sorok. 40 liet marsjanskich to 54 ziemskich. Ożili mnie w zeszłym godu, tak że mam tera 31 lat. Udało się odmożenie,tylko mi chuj odpadł. śrut. Ciućma.

  0

  1
  Odpowiedz
 4. Dostałem opierdol od Admina że za szybko pisze komentarze: no to zwolniłem, nic nie pisałem, bo grałem w szachy z kompem. Zawsze gram 3 partie i oczywiście wszystkie wygrywam. Łatwo, bo można 10 ruchów wstecz wrócić. Za przygrywke mam 9-ntą Bethovena. To już mogę zaczac pisać? Pisze dalej bo Admin nie nadąży moich odbrandzlować.śrut

  0

  1
  Odpowiedz
  1. to se kurwa ustaw szachy na poziom 10, a nie na poziom 0 XD

   1

   0
   Odpowiedz