Weekend tak chujowy, że gorszego nie mogłem mieć

Zapierdalam od pon do pt w robocie, żeby spotkać się ze znajomymi i wyluzować przed kolejnym tygodniem pracy. I jakoś w weekend nikt nie ma czasu dla mnie. No wierzyć się nie chce. Wakacje są, co ci ludzie robią? Mieliśmy zrobić imprezę, w weekend. Było to niemal pewne. Ale się nie odbyła, bo większości ludzi się nie chciało. No to mówię trudno. Dzwonię do jednego kumpla czy idzie na piwo. Mówi że spoko. Dzwonię do niego za jakiś czas, żeby wyszedł, a on do mnie że jedzie do rodziny z rodzicami. I już mnie chuj strzelił. Mówię sobie, że muszę gdzieś wyjść, po to mam weekend. Dzwonię do drugiego kumpla. Nie wyjdzie bo coś tam robi, nie powie co, pewno bił konia. Dzwonię do kumpeli. Nie wyjdzie, wyjechała z rodzicami na weekend. Dzwonię do drugiej. Zajęta. Coś tam niby robi, pewno się jej nie chciało. Do chuja wafla. I tym oto sposobem zjebany weekend miałem i przesiedziałem cały w domu gnijąc, a jutro trza zapierdalać do roboty.

32
50

Komentarze do "Weekend tak chujowy, że gorszego nie mogłem mieć"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Zrozoumiec musisz to że wszyscy mają Ciebie w dupie bo pewnie jesteś małym pryszczatym chujkiem nic nie dajacym od siebie

  0

  0
  Odpowiedz
 3. No wiesz wakacje są, więc jak ktoś nie pracuje to ma weekend codziennie jak chla przez 5 dni to już na weekend sobie odpocznie.
  A często ludzie mają w weekend obowiązki typu zjazdy rodzinne, pomaganie rodzicom kiedy mają wolne od pracy itd.
  Nie możesz sam wyluzować?
  Jakiś film, 4 pak, coś do żarcia.
  To chyba lepsze niż pierdolenie na dennym portalu?

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Znajdź sobie pannę. Będziesz miał z kim spędzać weekendy.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Jak pies się nudzi to sobie jajca liże

  0

  0
  Odpowiedz