Weź się do roboty leniu

Rozpierdala mnie jak ludzie sukcesu mówią tym, którym nie idzie w życiu, żeby się wzięli za siebie, że są leniwi i są nieudacznikami, że można zarobić, ale to trzeba się czegoś nauczyć, a nie popijać harnasie, bo oni wspaniali dorobili się „ciężką pracą”.

Ale jak zaczniesz grzebać i drążyć to okazuje się, że np. tatuś jest ordynatorem szpitala, albo biznesmenem z dobrze prosperującą firmą, że starzy wujek lub ciotka mają dobre wtyki urzędzie, żeby załatwić pozwolenie, wygrać przetarg itd, że „ciężka praca” to jest u tatusia w firmie, gdzie pensja na okresie próbnym była dwukrotnością średniej, a po miesiącu wykazania się podbita x2.

I wierzę, że są ludzie, którzy rzeczywiście się ciężką pracą dorobili, ale większość z tych, którzy tak twierdzą i wypierdalają do was z takimi tekstami gówno by w życiu osiągnęło bez jakieś „drobnej pomocy”.

33
7

Komentarze do "Weź się do roboty leniu"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Naprawdę wez się patałachu do roboty. Przykładem dorobienia się od totalnego ZERA jest mój brat bez żadnych firm ojciec i matka biedni jak mysze w domu patola i reszta mojego rodzeństwa i ja więc nie mów, że się nie da. Ale faktycznie harnasie zryły Ci beret

  3

  9
  Odpowiedz
  1. Nareszcie przeczytałem tekst, w którym nie ma żadnego błędu. Cieszy mnie to niezmiernie. Tak trzymać. Jedynym minusem tego komentarza jest to, że nie mam do czego się przypierdolić i poprawić.
   Grammarnazi chujograzzi

   0

   0
   Odpowiedz
  2. Dokładnie tak jak moja kuzynka z czwartej żony. Codziennie o 3:00 rano zbierała ptaki dodo na klifach, potem strzygła je z wełny i szyła skarpety z dziurą. Jak był boom na skarpety z dziurą to dorobiła się milionów to wsiadła na pociąg pospieszny z Raciborza na Tesseract 7 na Plutonie. Tak było, nie ściemniam.

   5

   1
   Odpowiedz
   1. Otóż to. Najważniejsze to mieć dobry pomysł i można zbić miliony.
    Gratuluję Twojej kuzynce z czwartej żony inwencji, szerokiego spojrzenia na świat a nawet wszechświat odnośnie Plutona.
    Ja też mam pomysł a mianowicie będę produkował kondony z dziurą, jak kuzynka te skarpety. Dokładnie rzecz ujmując będę kupował hurtowo kondony i je dziurawił.
    Z całą pewnością przyczynię się do wzrostu populacji, może milionów na tym nie zbiję ale kurew i chujów pod swoim adresem od przyszłych tatusiów będą miliony.
    Poszukuję wspólnika do tej wspaniałej inwestycji.

    1

    0
    Odpowiedz
    1. Czwartek 17:08
     Drogi Panie !
     Ja się piszę na wspólnika .
     Pozdrawiam
     Doktorant Sławek

     0

     0
     Odpowiedz
 3. Kulawy byłby świat bez nierówności społecznych. Nie może być tak jak w kurwobiedackiej komunie czyli „każdemu według potrzeb” zamiast zdroworozsądkowego podejścia „każdemu według zasług”. Socjal w każdej postaci wypacza i tak już skrzywione myślenie zachlanego romperkiem mózgu. Oczywiście kurwobiedacka tępota cieszy się na samą myśl o czymś takim jak „minimalny gwarantowany” nie mając bladego pojęcia (z racji swojej tępoty) z jakimi konsekwencjami społecznymi, ekonomicznymi, a przede wszystkim politycznymi to się wiąże. Bo to niestety stoi w sprzeczności z naturą człowieka. Podkreślam: niestety, bo ubolewam nad tym, ale pierdolona lewacka komuna nigdy się nie sprawdziła i nigdy się nie sprawdzi. Wszechobecne (wśrod was też) kurwobiedackie matoły zawsze będą sobie tłumaczyć, że wszyscy ludzie są równi, że „wszyscy mamy jednakowe żołądki”, że „mi się należy bo tak”. Będą sobie tłumaczyć, że jebią za trzy i pół tysia tylko dlatego, że nie mają taty ordynatora, wujka biznesmena i cioci w radzie miasta. Nieprawda. To jest patologiczne tłumaczenie tępych nieudaczników. Nieudolna próba usprawiedliwienia własnej chujozy, lenistwa i wrodzonego tumiwisizmu. Nawet autor pisząc „ciężka praca” na pewno nie wie, co tak naprawdę oznacza ciężka praca. Pewnie mu się wydaje, jak większości z tych leniwych kombinatorów-opierdalaczy że to jest intensywne napierdalanie kilofem przez siedem godzin dziennie (czyli osiem minus przerwa, wy najemne ciule za trzy i pół tysia). Kolejna gówno prawda, którą można by skwitować popularną rymowanką: nie chciało się nosić teczki, trzeba dziś nosić woreczki.

  2

  3
  Odpowiedz
  1. Nierobom i ciapatym dawac hajs za nic to popierasz żydowska kurwo co?

   3

   2
   Odpowiedz
  2. Kurowbiedacka obrzydliwa komuna nigdy się nie sprawdziła i nigdy się nie sprawdzi, podobnie jak model 100% kapitalizmu, który nigdy w historii nie miał miejsca i mieć raczej nie będzie bo zarówno pełny Marks jak i pełni Austriacy to tylko czyściutkie modele ekonomiczne, do których możemy się albo zbliżać albo, od których oddalać. Według mnie powinien być socjal w przypadku nagłych zdarzeń, ale nawet dla jebanych alkoholików i nierobów. Tylko mówisz takiemu alkoholikowi i jego najbliższej rodzinie, że ma tyle i tyle czasu, a później choćby zdychał skurwysyn przy koszu na śmieci to ani grosza więcej nie dostanie, po prostu pomoc przez określony czas, i tyle masz na wyjście z gówna, a nie, że sobie kurwy latami z tego żyją. Idealnie byłoby wybrać najlepsze cechy kapitalizmu i socjalizmu i połączyć je w proporcji 70% kapitalizm i 30% socjalizm. Powiedzenie „Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził” – poszłoby się jebać w czeluściach, a ja dostałbym Nobla z odbiorem osobistym w Orlen Paczce z wysyłką na koszt skarbu państwa, tak tak, dobrze słyszałeś sukinsynu, na koszt skarbu państwa 😉

   4

   0
   Odpowiedz
  3. Cieszy mnie fakt, że nie pochodzisz z kurwobiedackiej rodziny i reprezentujesz wyższy poziom zamożności, nie będąc zmuszony do jebania za 3 tysie jak te „kurwobiedaki, lenie, pasożyty i darmozjady”. Jednocześnie ubolewam, że jesteś psychopatą pozbawionym ludzkich uczuć, szukający okazji do wyżycia się na „kurwobiedackich matołach”. To chyba u was rodzinne, że macie nierówno pod kopułą. Mamusia i tatuś też tak lubili jebać kurwobiedaków? Wiesz czubku, że twoje miejsce jest w psychiatryku? Na tym portalu nie ma drugiego pojeba jak ty, nawet Testo i Grammarnazi biją ciebie na głowę inteligencją psycholu, chorym z nienawiści do innych, także biednych ludzi.
   Pierdol się oszołomie z gównem zamiast mózgu!
   Sram na ciebie i twoje pojebane poglądy pierdolony „kurwobogaczu” życząc ci wszystkiego najgorszego i powolnej, bolesnej śmierci.
   W Y P I E R D A L A J śmieciu!

   1

   0
   Odpowiedz
 4. Poczytaj o ,,sebcel” na wykopie. To jest dopiero człowiek sukcesu xDD

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Zamiast czytać jakieś wyciągnięte z dupy bzdury na wykopach mógłbyś wziąć się do roboty spasiony leniu.

   1

   0
   Odpowiedz
 5. Zależy o jakim sukcesie mówisz, dla ludzi wyciągniętych z biedy sukces to własne lokum, auto i życie na poziomie, dla innych własna firma, duża willa i ferrari w garażu. Ale faktem jest że bez odpowiedniego zaplecza na starcie, w dzisiejszych czasach ten drugi wariant jest nieosiągalny dla ludzi biednych.

  3

  0
  Odpowiedz
  1. „Zaliczona matura na pięć” jest dużym zapleczem na starcie?

   1

   0
   Odpowiedz
   1. Wiedza zawsze jest potrzebna ale tu mowa o kwestiach finansowych i znajomościach które znacznie przyspieszają karierę młodego człowieka.

    0

    0
    Odpowiedz
 6. Ja tam lubię dobrze zjeść, popić tęgo i poruchać nie przejmując się takimi gównami jak praca, obowiązek i zapierdol u kogoś na kogoś aby ten ktoś mógł wygodnie i dostatnio żyć moim kosztem.
  Pierdolę taką życiową imprezę.
  Serdecznie polecam taki bezstresowy styl życia.

  4

  2
  Odpowiedz
  1. Lubisz tego poruchac?

   0

   0
   Odpowiedz
   1. Nie, wole tamtego.
    Ten lub teeeeen, tamten lub taaaaamten.

    0

    0
    Odpowiedz
   2. Jest napisane „popić tęgo ( T Ę G O) i poruchać” a nie tego poruchać.
    Rozumiesz słowo tęgo?
    To znaczy mocno, ostro, znacznie.

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Ty może ślepy jesteś?! Przecież ktoś wyraźnie napisał „tego poruchac”.

     Robisz ludziom laske poprawnie piszac i uwaznie czytajac.
     Jesteś albo ignorantem albo pedałem. Rozumiesz?

     0

     0
     Odpowiedz
     1. Jezu koleś jesteś takim przegranym incelem ze ci nawet terapia nie pomoze

      0

      0
      Odpowiedz
 7. Świetna chujnia i dużo prawdy, szacun.

  0

  0
  Odpowiedz