Wiadomości

Wkurwiają mnie priorytety w polskich serwisach informacyjnych. Jedna z najważnieszych wiadomości dnia – Milik rozjebał sobie nogę. Jeszcze niedawno – Kim Kardashian została okradziona; rozwód Angeliny Joeli itp. itd. Kogo to kurwa obchodzi?! Ja wiem od dawna, że poziom polskiej telewizji już osiągnął dno, ale jak włączam pierdolony serwis informacyjny, to nie oczekuję plotek i nowinek rodem z pudelka. Do chuja pana, serwisy sportowe są po to, żeby tam mówić o nodze Milika, gazetki i portale dla ułomów są po to, żeby tam pierdolić o tym, że ktoś okradł tłustą dupę Kim Kardashian. A tym czasem, informacje o ważnych wydarzeniach międzynarodowych, osiągnięciach naukowych, również wśród Polaków, katastrofach, wypadkach lecą na tym skurwiałym pasku, albo poświęca się im kilka sekund. Może niepotrzebnie spinam dupę, bo mogę używać internetu, ale w internecie też to tak wygląda, nie ma kurwa żadnej różnicy… A i jeszcze jedno, w jakiejś małej miejscowości pod Częstochową ktoś zgwałcił i zamordował kobietę, ale według Faktów, od brutalnego morderstwa niewinnego człowieka ważniejsze jest to, że suczka zabitej kobiety ma szczeniaki i nie ma się nimi kto opiekować… o kurwa.

94
3

Komentarze do "Wiadomości"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Dokładnie. Ostatnio oglądałem wiadomości na polascie i jedną z informacji było to, że jakiś taniec z gwiazdami czy inne gówno się zaczyna za tydzień.

  8

  0
  Odpowiedz
 3. Wiadomości od dawna nie oglądam bo przez całe wydanie pierdolą o ŚDM w Krakowie albo o Euro, hit dnia -Milik i jego no itp, teraz oglądam Expres na Ttv.

  2

  1
  Odpowiedz
 4. Obchodzi i to bardzo wielu,tak wielu że nawet choćby rasowa dziwka jebała się 100 razy dziennie przez 90 lat to i tak nie osiągnęłaby tej liczby.A wiesz czemu?Bo to robaki,trybiki w maszynie przeznaczone do bezwarunkowej,nieograniczonej eksploatacji i dlatego mają się taki bzdetami dla ułomnych interesować,a wiedza i informacje najważniejsze to tylko dla pasjonatów,koneserów których jest tylu co kot napłakał.Jednostka wybitna musi grzeznąć w tym ohydnym bagnie i mieć świadomośc że z niej nie wyjdzie i z tego powodu popadać w stany ekstremalnie wycieńczające psychicznie i fizycznie,i po takiej dawce nie mieć już siły na zbawienie świata,bo o to nie chodzi,ponieważ siła zbawcza dałaby ukojenie wyniszczonej intelektualnie,mentalnie,emocjonalnie gawiedzi,a wtedy ta gawiedz pozbawiłaby nektaru tych którzy z nich ten nektar wysysali i na na ich styranych i zniszczonych plecach egzystowali,to byłby ich koniec,brak żywiciela oznacza koniec dla pasożyta,dlatego ofiara musi być przekonana że pasożyta nie ma,trzeba ją odciągnąc od tej świadomości,dlatego daje się jej to co dla niej niepotrzebne żeby nie zaprzątali sobie łbów myśleniem nad pozbyciem się pasożyta.

  7

  0
  Odpowiedz
 5. Mam to samo, a jak już są jakieś wydarzenia to same tragedie, jak już pozytywy to we Francji, USA czy innym kraju. Nie śledzę już żadnych wydarzeń, niech to się wszystko zawali.

  5

  0
  Odpowiedz
 6. A po co gawiedź ma coś wiedzieć? Jeszcze zacznie myśleć i stawiać trudne pytania. Po to są koncesje na nadawanie (KRRiTv), by urzędnik miał kontrolę nad tym kto i co mówi. Ważne sprawy i pieniądze nie lubią rozgłosu.

  3

  0
  Odpowiedz
 7. Nie czytaj tego gówna. Poza tym napisz doktorat.

  0

  0
  Odpowiedz