Wieczna szarpanina o pieniądze

Mówi się, że w Polsce jak w lesie, zgadzam się z tym faktem w 100%.
W naszym kraju kwaśnym mlekiem i trującym miodem płynącym od czasu wprowadzenia post-prlu strajkowali już chyba wszyscy.
Górnicy, pielęgniarki, nauczyciele, policjanci…… I postulaty nawet mają podobne, jeśli nie takie same – więcej Kazimierzów i Zygmuntów do ręki każdego miesiąca, każdy chce dobrze zarabiać i godnie żyć, nie ma w tym przecież nic złego.

Złe natomiast jest to, że trzeba o środki do życia ciągle się szarpać, walczyć z władzą, którą sami żeśmy wybrali, urządzać blokady, głodówki, powoływać kurwa komitety negocjacyjne, żeby łaskawcy, zazwyczaj po kilku miesiącach ignorowania niezadowolonych pracowników, dali tym którzy się buntują 300zł podwyżki i talony na kurwy i balony.
W tym Meksyku europy, zwanym kiedyś Polską każdy chce zarobić choć trochę więcej i nie jest to podyktowane chciwością mas robionych od prawie 30 lat na szaro, tylko zwykła chęcią do ŽYCIA, a nie wegetacji.
Wydaję się, że chwilowo u niektórych grup pożądanie mamony zostało zaspokojone przez wspaniałe rozdawnictwo zwane 500+ jednak nie sprawi to, że ludzie nagle oślepną i przestaną zauważać fakt, że rozpoczynając pracę po studiach proponuje im się 1800zeta na rączkę z powodu kosztów pracy i dobrze zakamuflowanych podatków.

Jak dla mnie chujnia 10 poziomu i będzie rosnąć.
Na sam koniec pozwolę sobie na cytat ,,i co będzie gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy wkurwieni”

91
4

Komentarze do "Wieczna szarpanina o pieniądze"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Tak nie musiałoby być gdyby debile nie głosowali na tych samych śmieciów co wybory. Banda politycznych kurew odbiera ludziom co zarobią i mówi im co maja robić. Jak można chciec żyć w takim ustroju?

  6

  1
  Odpowiedz
  1. Precz z korwinizmem na chujni

   2

   5
   Odpowiedz
   1. Z debilizmem też. Won, komuchu.

    4

    0
    Odpowiedz
 3. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  3

  0
  Odpowiedz
 4. Pokonaj wszystkich Groksów. Tak jak Ja.

  1

  1
  Odpowiedz
 5. Nie, w polsce jak w chlewie obsranym gównem.

  3

  0
  Odpowiedz
 6. O chuj ci chodzi? ,taki jest kapitalizm, kto cie tu naslal, putin czy makrela?

  2

  2
  Odpowiedz
 7. Kolejny młody idiota. Myślisz że 1800 to z powodu tych mitycznych kosztów pracy i zakamuflowanych podatków – jasne! Międzynarodowe korporacje i koncerny śmieją się z takich kosztów, bo to wschodnioeuropejskie grosze, a na podatki srają, bo i tak większość zysku transferują za granicę. Rodzimy Janusz płacze nad twoim zusem, ale w między czasie, kupuje mieszkanie, buduje dom, zmienia samochody – a tobie, frajerze mówi, że „niestety ale te koszta”. Faktycznie on ma koszta, ale rzadko kiedy twojej pracy bo płaci ci chuja a jeszcze często nieoskładkowanego. Ale co ja ci będę tłumaczył, ty wiesz lepiej, jesteś kapitalista z gołą dupą, bez kapitału. Tak mnie wkurwiacie, że nawet mi was nie szkoda.

  13

  0
  Odpowiedz
  1. Ten Janusz kupuje mieszkania bo daje takim jak on 50 sposób na życie. Bez Janusza przykra sprawa ale by szukali innego Janusza bo sami by zdechli z głodu a nic by nie zorganizowali.Ale to prawda ze dobra cześć po wspaniałej równości jako była komuna wyszła z gołą dupa taki raj na ziemim był.

   1

   0
   Odpowiedz
 8. Prezes EURO Mebel powie Ci, że nauczyciele doszli do wniosku, że skoro inni dostali to im też się należy. W związku z tym też dostaną. Trzeba Ci wiedzieć, że Prezes nauczycieli popiera. W tym kraju tyle Twojego, co wyszarpiesz pazurami. Takie jest tu życie. Wybraliście władzę to macie. Za każdym razem tak jest, co cztery lata. Prezes nie będzie tu brnął w tematy o polityce, bo polityka to brud. Tylko jak wrzucicie głos do urny to potem pretensji nie miejcie. Ty gamoniu, w słusznym tkwisz przeświadczeniu, że to będzie rosnąć, to jest nieuniknione. Natomiast studenciak zrobi w 500 godzin w miesiącu 3000 zł. Tutaj nie patrzymy na to, że nie ma doświadczenia. Potłucze trochę mysz, zamiecie kilka ton trocin to wprawy nabierze. Wystawiamy certyfikaty na przepracowaną ilość godzin w naszym zakładzie. Firmy pogrzebowe biorą to pod uwagę i dają rabaty rodzinom…

  2

  0
  Odpowiedz
 9. Prawaki ci dojebią w komentach

  6

  1
  Odpowiedz
 10. Wal chuja szarpiąc

  5

  1
  Odpowiedz
 11. 500 + dla pierdolonych mamuś z bachorami może by się nie mnożyło bo jak na nie patrze rzygać mi się chcę przypomina mnie to rasowe dziwki tylko że z benkartem.

  14

  1
  Odpowiedz
  1. Skąd taka agresja pod adresem normalności? Masz jakieś kompleksy, lesbo? A Ciebie to kto wypierdział? Czy nie jedna z tych rasowych kurew?! Szkoda, że swojego bękarta nie utopiła w szambie.

   0

   0
   Odpowiedz
 12. Pałuj chuja

  4

  0
  Odpowiedz
 13. A kiedy wreszcie rząd wprowadzi bykowe dla kawalerów? Ja mam dzieci ja mam wydatki nie tak jak single co wszystko dla siebie. Single powinni zacząć płacić wreszczie bykowe to znajdzie się kasa na sfinansowanie deficytu budżetowego i na fanaberie nauczycieli.

  9

  7
  Odpowiedz
 14. Trzeba się było uczyć na sensownych studiach technicznych a nie pedagogikach na wyższej szkole gotowania na gazie. Jakoś programiście nikt nie planuje 1800 po studiach. Powiem więcej nawet bez studiów jak umiesz logicznie myśleć to 4 k do reki na stażu to minimum. Sorry ale jest takie powiedzenie z którego 95 % polaczkow się wyśmiewa „ uczcie się ucz bo nauka to do potęgi klucz” . Konkludując nie ma nic gorszego niż obwiniać kraj innych za swoje leniwe decyzje i nie powodzenia.

  3

  2
  Odpowiedz
  1. To prawda, mój brat, jeszcze przed inż. Na WAT zarabiał 4 tysie na rękę w jakiejś dorywczej robocie. Teraz nie ma jeszcze mgr., Freelancersko coś programuje i tylko zaciera ręce, jaka trzepie kasę. A co to będzie, jak skończy studia?

   0

   1
   Odpowiedz