Wiecznie zajęci ludzie

Denerwują mnie ludzie, którzy stale nie mają czasu. Tak naprawdę jest to wymówka i oznacza: „nie chce mi się ruszyć tyłka, bo wole siedzieć na fb”. Mam w zasadzie jedną koleżankę, która ma czas się spotykać, a teoretycznie to ona powinna być najbardziej zajęta. W tygodniu pracuje, w weekendy studiuje na państwowej, sama się utrzymuje i mieszka daleko. Mimo to prawie nigdy nie mówi: nie mam czasu. Inna nie pracuje, studiuje na prywatnej, jest na utrzymaniu rodziców i mieszka niedaleko. Mimo to od 3 miesięcy nie może znaleźć czasu. Kiedyś to tolerowałam, ale miarka się przebrała. Jak ma mnie w „dupie” niech mi to powie wprost, a nie wymyśla wymówki z kosmosu. Jak dziewczyna nie może na godzinkę wyjść na kawkę (ma prawie obok kawiarnię) to ja dziękuję bardzo… tylko po co kłamać: nie mam czasu, po prostu powiedzieć: sorry, ale ja nie mam czasu dla Ciebie. A to jest różnica…

65
65

Komentarze do "Wiecznie zajęci ludzie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Może po prostu Cię nie lubi i nie ma odwagi tego powiedzieć. Odpuść, nic na siłę.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Przeczytałbym Twoją chujnię do końca, ale nie mam czasu

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Może jej nie stać na kawkę w kawiarni? Zaproponuj soczek w domku. Względnie nie chce się pokazywać z Tobą. Jak widzisz, wiele jest opcji.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. stary olej suke , miałem to samo, przez 1.5 miesiąca proponowałem spotkania, kawy, spacery i mimo że pracowała do 15tej nie znajdowała czasu poprostu ona miała mnie w dupie. i nie martw sie nie powie ci tego, baby to wredne suki!!! daruj se bo szkoda czasu!!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. To ja Ci to powiem wprost. Ma cię w dupie. Jeśli by tak nie było, to dążyłaby do spotkania się z Tobą, bo widziałaby w tym jakąś przyjemność czy korzyść. Kobiety nigdy nie mówią wprost, zawsze jest to albo brak czasu albo inny termin albo zły humor. Nie oczekuj, że powie wprost bo to by oznaczało zerwanie kontaktu przez nią, a może Cię jeszcze potrzebować, gdy będzie coś od Ciebie chciała. To by był strzał w stopę z jej strony.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. ej, sorry, ale nie pisz tu bo nie mamy czasu dla Ciebie;)

  0

  0
  Odpowiedz
 8. I właśnie z takich powodów pozbyłem się Facebooka. Wole miec kilku znajomych , z którym da się spotkać niż dziesiątki, którzy mają mnie tak naprawdę w dupie – chyba, że mają interes – wówczas znajdują czas natychmiast. Ale tym razem ja nie znajdę czasu dla nich – już nigdy

  0

  0
  Odpowiedz
 9. kolego spod 4-ki – no to pojechałeś AUTORCE tej chujni 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 10. do 4- czytanie ze zrozumieniem się kłania…

  0

  0
  Odpowiedz
 11. A czy ty zawsze mówisz wprost, że kogoś nie lubisz? Ona ci daje to wyraźnie to do zrozumienia, a ty próbujesz zaklinać rzeczywistość. Lepiej znajdź kogoś, kto cię polubi 🙂 Pozdrawiam,
  Gucio

  0

  0
  Odpowiedz
 12. A ja kurna kawy nie piję… no, nie w kawiarni, bo to dla mnie zbyt ciężkie doświadczenie. Większość kobiet to suki i z tym się trza pogodzić.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Nie ma czegoś takiego,jak brak czasu,jest tylko nieumiejętność zorganizowania się.Ja tak często mam z pannami,dlatego często kopa w dupę dostają i po ptokach.

  0

  0
  Odpowiedz