wiek emerytalny

JAPIOERDOLE wiek 65 i 67 lat? To jakaś kpina jeabana, ludzie powyżej 55 lat są już niedołężni, zapominają sie, po 60tce to dopiero padaka, dla kobiet powinno być 55 lat a mezczyzn 57lat, jprdl, obojętnie jakiego stanowiska nie mają czy biurowe czy fizyczne to to już wraki wykończone życiem, powinni odpoczać ale rządy obojętnie jakie POPIS czy inne kurwy chcą sie znęcać nad ludzmi by zdychali, to chore, czemu żadnego puczu nie ma by ich zajebać? Po chuj nam politycy

18
3

Komentarze do "wiek emerytalny"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Tylko skuwanie asfaltu kilofem przez 12 godzin o kromce suchego chleba z wodą może ci pomóc.

  2

  0
  Odpowiedz
 3. Tylko dobry admin i akceptowanie zjebanych komentarz czyni cuda. Każdy musi poznać smak spamu i trolli internetowych. Zaspamować całą chujnię – od ostatniej strony do pierwszej. Spamować ile wejdzie i pisać pierdoły o kradnięciu krokodyli, kuciu asfaltu kilofem, zakładzie Euromebel i o piciu siku. Spamować zimnym końcem.

  1

  1
  Odpowiedz
 4. Tylko dobry admin i akceptowanie pierdolniętych komentarzy czyni cuda. Musicie poznać smak spamu i trolli internetowych. Zaspamować całą chujnię – od ostatniej strony do pierwszej. Spamować ile wejdzie i pisać pierdoły o kradnięciu krokodyli, kuciu asfaltu kilofem, zakładzie Euromebel i o piciu siku. Spamować zimnym końcem.

  1

  2
  Odpowiedz
  1. Geniusz XDDD użytkownicy nigdy nie zawodzili mnie XDD

   1

   1
   Odpowiedz
 5. Dobrze, że się spotkaliśmy! 500 stów do łapy i pędź złożyć CV na taśmę w naszym Łódzkim Wydziale Fabrycznym. U nas pensja niewysoka – 800 zł brutto, ale pewna, co miesiąc, przez dekadę. 10 lat to czas trwania umowy o pracę u nas z jednostronną opcją rozwiązania ze strony zakładu. Po zakończeniu umowy możesz robić, co chcesz. Możesz iść na emeryturę nawet w wieku 30 lat. Jebie nas to.

  1

  1
  Odpowiedz
 6. Nie zgadzam się.

  Przecież te przepisy co kilka lat się zmieniają.

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Tylko surowy ojciec i lanie kablem od suszarki po plecach czynią cuda. Musisz poznać smak starej szkoły wychowania. Przekablować wszystkich gówniarzy – od morza do Tatr. Lać kablem, ile wejdzie i patrzeć czy równo puchnie. Lać mokrym końcem.

  1

  1
  Odpowiedz
  1. to nie surowy ojciec, tylko zjebany antyojciec

   0

   0
   Odpowiedz