Wielkie latające ścierwa!

Otóż jakieś 3 lata temu nad wejściem do mojego domu zagnieździły się zajebane szerszenie! Krowy wielkie jak 10 pszczół razem wziętych! Lata to chujostwo prawie cały rok, podczas gdy zaczynają pojawiać się mrozy te cholerstwa zasypiają i wraz z powitaniem wiosny odradzają się one, bombardujące ścierwice.. Powiecie co za problem? Dzwoń po straż! Otóż to zrobiłam, Panowie przyjechali, dostali stówkę w łapę, popsikali jakimś sprejem w to rzekome gniazdo i pojechali. I jakie były tego rezultaty? Jedynie uszczuplony mój portfel. Latające chujostwo nadal jest i chyba nigdy się go nie pozbędę! W cieplejsze wieczory gdy jestem spragniona świeżego powietrza z zewnątrz za groma otworzyć okna nie mogę, bo przecież zaraz będę miała fruwające gówno w domu. Czasem na dzień otworzę okno by przewietrzyć pokój, wlezie to to i się gdzieś za łóżko schowa i w nocy śpię sobie beztrosko, a tu budzi mnie dźwięk niczym pędzącego helikoptera, podskakuje z łózka, łapię w rękę coś twardego i jeb w to coś, zdepczę, zabije, naklnę się jak jakaś świrnięta ze złości, ze w środku nocy muszę wstawać i robię to co robię!
Któregoś razu to badziewie wleciało do domu po cichaczu i w nocy usiadło na łóżku moje starszego, ojciec przewracał się na drugi bok i centralnie dupą nadział się na żądło tego jebanego szerszenia, pośladek 2 razy większy, opuchlizna taka, że przez tydzień nie mógł usiąść bez bólu!

60
63

Komentarze do "Wielkie latające ścierwa!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. jest taki sprytny wynalazek jak MOSKITIERA !!!

  1

  1
  Odpowiedz
 3. Ktoś tu zwiększył mase os!

  0

  0
  Odpowiedz
 4. szmata, ropa i ogień. i po bUlu. Jak się nie da podpalić, to zimą w duży mróz gniazdo do wora, i na ognicho. Lub chemia, są takie środki, że w locie zdychją.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Wywieś na oknie kartkę: Szerszeniom wstęp wzbroniony!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Język to ty masz jak jakaś jebana ladacznica

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Może wstaw w okna siatki? Jak się nie możesz ich pozbyć, to przynajmniej będzie można okna otworzyć i nie wlecą.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Kiedys mialem podobny problem, otoz w otworze wentylacyjnym ktore znajduje sie pod dachem zagniezdzilo sie to gowno i byl z tym problem. Skonczylo sie to tak ze sie wkurwilismy, zalatwilismy sobie taka maske jak maja pszczelarze i zajebalismy tam pianka np. do uszczelninia okien i juz od paru dobrych lat to scierwo jest zaklejone i nikt narazie nie ma checi tego otworzyc. Niech sie mumifikuja scierwa 🙂 Moze takie cos zalatwi problem 😛

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Ty spytać się kali o moskitiera na okno, kali ci wytłumaczyć, ale ty musieć napisać „kali wytłumaczyć co to być moskitiera”.

  0

  1
  Odpowiedz
 10. Szerszenie to nie koniec świata. Mają silny jad, ale nawet w połowie nie są tak agresywne jak osy. Za dzieciaka miałem bazę z chłopakami w krzakach, ogniska, pieczone ziemniaki, kradzione gruszki itd aż tu nagle szerszeni coraz więcej. No to zaczęliśmy działania defensywne. Sam zabiłem łopatą przez miesiąc prawie dwadzieścia, i kilka prawdopodobnie gdyż owad został stracony lecz nie znaleziony. Pomimo szaleństu przeganiania ich ogniem i rozwałki miejsc ich gniazdowania nikt nie został ukąszony. Gniazda ich muszą zostać zniszczone, przeganianie ich sprawiało zabawę, ale skoro Tobie już nie jest do śmiechu to rozpierdol im to w chuj.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Zniszcz im gniazdo jak będzie mróz

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Na pewno działalność agenturalna obcego wywiadu doprowadziła do tego i pan Maciarewicz powinien powołać kolejną komisję mającą na celu wyjaśnienie tej sprawy.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Ale boisz się ich nawet w zimie jak śpią? Czy są kurwa pod ochroną? Na czym polega problem nie rozumiem.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Spal cały dom, po czym wezwij księdza niech poświęci zgliszcza święconą wodą, może pomoże.

  1

  0
  Odpowiedz
 15. Nienawidzę tego ścierwa najbardziej na świecie. Jestem facetem a to sa jedyne owady ktorych sie boje. Nawet taratule w ameryce poludniowej mnie nie byly w stanie przestraszyc, ale jak widze szerszenia to mam kupe w majtach. Jakiś lęk z dzieciństwa chyba. Kup sobie plastikowy strój do pracy w laboratorium (taki jak w Breaking Bad na przykład mają) który jest szczelny i żadne ścierwo się nie przebije, zamknij mieszkanie szczelnie, wyrwij to obleśne gniazdo i wrzuć do pieca. Niech skwierczą ścierwa.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Na poczatku spotkania musicie ustalic, CO CHCECIE ROBIC. Ja wiem-to takie neiromantyczne i niespontaniczne. Powiedz jej kurwa mac, ze jest fajna dupa, ze kochasz i takie tam, ale ze nie lubisz latania po galeriach (skad ona ma na to kurwa kase?). Ze musicie zaplanowac i planu sie trzymac. Inaczej widze sprawe czarno.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Ojciec i tak miał szczęście, że tylko na zadlo sie nadzial dupa, gorzej by było na czarnego kutanga na przykład, tu by straż nie pomogła

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Powiem Wam tak, wszelkie siatki na oknach już miałam, ale strach przed tym dziadostwem i tak jest więc pomysł z siatką do dupy.. Dzięki za wszelkie rady, może uda mi się tego pozbyć ! Pozdrawiam,autorka.

  0

  0
  Odpowiedz