Wiercący sąsiad

Jak wielkim trzeba być debilem, żeby codziennie w godzinach 8-11 rano napierdalać młotkiem i wiertarką, żeby potem przez cały dzień być cicho? Otóż, trzeba być moim sąsiadem z góry. Cep jeden zamiast przed dwa dni zapierdalając od rana do nocy zrobić remont który sobie zaplanował od tygodnia napieprza przez 2-3 godziny wiertarką, stuka młotkiem, a potem przez cały dzień jest cicho. Skończony kretyn!

62
66

Komentarze do "Wiercący sąsiad"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. No kretyn, bo przecież nie ma nic innego do roboty poza remontem i do tego nie chce uznać wyższości swojego Wielmożnego Pana co mieszka pod nim. W imieniu Twojego sąsiada przyjmij to oto błogosławieństwo – chuj Ci w oko.

  2

  4
  Odpowiedz
 3. Witamy w blokach

  4

  0
  Odpowiedz
 4. @1 – zrozum ze on to robi rano a nie potem – po południu czy coś.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. @1 – niech robi sobie remont ale niech go zrobi raz a porządnie, czyli przez kilka dni od rana do nocy. Chodzi o to, że on codziennie rano budzi mnie – nie wszyscy wstają o 6 rano bo mogą położyć się spać o 22. Powiesz że ma coś innego do roboty? Skoro robi to trzy godziny dziennie, to czemu nie robi tego od 13 do 16? A jeśli pracuje od 12 na przykład to niech ruszy łbem i weźmie urlop, mógłby uszanować czyjeś prawo do wypoczynku.

  4

  -1
  Odpowiedz
 6. To jak skończy to ty zacznij może pojeb skuma o co biega.

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Mam takiego sąsiada obok.Remont przez ponad miesiąc robił.Co dzień godzina dwie,stukał,pukał,wiercił.Ohujeć szło z nim.Nic nie mogłem poradzić chociaż wkurwiało mnie to bardzo.Postanowiłem że się zemszczę jak ja będę robił remont to postaram się żeby odczuł to podwójnie.Tobie też radzę żebyś tak zrobił.Niech posmakuje jak to jest.

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Mój sąsiad wierci, piłuje stuka, wiertarka udarowa….już rok i nadal nie widać końca…

   0

   0
   Odpowiedz
 8. Może ma inne zajęcia, może nie chce mu się napierdalać cały dzień. Nie napierdala w godzinach ciszy nocnej, więc jest ok.

  1

  1
  Odpowiedz
 9. co ty robisz od 8-11 w domu? DO PRACY NIEROBIE!

  1

  3
  Odpowiedz
 10. Twój problem może rozwiązać jedynie Toaletowy Zestaw Golfowy, zupełnie bezpieczny używany zgodnie z instrukcją.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. @7 – jak robi remont to niech wykaże odrobinę empatii i pozapierdala od rana do nocy żeby zbyt długo nie przeszkadzać sąsiadom, chuj mnie to że mu się nie chce @8 – a kurwa wyobraź sobie że nie wszyscy zaczynają pracę o 8 i kończą o 16

  1

  0
  Odpowiedz
 12. mój sąsiad prawdopodbnie z góry lub klatki obok napierdala na perkusji, na szczęście bez talerzy, czasem tylko popołudnie, ok rozumiem, czasem cały dzień co już wkurwia, a w soboty często cały dzień i to do 23.00 , gdy nie uczę się,czy nie piszę magisterki to jest do przeżycia, ale w innym wypadku można się wnerwić, a nie zabronię mu grać w dzień…

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Ale z ciebie chujoza. Gosć może do roboty idzie potem. Wolę takiego co rano ponapierdziela niż po 16 do nocy. Mi się właśnie wydaje, że facet chce jak najlepiej. A wy w większości jesteście mściwe chujozy. wybudować se domy i nie marudzić.

  1

  1
  Odpowiedz
 14. @12 – niech weźmie urlop, dureń.

  1

  1
  Odpowiedz
 15. Może jest psem – zamurował w ścianie kość i zapomniał o tym, a teraz próbuje to odnaleźć. Innego wytłumaczenia nie widzę…

  1

  0
  Odpowiedz