Wiertara udarowa

Pierdolony kurwa kiep z wiertarką. Jeden sąsiad napierdalał remont zajęło mu to kilka dni. Poprzeszkadzał pohałasował i ok. Niestety tym samym przypomniał drugiemu, że w sumie remont to musi być świetna zabawa zatem on też spróbuje sił. Z tym, że od pierdolonych 2tyg jak nie więcej nakurwia tą pierdoloną wiertarką jakby montował conajmniej ściankę wspinaczkową albo był pierdolonym testerem wiertarek udarowych. A na dodatek robi to kiedy człowiek musi się uczyć na ważne zaliczenia. Co dzień o 8:01 napierdala do nocy swoją zabawką i wkurwia wszechświat. Jak nie skończy do końca tygodnia to kurwa sprawie, że nie tylko jego wiertarka będzie miała udar… -.-’

70
83

Komentarze do "Wiertara udarowa"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Na milicje dzwoń.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Nie strasz bo się zesrasz,kozak w necie dupa w świecie!

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Kilkumiesięczna terapia sąsiada w klinice twarzowo-szczękowej powinna na jakiś czas wyciszyć całą sprawę.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. W Sudanie jest dziś 40 stopni w cieniu

  0

  0
  Odpowiedz
 6. A jak u ciebie był remont to było ok a jak u sąsiada to już wielka tragedia.
  Żal i rozpacz.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Tylko przy tym sprawianiu uważaj żeby ci wiertła w dupę nie wsadził (jak już to poproś żeby wyłączył udar – chyba że jesteś meś)

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Jak ci się kurwa nie podoba to się gościu do lasu wyprowadź – albo nie imprezuj tyle tylko się ucz systematycznie to nie będziesz musiał wszystkiego nadrabiać przed zaliczeniami – Twój Sąsiad

  0

  0
  Odpowiedz
 9. A co ty byś zrobił gdybyś postanowił mieć remont?

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Skończ pierdolić. Dopiero jak między 22 a 6 będzie wiercił, to możesz iść i grzecznie mu uwagę zwrócić. A tak, to najwyżej w pałę chwycisz albo gorzej, jak wiertarę będzie miał w ręku. Się kurwa studencik znalazł. Ucz się wiecej a mniej kurwa chlaj wtedy, co nauka powinna być.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Jestem John wszystkich John’ów i wiem jedno Nie lubię gimbazów i cyganów oraz trochę Ruskich i co?! A no nic. Mam do sprzedania Ferari f40 Kto chce???!! Szalom

  0

  0
  Odpowiedz
 12. @6. „W Sudanie jest dziś 40 stopni w cieniu” Wielkie mecyje. U mnie w Polszy za parę miechów też będzie, tak jak było rok temu w lipcu… I to z samego rana.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. 6. A w Sudanie 40 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 14. @12. Ferrari, kurwa, Ferrari. Przez dwa r przychlaście a nawet przez trzy r. I co ty chcesz kurwa sprzedać, przecież nawet trabanta nie masz wiejski ciuliku. Spierdalaj z mojego internetu. Ale już! Sralom.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. @16. „@12. Ferrari, kurwa, Ferrari. Przez dwa r przychlaście a nawet przez trzy r. I co ty chcesz kurwa sprzedać, przecież nawet trabanta nie masz wiejski ciuliku. Spierdalaj z mojego internetu. Ale już! Sralom.” Cóż za antysemicki wpis. 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Zrób tak zeby w calym bloku wysiadl prad.Najpierw mozesz oczywiscie pogadac i zwrocic uwage typowi ale bedzie to tylko czysta formalnosc,bo pewnie i tak nie przestanie.Z tym,ze ,,kozak w necie,dupa w swiecie sie zgodze”

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Tak mają niestety jebane polskie cebulaki, że same robią remont w chacie, bo nie stać ich na ekipę, albo ewentualnie chcą se przyciąć parę złotych żeby pojechać na gówniane wakacje na 5 dni. Żałosne polaczki. Chujnię oceniam 5/5

  0

  1
  Odpowiedz
 18. Do @16 tu John dla ciebie chwaście przez jedno „r” bo ani na jedno ani na drugie Cie synu nie stać. A po za tym internet jest nasz, a my pozwalamy wam z niego korzystać 🙂 i nie kpij z naszego języka Szalom!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 19. nikt nie jest zazdrosny o prace kapo w niemczech,bo kady kto kiedykolwiek byl zmuszony ponizac sie za 5/6 euro na godzine wie doskonale ze taki zarzadziciel na plantacji ma jakies 50 centów wiecej,wiec nie ma czym sie chwalic.moze I policy nie potrafia trzymac sie razem,moze nie zawsze sa dla siebie w porzadku,ale poznalam duzo takich pseudo szwabow/belgow/anglikow o polskich korzeniach I zawsze mi sie marzy zeby postawic was wszystkich pod sciana I kolejno rozstrzelac celujac w jaja.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. @19 – a ty kim kurwa jesteś? Tłumaczem internetowym piszesz judaszu, czy wstydzisz się polskości? Takiego jak ty, co sam polakiem jest a szydzi i nazywa „polaczkiem” to bym jego własnymi jajami udławił. Na pohybel ci, dwulicowy szkodniku.

  0

  0
  Odpowiedz