Więzadła

Mam 20 lat i poczucie, że straciłem życiową szansę. Otóż grałem w piłkę, nawet bardzo dobrze pykałem w wojewódzkiej lidzę, aż pewnego pięknego dnia przyszedł list, że jestem zaproszony na testy do jednej z drużyn ekstraklasy. Przyjechałem wszystko elegancko wszystko cacy testy przeszedłem miałem przyjechać za tydzień, omówimy szczegóły pensja około 3,5 tysiąca i mocne perspektywy rozwoju jak na 17 latka. Aż nie wracałem wieczorem do domu i jakaś grupka chłopaków chciała ode mnie telefon a kiedy im go nie dałem zmasakrowali mnie i połamali nogę, w wyniku czego straciłem kontrakt i szansę na lepszy zywot

51
6

Komentarze do "Więzadła"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Były gdzieś kamery? Pamiętasz ich ryje? Jacyś świadkowie?
  Jestem grafikiem ale gdyby wznowiono zawód kata w Polsce to bym z przyjemnością wieszała takicha skur***snów…

  7

  0
  Odpowiedz
  1. To że jesteś grafikiem, niesamowicie dużo wnosi 😀

   2

   0
   Odpowiedz
 3. Skurwysyny jebane. Jeżeli pamiętasz chociaż jednego śmiecia i go znasz to po nitce bym ich wszystkich wytropił i mafią łamał wszystkie kości! Chwasty trzeba wyrwać!

  4

  0
  Odpowiedz
 4. Fake jak chuj.

  4

  2
  Odpowiedz
 5. A potem się obudziłeś i byłeś obsrany po same plecy.

  6

  0
  Odpowiedz
 6. Trzeba było oddać tel

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Witaj w polsce, tu trzeba mieć oczy do dookoła głowy i analizować każdą możliwą sytuacje, w tym czasie policja woli prześladować ludzi że ktoś browara otworzył albo że jakiś koleś może mieć marihuanen bo dziwnie się zachowuje i ma czerwone oczy. Te patałachy boją się normalnej służby bo im życie miłe ale skoro mają mundur to powinni brać to pod uwagę że mogą zginąć ratując kogoś innego ? Nie, oni wolą trzepać hajs z mandatów żeby belki czy tam gwiazdki na pagonach im wpadały przez to mieć większą wypłatę i szacun wśród oficerów, po chuj ryzykować życie dla jakiegoś pionka i tak z tego sensacji nie zrobią, lepiej w spokoju do emerytury się doczłapać…

  5

  0
  Odpowiedz
 8. Rzadko cokolwiek komentuje w sieci, praktycznie w ogóle, nie mam na to czasu ale po przeczytaniu Twojego wpisu postanowiłem napisać. Staaaary jak mi Ciebie autentycznie szkoda. Sam trenowałem piłkę ok 4 lat, bez jakichś wielkich sukcesów ale kocham ten sport, więc wiem co to znaczy ciężko trenować. Nie raz na zgrupowaniach piłkarskich dostawaliśmy w kość bo np. trzeba było w zimie biec do lasu a w lesie jakieś ćwiczenia jak bieg pod 10m górkę z partnerem na plecach :). Tak, tak mój trener miał jazdy 🙂 Jezu ilu wtedy chłopaków miało dość, każdy narzekał bo myślał, że trening piłki nożnej to 5 minut gry w dziadka i meczyk. Taaa, testy coopera, bieg interwałowy, jakies nudne ćwiczenia ale frajda ogromna. Aaaa dodam, że to były czasy (trochę lat mam) gdzie nie było jeszcze super hiper butów piłkarskich i biegaliśmy w najtańszych korkach i wykładaliśmy je foliówkami by nie przemakały w śniegu. Ech te czasy. Kurde rozumiem Twój ból. Kij tam z kasą choć perspektywa zarabiania 3,5 tyś w wieku 17 lat i to uprawiając ukochany sport to fajna sprawa ale chyba najbardziej boli to, że już prawdopodobnie wylecisz z obiegu. Nie chcę pisać czarnego scenariusza bo może szybko się wyleczysz i jest szansa aby powrócić do formy ale taka sytuacja na pewno podcina skrzydła. Jestem z Tobą. Trzymaj się!

  2

  0
  Odpowiedz
 9. Miałem podobnie w wieku 17 lat złamałem nogę na meczu 3ligi w dwóch miejscach, później rehabilitacja półroczna żeby dojść do sprawności, było dobrze do czasu aż jeden idiota na treningu nie poprawił mi tej uszkodzonej nogi, i chuj po zawodach dzisiaj mam 22 lata i gówno na patyku. A zapowiadałem się jako solidna ofensywna 10tka. Został mi jedynie freestyle dla zabawy. ŚRUT !

  1

  0
  Odpowiedz
 10. I to jest prawdziwa chujnia, a nie pierdolenie stulejarzy, którego zawsze pełno na tej stronie. Trzymaj się chłopie.

  1

  0
  Odpowiedz
 11. No to kolego, współczuję. Zostaje jedynie operacja, (być może rehabilitacja) i dużo ciężkiej pracy żeby wrócić do formy. Ja w twoim wieku grałem w okręgówce, a ty już dostajesz oferty z ekstraklasy. Powodzenia i zdrowia życzę.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Nikt Cię tak nie wyrucha jak życie

  6

  1
  Odpowiedz
 13. NIC DZIEJE SIE BEZ PRZYCZYNY

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Przy tak grubej sprawie (kradzież,pobicie) policja musi namierzyć Twój telefon po numerze IMEI,obojętnie jaka sim karta jest w środku. Dalej już sam wiesz co robić. Powodzenia i szybkiego powrotu do zdrowia.

  1

  0
  Odpowiedz