Wjebałem się…

Poszedłem sobie przedwczoraj na rybki. Wziąłem wędkę, przynęty, resztę wędkarskiego ekwipunku. No i wodery na nogi (takie wysokie kalosze), coby do wody kawałek wejść. Zajechałem na miejscówkę, rozłożyłem sprzęt, zarzuciłem i czekam. Coś mnie jednak kusiło, żeby wejść do tej wody. Wchodzę, stawiam kilka kroków i sruuuu. Wpadam w dziurę po pas. Woda wdziera się do butów, mokro wszędzie. No to sobie połowiłem rybki. Chujnia i śrut. Wróciłem cały mokry do domu… :-

68
78

Komentarze do "Wjebałem się…"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Oj tam takie pierdzielenie. Przynajmniej jest co opowiadać a nie tylko ” Stary taaaaaaaaaaaaakiego szczupaka złapałem”. Na starość powspominasz i tyle.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. O kurwa znam ten ból też kiedyś zrobiłem takie gówno ale nie żeby łowić rybki tylko do kałuży zajebistej wszedłem ale nie po pas za to ale jednak woda wlała mi się do butów fuj.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. To nic, ja wpadlem do gelebokiego dolu brodzac po pas w waders w rzece w styczniu. Uratowal mnie pas, bez niego waders (na szelkach) wypelnilyby sie calkiem woda i poszedlbym na dno. Nosic pas.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Eeee, słabo :p Jeżeli przydarzy Ci się coś takiego podczas brodzenia w pstrągowej rzece przy -15 albo fala wedrze Ci się pod ciuchy na bornholmskiej plaży to wróć i się popraw 😀
  Pozdrawiam wędkarskich świrów 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 6. współczuję 🙁

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Ale to kiepska chujnia! Nie umierasz na raka, nie wziąłeś rozwodu po 30 latach, nie szukasz pracy od 10 lat. Wpadłeś do wody!? Jaja sobie robisz?

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Dobre i to.. ja ostatnio na rybkach Się najebałem i Sam wpadłem do wody 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Trzeba było chuja na to położyć i łowić dalej i tak bardziej mokry byś już nie wrócił a przynajmniej byś coś nałapał i oszczędził trochę czasu na opis tej przygody na chujni.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. nie zła chujnia:D

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Ja pierdolę! Nie wiem jak można się jarac wędkarstwem. Zajęcie dla idiotów. A tak poza tym… Wiesz, ty idziesz na ryby a ktoś ci żonę dmucha he he he.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Historie niczym z Dnia Świra wzięte 😀

  0

  0
  Odpowiedz