Wkurwiające SUV-y i terenowe auta

Ja pierdole! Jak można jeździć z podniesionymi światłami na wysokości przednich szyb innych kierowców. Palanci z SUV-ów oraz terenowych aut mają wyższe podwozie, ale to im nie daje prawa do wyższego poziomu świecenia świateł! Moje gałki już nie wytrzymują! Ogarnijcie się do kurwy nędzy!

90
63

Komentarze do "Wkurwiające SUV-y i terenowe auta"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. To się nazywa kompleks niższości

  0

  1
  Odpowiedz
 3. TO NIE TAK, chodzi o żarówki bez homologacji, które oślepiają!

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Goń się cieciu w starym rupieciu. Moje Q7 ma odpowiednio ustawione światła, lepiej się rozejrzyj za zdezelowanymi dostawczakami te to dopiero dają.

  0

  2
  Odpowiedz
 5. Brawo. Poza tym te SrUVy poterzebne im jak świni siodło.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Czy to SUV czy ciężarówka, czy osobówka powinny mieć ustawione prawidłowo światła. Wysokość auta nie ma znaczenia.
  Ale co racja to racja, często a nawet bardzo często po drogach jeżdżą takie kurwy w samochodach z pojebanymi światłami. Większość to te „bezwypadki” przypchane z Niemiec, gdzie jak kurwa pojedzie tuman na przegląd to diagnosta widzi ten samochód (albo i nie) i podbija przegląd. Z resztą w większości prawidłowe ustawienie świateł i tak jest niemożliwe bo pewnie ktoś solidnie zajebał przodem i opylił Turasowi-Brudasowi a ten Polakowi.
  W samochodach wyposażonych w ksenonowe światła jest jeszcze gorzej jak nie działa poziomowanie lub reflektor jest zabrudzony.
  Ale oczywiście taki huj jeden z drugim potrafi się tylko chwalić przed familią na wsi że on to ma kurwa „ksenony” ale czy to prawidłowo działa czy nie to w chuju ma. Ważne, że na niebiesko napierdala innym po oczach.
  A tu idzie zima kurwa, dzień krótki więc będą dalej napierdalać po oczach. Fotochromatyczne lusterka trza zapodać, coś zawsze pomoże. Chujnia i śrut.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Młoteczek, pyk raz, pyk drugi i temat załatwiony. Kolega niejedno auto i kolesia tak „wyleczył”.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Jak jedzie taki cynbał na psełdo ksenonach. Wal od razu długimi. Ja oślepiam tych skurwysynów, tak samo jak oni mnie!

  0

  0
  Odpowiedz
 9. ogarnij sie cieciu i przestan jeździć maluchem po nocy

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Kupią sobie kurwy jebane suv-y i terenowki a nawet nie wjada w teren.szpauja 5 litrowymi silnikami.Maja małe kutasiki to musza troche przedluzyc chuje jebane!

  2

  -1
  Odpowiedz
 11. Duży może więcej ;-D

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Mój kolega ma SUV-a i zakleja rdzę naklejkami

  2

  0
  Odpowiedz