Wkurwiający dziadek

Mieszkam od zawsze w wieloosobowym domu. Ze wszystkimi jest ok tylko nie mogę dojść do porozumienia z moim pojebanym dziadkiem. Mam z nim na pieńku praktycznie od zawsze już jako mały berbeć wciąż się z nim kłóciłam, ale teraz jest gorzej. We wszystkim mi rządzi i nikogo nie można zaprosić, bo robi obciach. A to się spierdoli przy gościach i jebie jak by stado cyganek z gołymi dupami przez dom przeciekło. Innym razem zacznie dłubać w nosie. Najgorsza jest jego klapa na muchy. Zrobił ją sobie z jakiegoś kija i kawałka gumy i jebie nią z całej siły niszcząc przy tym meble. Chciałam mu ją zajebać, ale ten stary ramol chodzi nawet z nią spać! Kolejna rzecz jest taka, że jak się wysra to nie spłucze i jeszcze w tym gównie miesza szczotką do kibla, a potem ją wkłada taką usraną z powrotem do pojemnika. Żyć w tym domu to chujnia!

70
46

Komentarze do "Wkurwiający dziadek"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. mialam podobne klimaty z moim bratem:P jedyna rada musisz jakos sie wyprowadzic 😉 choc latwo sie pisze..

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Nasraj mu kiedyś do obiadu, może dostanie jakiejś fobii i będzie unikał smordu i widoku gówna.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Skoro żyjesz tam od zawsze to znaczy, że to dziadka dom. A więc dziadek może sobie robić, co mu się , kurwa, żywnie podoba. A się nie podoba się to wypierdalaj.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. ahaahhahahaha xddd zaczyna się syndrom brązowej kredki u niego!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Może i chujnia, ale obśmiałem się. Dzięki.

  1

  0
  Odpowiedz
 7. pozdrów dziadka, 5 !

  0

  0
  Odpowiedz
 8. @3 Wszystko na temat. Zresztą, moim zdaniem, człowiek tylko z samej racji, że jest stary powinien doznawać dużo więcej dozy tolerancji na różne przypadłości tego wieku. A jeżeli jest do tego np. weteranem wojennym, czy inaczej zasłużonym dla kraju, powinien cieszyć się szczególnym szacunkiem, nawet jeśli ma Alzheimera i jest trochę wkurwiający.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Uważaj żeby tylko twój potomek czegoś w genach po dziadku nie odziedziczył 😉 – a na starość pamiętaj aby ZAWSZE ściągać pośladki i trzymać kupę w dupie a nie na spodniach, no i pod żadnym pozorem nie napierdalać bąków, bo NIE WYPADA! Nie wypada!

  1

  0
  Odpowiedz
 10. Tu dziadek: czekaj, jutro się tak zjebię, że Andrew Gołota i Tyson wymiękną…

  0

  0
  Odpowiedz
 11. I LOVE YOUR DZIADEK!!!!!!
  Bąki są słodkie :*:*:*:*::*:*:*
  Zapodaj jego numer :*:*:*:*:*

  0

  0
  Odpowiedz