Wkurwienie narodu

Zainsirowany wpisem „Wredni ludzie” postanowiłem też dodać wpis o podobnej tematyce. Jednak tutaj stanę trochę w obronie narodu, bo każdy się dziwi dlaczego większość Polaków jest z natury agresywna albo chamska.
Ja się nie dziwię, bo mnie też to wkurwia, że w Polsce, żeby przeżyć na w miarę przyzwoitym poziomie, najkrócej można pracować 8 godzin dziennie (przynajmniej większość ludzi tak ma) a większość prac wymaga od ciebie 10-12 godzin dziennie i jeszcze dokładki w domu. Szaleństwa można dostać! Jak można się dziwić człowiekowi, że jest agresywny jak od lat musi tyrać 12 godzin dziennie za psie pieniądze i potem dostanie żałosną emeryturę, podczas gdy w bogatszych krajach, gdzie wystarczy pracować 6 godzin dziennie i już stać cię na opłatę rachunków, życie na dobrym poziomie i jeszcze na kupno porządnego samochodu. Kojarzy mi się scena z „Co mi zrobisz jak mnie złapiesz?” z tym robotnikiem co ma „bardzo dobre” połączenie. Wstawać przed świtem do roboty i wracać do domu tuż przed północą. Jak można kurwa tak żyć?! Człowiek pracuje, żeby żyć i żyje, by pracować!
I jeszcze jak wygląda dzisiaj praca większości Polaków? Zero jakiegoś kontaktu z pięknem świata, zero jakichś przyjemności, nawet ci nie wolno puścić sobie jakiejś relaksującej muzyki. Nie, nic nie wolno! Fabryki, beton, przemysł i gówniana atmosfera! Oto na co możesz liczyć pracując w Polsce. Więc wcale się nie dziwię, że 70% społeczeństwa jest skrajnie sfrustrowana.
A już najgorsze, że za nic w świecie nie da się w tym kraju ani skrócić do 6 godzin czasu pracy ani podnieść pensji do jakiejś ludzkiej ilości, bo zaraz jebani właściciele fabryk i przedsiębiorstw by chcieli sobie to odbić i podnieśliby ceny tak, że by na jedno wyszło.
Naprawdę serce mnie boli, że moja własna ojczyzna na każdym kroku mnie zmusza do wyjazdu z niej i bym nawet to zrobił, gdyby nie zamknięcie granic przez epidemię koronawirusa SARS-CoV-2.

89
10

Komentarze do "Wkurwienie narodu"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. To wyjedź i cie będzie stać na takie życie jakie chcesz i pragniesz

  1

  1
  Odpowiedz
 3. A nie lepiej walczyć o lepszą przyszłość Polski zamiast z niej uciekać? Zróbmy porządny bunt i obalmy ten chory rząd.

  4

  4
  Odpowiedz
 4. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  2
  Odpowiedz
 5. A gdzie to wystarczy pracowac 6h dziennie (i to pewnie 5 dni), zeby starczylo na zajebiste zycie?
  Chetnie sie tam przeniose (pisze z UK)

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Polski naród zawsze był dymany i co najgorsze sami siebie dymaliśmy począwszy od Kazimierza Wielkiego który zaprosił i ugościł pewien naród w czasie gdy cała Europa go przeganiała.Na przestrzeni wieków niewiele się zmieniło:zawiść,zazdrość i egoizm-chuj z drugim aby mnie było dobrze.Nie ma życzliwości,altruizmu i bezinteresownej pomocy.A do tego jeszcze pragnienie wydymania drugiego za wszelką cenę.Nie było,nie ma i nie będzie zgody w tym narodzie.Wystarczy spojrzeć na zachowanie Polaków,na ten wkurwiony wzrok.Tolerujemy tylko rodzinę,bliskich i przyjaciół.Każdy obcy to wróg.Nawet w obliczu nieszczęścia jakim jest tzw.jebana pandemia jeden drugiego chce wyruchać bez mydła.Przykład:maseczki-niektóre chuje usiłują zbić kapitał na innych oferując im te maseczki po wygórowanych cenach.Szkoda słów.Ten naród ginie i zginie bo większość widzi tylko czubek własnego nosa a inny to chuj z nim.Jak mawiał pewien klasyk”Bo moja racja jest mojsza niż twoja twojsza”(Dzień świra).

  7

  1
  Odpowiedz
 7. #Zostańwdomu – w ramach tej akcji polecam zostać w domu i pokonać wszystkich Groksów tak jak Ja. Wprawdzie Groksów pokonałem długo przez koronawirusem, ale ten kto jeszcze tego nie zrobił to niech to teraz zrobi, zamiast wychodzić na próżno z domu. Polecam.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Pierdolony krąg frustracji. Po wirusie na zachodzie też będzie gorzej trzeba jakoś zarobić te kasę co poszła na pomoc Włochom itp.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Popieram. Ja byłem 10 lat w NL. Super praca kasa też, ze mialem na dom, auto 2 x wakacje w roku. Nawet jeśli tam ktoś zarabia min. czyli 1400e to tak się żyje o niebo lepiej niż w PL. Urodził sie syn, kobieta nalegała nat powrót. 2 lata w PL związek się sypnął i jestem tu ze względu na Niego, ale długo w tym cyrku drożyzny nie wyrobie. P.S. Granice można przekraczać COVID nie stanowi problemu.

  1

  0
  Odpowiedz
 10. Sorry, ale nic nie usprawiedliwia chamstwa.

  1

  0
  Odpowiedz
 11. Żyjesz w Cebulandii a nie w Szwajcarii.Masz zapierdalać dużo i za michę ryżu jak powiedziała pewna znana osoba.Ciesz się,że nie musisz jebać przy wyrębie sosen na Syberii jak nasi przodkowie.Zresztą chuj go wie jak tak dalej pójdzie to będziesz zapierdalał w kamieniołomach w ramach wychowania czy resocjalizacji przez pracę.

  2

  0
  Odpowiedz
 12. Pretensje o to powinieneś mieć do naszego wspaniałego rządu bohatersko opodatkowującego przedsiębiorców, a ostatnio również rozganiającego ich protest i pod osłoną nocy masowego ich aresztowania. Polska jest na szarym końcu państw europejskich w rankingu krajów przyjaznych przedsiębiorcom, ciężko się dziwić że pracownicy wiodą ciężki żywot skoro przedsiębiorcy muszą stawać na głowie żeby w ogóle egzystować w tym chorym kraju.

  1

  0
  Odpowiedz
 13. To prawda, niestety Polaczki nie robią nic w kierunku zmian na lepsze, tylko siedzą w domu i narzekają bo tak wygodniej.

  1

  0
  Odpowiedz
 14. Jebani właściciele fabryk jebia pracowników bo ich jebie rząd. Ale ze rząd jest na 2 lini frontu to moze udawać sojuszników. W dużym skrócie

  1

  0
  Odpowiedz
 15. „…w bogatszych krajach, gdzie wystarczy pracować 6 godzin dziennie i już stać cię na opłatę rachunków, życie na dobrym poziomie i jeszcze na kupno porządnego samochodu.”

  LOL…Looooloooolol…przestan ogladac Hollywood productions, to ci sie realia wyprostuja…

  0

  2
  Odpowiedz
 16. W większości januszeksów i chujeksów wolaczkowych jest tyranga 6 dni w tygodniu! Podobnie jest w tych molochach, budowach, sklepach i wielu innych.A to już niewolnictwo bo nie masz czasu prywatnego dla siebie.Żyjesz po to aby pracować i pomnażać bogactwo swego pana dobrodzieja. Ot wolna niedziela chyba tylko po to aby parob mógł pójść do kościółka dać na tace sutannowemu i pomodlić sie do hebrajskiej bozi o zmiłowanie. Będzie gorzej bo np. na zasrane złomowisko czeka 46 chętnych do tyrania po 10 godzin 6 dni w tygodniu (w sobote łaskawca każe pracować tylko 6 godzin)czyli jak murzyn-niewolnik. Ło take Wolskie chyba walczylim bo nikt nie protestuje, nikt nie pali opon, nie skacze przez płoty, zomo nie pałuje, duch św nie odnawia oblicza TEJ ziemii więc chyba tak najgorzej nie jest.

  3

  0
  Odpowiedz
 17. Zostań NEET-em i pobieraj hajs z zasiłków. B)

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Kapitalizm, globalizacja i marksizm. To pojęcia do przeczytania. Ogólnie, jesteśmy niewolnikami. Dajcie mi atomówkę to was uwolnię.

  3

  0
  Odpowiedz
 19. „…w bogatszych krajach, gdzie wystarczy pracować 6 godzin dziennie i już stać cię na opłatę rachunków, życie na dobrym poziomie i jeszcze na kupno porządnego samochodu.”

  Przestan ogladac filmy. Jedz do „bogatszego kraju” – to sie dowiesz jak trzeba zapierdalac, co umiec i ile zarobic aby bylo „stać cię na opłatę rachunków, życie na dobrym poziomie i jeszcze na kupno porządnego samochodu.”

  Dla twojej informacji i edukacji – zarobki ponizej $80 000 to raczej mizeria.

  0

  1
  Odpowiedz