Właściciele nieruchomości bez szacunku do nowego i wypłacalnego lokatora

Odkąd jestem najemcą, jeszcze nigdy nie spotkałem się, by właściciel/-ka posprzątali zanim się wprowadziłem. Dlatego po sobie potem też zostawiam celowo lekki brud (jestem osobą kulturalną, dlatego nie zostawiam aż taki syf jaki zastaje; ale jakaś sprawiedliwość też być musi!). A ci właściciele nieruchomości, którzy mówili mi wprost, że jeszcze sam mam sobie posprzątać PO poprzednich lokatorach – takim od razu z miejsca dziękowałem. Najmowałem wprawdzie najtańsze mieszkania/pokoje, ale to żadne uspawiedliwienie dla tych właścicieli nieruchomości bez szacunku dla lokatara, który im regularnie płaci krocie.
Co jest nie tak z tymi ludźmi? Dlaczego są tacy bezczelni i bezwstydni?

5
0

Komentarze do "Właściciele nieruchomości bez szacunku do nowego i wypłacalnego lokatora"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Kup sobie toster i rób tosty diablo.

  0

  1
  Odpowiedz
 3. Gdybyś miał własną willę z basenem, pił whisky,masował drąga i ruchał dmuchane lale, kradł krokodyle, szczał na kafelki wokół kibla, to wiedziałbyś że w takim miejscu ja, Mesio mam kilkanaście sprzątaczek które muszą zapierdalać ze szmatą na kolanach i czyścić odchody po mnie i moim współpracowniku Byczywąsie a po godzinach muszą nam walić do głównego zbiornika i przekonywać klientów, że to aromatyczna wanilia. Robią tak od lat i stać ich na mielonkę, Amarenę i Westy czerwone.

  2

  0
  Odpowiedz
 4. Kup sobie konsolkę i jedz tosty Diablo.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Hmm bo to zazwyczaj pederasty zapinane przez bezdomnych na dworcu. Kupuja jakies rudery by zarobić kilka zyli na wynajmie bo nie potrafia nic konkretnego sami stworzyć.

  Przykład chujnia.pl, ktoś reanimował w końcu nasze miejsce catharsis i miejmy nadzieję będzie na tym zarabiać. A mógł też kupić zapluty kontener i wynajmować ludziom po 3.5tyś.

  Nie będe owijał w bawełne. Nie jestem osoba która dużo przeklina, jednakże kurwica mnie strzela jak widzę stawki wynajmu w Polsce. Obecnie to poziom UK i USA (okolice NYC). Tożto kurwa siekiera się otwiera w plecaku jak kurwa widze te niedojebane rudery. Z daleka ok, jak się ptzyjrzę to burdel rozkurwiony scyzorykiem przez bezdomne pterodaktyle w imię chuj wie czego.

  Syf i chujnia. Obudźcie się.

  2

  0
  Odpowiedz
 6. Mam nadzieję, że dzień przed opuszczeniem mieszkania jesz dużo fasoli, winogron i żółtego sera co zapijasz piwem, a w dniu wyprowadzenia się srasz brązowo-żółtym gównem obryzgującym w całości ścianki sedesu i nie spuszczasz po sobie wody. Powinieneś też opuścić deskę i przykleić do niej rysunek uśmiechniętej buzi dla lepszego efektu. Taka zemsta jest słodka!

  0

  1
  Odpowiedz
  1. Nie.
   Tylko nie czyszczę kurzów i nie odkurzam i nie zamiatam drobinek. Nie poprawiam firanek. Takie tam drobiazgi. Chociaż jeśli chodzi o firanki… kto zakładał firanki ten wie xD.

   1

   0
   Odpowiedz
 7. Najmowałem już w 7 miejscach i za każdym jebanym razem sprzątałem po sobie tak, że nawet okna i parapety z zewnątrz „wycackiwywałem” nawilżanymi ściereczkami marki Presto (moje ulubione) żeby nowo-wchodzący po mnie mógł spojrzeć przez czyściutkie okno na ścianę sąsiedniego bloku, rozjebane podwórko lub zgrzybiałą pętlę tramwajową, nie miał odruchu wymiotnego patrząc na obesrany parapet trzymając w ręce pyszną wosebę, a jak mu wpadnie długopis za szafę to żeby go kurwa nie ukąsił nowy gatunek pająka powstały w wyniku nie wsunięcia pod tę szafę rurki odkurzacza od ostatnich 4 lat. Chcesz trafiać na czyste to zostawiaj czyste. Włazisz do kibla w galerii handlowej, wkurwiasz się, że deska jest mokra, ściany obesrane i z tego wkurwienia sam na nią lejesz i wychodzisz z uśmiechem bo ktoś będzie miał za swoje, ale chuj, że to będzie kolejna bogu ducha winna osoba, która zrobi tak samo. Tak działa ten burdel od pokoleń, każdy się na każdego wkurwia samemu robiąc chujozę. Pielęgnacja dziadostwa. Ktoś ci daje rady z przedsiębiorczości samemu prowadząc się jak pizda. Ktoś po 30stce pewnym siebie tonem nawija o biznesie jebiąc od 10 lat jako kurier i mieszkając na piętrze u mamy. Nazwałem ten okres kultury 2010 – 2022 hipokrytyzmem i z obserwacji najbliższego otoczenia oraz wszystkich 7 wspomnianych miejsc stwierdzam, że hipokrytyzm objawia się najczęściej u osób urodzonych w latach 80′, po prostu nie poznałem kurwa ani jednej normalnej osoby urodzonej w roku osiemdziesiątym, ani kurwa jednej.

  0

  1
  Odpowiedz
  1. Tylko nie czyszczę kurzów i nie odkurzam i nie zamiatam drobinek. Nie poprawiam firanek. Takie tam drobiazgi. Chociaż jeśli chodzi o firanki… kto zakładał firanki ten wie xD.

   Gdy mam szacunek do ludzi, to oni nie mają szacunku dla mnie.
   I w tym problem!
   Ja nawet w galeriach zachowuję porządek.

   Zgadzam się z tym co napisałeś, ale… jeśli ja płacę to mam mieć czysto na start, od tego biorą kaucję zwrotną.
   Jeśli nie mam porządku w pokoju, a nawet – np. aktualnie – CUDZE chusteczki porozwalane pod łóżkiem i ściany obharkane przez poprzednie osobniki – i właściciel nie ma wstydu mi takiego miejsca pokazywać i „zalecać”,
   to z jakiej racji ja mam to posprzątać??? JESZCZE CZEGO!!!

   Jednak zawsze najgorsze są wyprowadzki dla mnie, bo w dniu wprowadzki wszystkiego nie zauważam np. aktualnie – a potem właściciele będą mnie oskarżać o te syfy, i rościć sobie prawo do niezwrotu kaucji ! ZŁODZIEJE I OSZUŚCI !!!

   1

   0
   Odpowiedz
  2. To, że zostawię czystość, nie znaczy, że najmę czysto !

   Jak ktoś jest inteligentny nie znaczy, że będzie spotykać samych inteligentów.
   Co najwyżej 90% ćwierćinteligentów !

   0

   0
   Odpowiedz