Włażenie w dupę bez wazeliny!

Witajcie wszyscy Chujacy! Wkurwiają mnie ludzie, którzy jak w temacie włażą w dupę bez wazeliny. Obgadują za plecami, wyśmiewają, a po chwili do danego obgadywanego chwilę wcześniej osobnika podchodzą i pieszczą go czułymi słówkami, jaki to on piękny, wspaniały, i w ogóle zajebisty. Nie mieści mi się to w głowie. Dana sytuacja w mojej pracy z jedną kobietą (pfff, pierduśnicą), powtarza się notorycznie, ale dzisiaj moja irytacja sięgnęła apogeum, stąd moja nieodparta ochota, aby chociaż tutaj wykrzyczeć co mi leży na wątrobie!

51
57

Komentarze do "Włażenie w dupę bez wazeliny!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Olej to, baby tak właśnie mają, nie ma bardziej złośliwej i kłamliwej istoty od kobiety. Ktoś kiedyś powiedział bardzo mądre słowa: kobieta to otwór ze złośliwą naroślą wokół.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. O ile wiem to takie przeświadczenie będzie ci towarzyszyło do końca życia, chyba że znajdziesz się na bezludnej wyspie, pustyni albo na Antarktydzie.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Ktos tutaj juz ostatnio pisal, zreszta madrze i do rzeczy, ze kobieta to istota ze schylkowego okresu czlowieka neandertalskiego, a poczatkowym okresem czlowieka homo sapiens. I od tamtej pory, pomijajac garsc pozytywnych przypadkow, niewiele sie zmienilo. Trzeba sie z tym jakos pogodzic i ten fakt zaakceptowac z wiadomych powodow. JEST ICH oczywiscie niewiele.Domyslacie sie, o co mi chodzi? A Ty Autorze nic nie zmienisz. Mozesz co najwyzej te kobiety zjebac jak burego psa.Ale i to niewiele pomoze. Chujnia i srut.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Buhaha, pierduśnica, z jakiego to slownika?

  1

  0
  Odpowiedz
 6. chuj im w dupe!

  1

  0
  Odpowiedz