Włosy

Moja chujnia nie będzie zbyt długa, ale konkretna. Mam problem od 1,5 miesiąca z włosami. Nagle zaczęły wypadać jak oszalałe, garściami. Każde mycie włosów to dla mnie katorga. Widzę, jak spływają po moim ciele wraz z wodą, ściągam je z ciała, podczas „wyciskania” włosów z wody, podczas czesania przed tym, jak wyschną i zaraz po tym, kiedy są już suche. Tracę kolejną garść aż do następnego mycia. Mam wrażenie, że straciłam już 1/3 włosów.. a może połowę, nie wiem. To był mój jedyny kobiecy atrybut. Przed każdym myciem i czesaniem chce mi się płakać. Obejmuję dłonią moją coraz chudszą kitkę i mam ochotę wyć. Wpierdalam już wszystko, co się da, zmieniałam 2 razy szampon na to cholerne wypadanie. Czekam na ten jebanie piękny dzień, kiedy stwierdzę, że wypada ich już mniej. Dziękuję, Amen, dobranoc. ŚRUT.

51
10

Komentarze do "Włosy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Przecież szampony na wypadanie włosów to jakaś sciema, musisz działać od środka, spróbuj jakichś kompleksów witaminowych albo suplementów wit. H, ja bym poszla do lekarza zrobić badania, bo to zdecydowanie nie jest normalny stan rzeczy

  1

  1
  Odpowiedz
 3. To pewnie objaw poważnej choroby więc idź do lekarza.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Ale żeś dojebała, dziewczyno! 0_o „To był mój jedyny kobiecy atrybut”. I więcej już nic? Żadnych pozytywnych cech, wartości jako kobieta? Aż nie wierzę w to! Ale mniejsza z tym. Musisz jakieś testy na zdrowie w związku z tym problemem zrobić. Np. sprawdzić poziom cukru we krwi. Z tego co mi wiadomo w stanie przedcukrzycowym ludzie często tracą włosy. Oj, powody mogą być rozmaite. Może jakaś inna choroba o której jeszcze nie wiesz. Nie mam zamiaru Cię straszyć, tylko piszę tyle na ile ten temat jest mi znany. Ale i nie musi to być koniecznie jakaś poważna choroba. Mogły po prostu zajść jakieś hormonalne zmiany, które dotyczyłyby też włącznie twej skóry na głowie. Musisz porobić jakieś badania, testy co do tego. Zainteresuj się tym, poszukaj w sieci, popytaj się ludzi, czy specjalistów. I używaj też swego zdrowego rozsądku, nie daj się nabić w butelkę przy okazji jakichś jebanych „rewelacyjnych” wynalazków na powstrzymanie łysienia i cudownego odrostu włosów. Działaj coś zamiast siedzieć i się zamartwiać tym.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Mi z kutasa wypadają xD ale zobacz jest plus bo nie muszę golić xD

  1

  0
  Odpowiedz
 6. bądź dzielna maleńka

  2

  0
  Odpowiedz
 7. Włosy to zawsze była chujnia… Moim problemem jest to że jest ich za mało. Nienawidzę ich przez to: są brzydkie, cienkie i rzadkie na dodatek. Cholernie mnie wkurwiają.
  Czasem mam ochotę wziąć golarkę i zgolić się na łyso. Naprawdę chujnia totalna.

  1

  0
  Odpowiedz
 8. proponuje zgłosić się do lekarza bo to może nie być wina szamponu czy innych dupereli, tylko coś poważniejszego

  1

  0
  Odpowiedz
 9. Albo to stres albo idź na badania.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Ampulki aminexil kerastase powinny pomoc:)

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Doskonałym rozwiązaniem dla każdego goja jest jak najczęstsze ładowanie w swój organizm całej masy chemi które dla niego szkodliwa jest,i powoduje osłabienie odporności organizmu co umożliwia wszelkim zarazom go bez problemu strawić i dlatego namawiamy gojów wszelkimi dostępnymi środkami do kupowania różnych suplementów,leków na jakąś wymyśloną i absurdalną dolegliwość i żarcia z biedronki nafaszerowanego szkodliwymi substancjami którego nazwanie żywnością jest tak naprawdę obrazą i obelgą dla prawdziwej i zdrowej żywności której goje unikają jak ognia albo my utrudniamy gojom dostęp do nich

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Rany, idź do lekarza. Lekarz pomoże, a nie internety.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Chujnia – fakt. Poczytaj o piciu drożdży piekarniczych codziennie. Też miałam taką chujnię i pomogło. Trzymaj się!

  0

  0
  Odpowiedz
 14. sprawdź tarczycę. poszukaj czy masz inne objawy (niedoczynność tarczycy, choroba hashimoto)

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Leć do lekarza, to może być coś poważnego!

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Obetnij! koniecznie

  0

  0
  Odpowiedz