Wojsko Polskie

Ale chujnia z grzybnią. Jestem starszym szeregowym 7 lat w naszym zajebiście profesjonalnym wojsku. Kursy, chuje-muje dzikie węże i misje wojskowe. Spełniam warunki awansu na kaprala (matura, prawo jazdy, kondycja itp). Ale nie mogę awansować na kaprala, bo nie mogę znaleźć etatu. Dawniej awansowało się np co 3 lata. Szeregowym można być 12 lat i wywalają do cywila. Emerytura przysługuje od 15 lat służby. Brakuje więc 3 lata, a chciałbym służyć dłużej, np. 25. Nieźle ten zjebany MON kombinuje, szuka oszczędności kosztem tych, którzy najwięcej pracują. Na misjach kto naraża się najbardziej? Jeszcze cię taki sztabol potrafi wkurwić, no ale jak tak to bierz karabin i Wypierdalaj w pole – zobaczymy co potrafią sztabole. MON-Ministerstwo Odebranych Nadzieii. Dołącz do najlepszych, a po 12 latach wymienimy cię na nowszy model. Jebnąć atom i przewietrzyć. Jeżeli to czytasz będąc zwykłym bez pleców i znajomości człowiekiem i chcesz wstąpić do wojska to po prostu tego nie rób.

39
69

Komentarze do "Wojsko Polskie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. no tak, to fakt żyjemy w kraju gdzie polowa ma sie dobrze a 2 polowa robi na te pierwsza polowe w każdej dziedzinie zycia, jak sam mówisz i w wojsku, chujnia, a powiedz jak jest teraz masz przydzielone mieszkanie czy cos?

  0

  0
  Odpowiedz
 3. No toś mi kolego podciął skrzydła . . .

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Co ty jako szeregowy mieszkanie? Należy zapomnieć. Mieszkanie to od kaprala wzwyż.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Czy wyście z chuja spadli, szeregowy Kowalski, że na chujni o tym piszecie???? W poniedziałek zameldujecie sie u mnie w pełnym rynsztunku!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Wielu żołnierzy jest w służbie właśnie te 15 lat a potem spierdalają do cywila, mają stanowiska w firmach ochroniarskich czy windykacyjnych a oprócz tego ciągle biorą emeryturę. Co to kurwa za żołnierz, który jest w Armii po to żeby mieć szybko emeryturę. Mój kuzyn wyleciał z woja ale m.in. tak myślał a człowiekowi jak Autor tego posta nie chcą umożliwić przepracowanie 25 lat w boju a nie w bezpiecznym sztabie – jako urzędnik w mundurze WP. Paranoja. W normalnym kraju już dawno miałbyś stopień chorążego…Jako prawdziwy żołnierz masz mój szacunek

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Ad.5. Dzięki, doceniam to. czasami przypomina się przysięgą: Ja żołnierz wojska polskiego… Ach, Nie tak miało być.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. wojsko polskie to jedna wielka chujnia. 12 lat i won.nic tylko walić l 4 i mieć na nich wyjebane.polecam wszystkim którym nie chce sie pracować.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. A ilu jest oficerów w WP na jednego szeregowca? Dwóch? 🙂 🙂 To tak jakby w silniku było 8 cylindrów i 1/2 tłoka. 🙂 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 10. to zakasaj rękawy i targać pustaki na budowie jak ci się w MON-ie nie podoba 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 11. nie pierdol, tylko dawaj mi tu fotkę i numer do niej 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 12. A pies cie jebal ty hamie. Zapierdalac do 67 roku zycia jak kazdy a nie pizde grzac na plazy w wueku lat 40 na emeryturce

  0

  0
  Odpowiedz