wredna babka w ZUS-ie

Cześć drodzy Chujanie! Dzisiaj załatwiałem sprawy w ZUS-ie. Wchodziłem do pokoju i usiadłem na krześle. Prosiła o dokumenty. Podaje jej, a mówiła, że nie potrzebny był jej jeden dokument, bo ona ma napisane dane. Pytała mnie, jakie mam dolegliwości. A ja jej odpowiedziałem, że autyzm wczesnodziecięcy, a ona powiedziała: ,,No i co z tego”. Cholera najpierw mnie pyta o dolegliwości albo niech nie pyta, jakby łaskę mi robiła. Jeszcze powiedziała, że pieniądze powinny być przeznaczone na różne artykuły jak np. pieluchy pampersy, ale jej powiedziałem, że jest przeznaczone na moją edukację. Jeszcze się uczę. Pytała mnie, jakie mam wykształcenie, odpowiadam wyższe. Lecz powiedziała do mnie ,,niepełne”, ale jej powiedziałem, że jestem na drugim roku 2 stopnia i przyjęła to. Reszta, co ona uczyniła to wysoki poziom żenady. Jej zachowanie jakby miała pracować za karę. Chujnia i śrut

3
1

Komentarze do "wredna babka w ZUS-ie"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Mam takiego ziomeczka, zawsze pyta „Co tam”, a jak odpowiadasz to on mówi wtedy „a chuj mnie to obchodzi”. Może ona też ma coś takiego, a zapomniała, że jest akurat w pracy (pije kawę, mówi dzień dobry i czasem wypełni jakiś wniosek to można zapomnieć, że się jest w pracy). Nie masz empatii za grosz… —-_—-

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Zajebisty „ziomeczek”. To, że Ty się nie szanujesz, nie znaczy, że inni mają myśleć tak samo. Chuj w dupę takim „ziomeczkom” i babom, które nie odróżniają pracy od pastwiska, na którym mieszkają.

      0

      0
      Odpowiedz
      1. „Jeśli twoje dziecko bierze wszystko co przeczyta w internecie na serio to wiedz, że coś się dzieje”. Natanek

        Nie ma najmniejszej kurwa szansy w dziejach ludzkości i żadnym miejscu losowego punktu pomiędzy chmurami galaktyk, żeby stanowisko, które jest opłacane z haraczu (podatki -> pensja) działało dobrze. Nie ma tam jednostki, której pensja zależy od dobrego potraktowania swojego klienta/kompetencji/zajebistego produktu/czegoś nietypowego, można nawet wyciągnąć kutasa i robić nim w gabinecie rock&rolla przed twarzą klienta nucąc sobie pod nosem hymn związku radzieckiego w aranżacji country. I tak machający kutasem będzie miał zapewnionych klientów i pensje, która wpada niezależnie od jego postępowania, a jest ściągany haracz z podatków, a potem dzielony na współudziałowców danego urzędu. Sektor państwowy to jest kurwa coś ohydnego. Wiadomo, że musi być wojsko do ochrony granic, policja to porządku wewnątrz, kilku urzędków, którzy będą liczyć podatek, liczbę zgonów i liczbę urodzeń. Kilku ziomeczków ulokowanych również za granicą dbających o dobre pozory Polski w innych krajach, a cała kurwa reszta do piachu, na równo zaorane.

        0

        1
        Odpowiedz
50 poprzednich wpisów: Zapach cipeczki mmmmm | pewien autobusiarz i kurwa z gownem na rekach | Kurwa, to chyba lekka przesada | Cały świat idzie w pizdu | Gdzie oni są? | Czy kolejny "prezydent" w tym kraju robi za kuriera? trump do alfonsa ten do orbana itd. Słowacja znowu zaatakuje Polskę bez wypowiedzenia wojny? Proputinowski Pellegrini przygotowuje grunt pod rosyjską interwencję | Ruskie gówno tylko krzywdzi ludzi | Parszywa Polska koszmar milionów ludzi | Pieniądze szczęścia nie dają... No chyba Tobie | Bycie zjebem | Ukraińskie chamstwo | Sen | Przegrywam życie | przegrane zycie w wieku 28 lat | Czuję się fatalnie | Pilskie zjebane MZK!!! | Jebany frajer | Jebane gebelsy | Legendary jest sciekiem | Kontrole biletów w pociągu na długich trasach | Niedawno zatrzymano nietrzeźwego kierowcę | Co autor miał na myśli - prawie uniwersalna odpowiedź | Przegrywam życie | Wybory | C'est la vie | amogus | Kobieta vs Kobiecość | Sąsiad | Cycaty | INPOST WALI W CHUJA | Brak nowych wpisow | Fajne to powiedzenie, "zamknij m0rdę" | Praca domowa, debiIna służy trzem celom | Czas letni | Czy Tr/mp dogadał się z Zel/ns/kim? Może lepiej zapytać: czy Zel/ns/ki dogadał się z Tr/mpe/? | Odpis na portalu randkowym . | Sądy rodzinne, prokurarury | Psycholodzy którzy gówno wiedzą | Piosenka jest dobra na wszystko, piosenka na.... | Rownouprawnienie... | Życie to ciągła walka | Gówniane kasy samoobsługowe | Dbajmy o Środowisko | Policja | seks rodzicow | Chujnia przygarnęła pod swe skrzydła różnej maści zjebów | Jestem...bez sensu | Tęsknię za ludźmi, którzy odeszli | Spierdzielone życie