Wrocławska mleczna kupa

Wstydliwa sprawa. Musiałem zerwać z dziewczyną, bo miała problemy gastryczne. Zupełna nietolerancja laktozy i była chyba uczulona już kurwa na wszystko. Nie zrozumiecie mnie. Na początku jak się dowiedziałem to śmiać mi się chciało, później to zaczęło mnie wkurwiać. Współczuję jej, ale nic się nie da z nią zrobić. Na wszystko reaguje biegunką. Wychodzimy na miasto (we Wrocławiu mieszkamy), ledwo godzina mija, a ona musi do sracza. Ja pierdolę mamy wytyczać szlaki od tojtoja do tojtoja. Ja jebię, chujnia i śrut.

33
82

Komentarze do "Wrocławska mleczna kupa"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. zasrana sprawa……..

  0

  0
  Odpowiedz
 3. korek analny mogłbyś jej założyć – miałbyś spokój i byłoby sexi

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Przyszedłeś się tutaj wyspowiadać? Jesteś debilem albo trolem. Krótko i na temat.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Tu autor. Ostatnie zdanie było niefortunne. Nic nie jebałem, chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego. Za to dodałem do nonsensopedii pojęcie mlecznej kupy

  0

  0
  Odpowiedz
 6. czyli z polykiem nie przejdzie?

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Ja chętnie wziąłbym Twoją dziewczynę,mnie by to nie przeszkadzało.Mam 23 lata i nie mogę żadnej znaleźć bo się im nie podobam.Nie rozumiem jak mogłeś ją tak odrzucić z powodu choroby.Prawdziwa miłość polega na wzajemnej akceptacji,i radzeniu sobie z problemami.Ale cóż,do tego trzeba dorosnąć.Powiem jeszcze że według mnie dolegliwość Twojej dziewczyny nie była jeszcze taka wielka,ten problem jest do zwalczenia.Skoro odrzuciłeś ją przez taką błahostkę to pomyślec co by było jakbyś miał np.żonę kiedyś a ona zachorowała by na nieuleczalną chorobę a Ty byś powiedział że już jej nie chcesz.Lub odwrotnie,jak Ty byś się czuł gdyby Ciebie jakaś zostawiła,bo np.masz zgagę albo inną pierdołę.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. To się nazywa mieć przesrane w życiu. A zachowanie autora to nic innego jak klasyczna Darwinowska selekcja naturalna, czy można go winić za biologę?

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Pośród aromatu mlecznej kupy wywąchuję smród pewnego niemal zapomnianego już trolla od brązowej kredki. Witaj z powrotem:)

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Właśnie mam srake,ale lubię to.Pozdrawiam wszystkich zasrańćów.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Tu autor. Żartowałem jestem widocznie trolejbusem ad@6 Rozjebałeś system

  0

  0
  Odpowiedz
 12. nawałnica gówna

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Jedynym rozwiazaniem jest trening zwieraczy poprzez czesta penetracje analna . Dziekuje za uwage:P

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Tym razem w pewnym sensie zgodzę się z autorem. Nie jesteś aż takim patałachem, jak inni tutaj. Oczywiście trzeba mieć znamiona patałastwa, żeby w ogóle się „związać”. Jednak jeśli mowa już o doborze jakiejkolwiek partnerki – jakbyście zarabiali 17 tysi netto i jeździli mesiem tak, jak ja, to wiedzielibyście, że we wszystkich dziedzinach życia liczy się maksymalizacja użyteczności oraz optymalizacja. Partnerkę, także tę do wydupczenia, należy dobierać pod względem jak najlepszych cech. Oczywiście nie każdy może sobie na to pozwolić – podobnie, jak nie każdy może pozwolić sobie na Mercedesa. Jednak to nie znaczy, że należy od razu celować w matiza, czy innego czinquasa.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Gdybyś ją naprawdę kochał, to spijałbyś jej soczki zamiast pierdolić takie bzdury.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Dokładnie, zgadzam się z komentarzem 6. Jesteś niedojrzałym dzieciakiem, bo uważasz, że miłość to tylko kwiatki, pocałunki i inne miłe rzeczy. Każdy ma jakieś wady, przyzwyczajenia, ale jak się kogoś kocha, to się mu pomaga z tym walczyć, a nie pozbywa problemu. Szkoda dziewczyny, mam nadzieję, że więcej nie trafi na takiego dupka.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. A twoje tłumaczenie że „nic się nie da z nią zrobić” to bzdura. Nie się nie da, tylko się nie chce. Odpowiednia dieta, doraźne leki… na pewno lekarz albo dietetyk poradziłby coś.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Olej ją, jeszcze się zakochasz i będą z tego dzieci które na pewno będą „uczulone kurwa na wszystko” Po co się męczyć, niech jakiś inny frajer łapie się na niepełnowartościowy towar. No i anal raczej odpada…

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Też miałam chłopaka z problemami srakowymi, rozstaliśmy się z innego powodu, ale to było kłopotliwe dla obu stron, zwłaszcza na początku związku, kiedy strach kloca postawić u partnera/partnerki.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. O kurwa! Ostra chujnia! Ja jebie!! 😉 ROTFL

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Musiałeś ją bardzo kochać, leszczu…

  0

  0
  Odpowiedz
 22. Dziewczyna może być ciężko i nieuleczalnie chora o czym większość debili razem z autorem , piszących komentarz do tego wpisu nie wie – bo i skąd skoro edukacja zakończona na czytance o Ali z kotem. Proponuje autorowi, a także w/w debilom wstukać w google „choroba Crohna” albo „nieswoiste choroby jelit” i modlić się żeby na Was tumany nie wypadło ( a może w każdym wieku)

  0

  0
  Odpowiedz
 23. Autor spod 6 bardzo dobrze napisaleś.Szkoda,że jest Was tak mało…o dżentelmenach już nie wspomnę…

  0

  0
  Odpowiedz